Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
47
Favori
115.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wonder Woman kaliteli oluyorsa diğer DC filmleri de olabilir ama hiç çaba sarfetmiyorlar gibi geliyor.
  • Keşke Deathstroke ya da Ra's Al Ghul düşman olsa şu filmde . Çok zevkli olurdu izlemesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bale Batmana tam yakışıyordu.Affleck bilmiyorum eksik birşeyler adam da Batman için
  • Nolan yoksa o film islenmesss
  • star scream S kullanıcısına yanıt
    Hocam batman kara şovalye serisi çok geniş bir zaman aralığındaki en güçlü ve dengeli seridir bana göre.Şahsen o seriden sonra yeni batman çekmek bile yürek istemelidir.
  • Yeni gelen söylentilere göre Matt Reeves ve Ben Affleck birlikte SDCC 2018'de birlikte panele çıkacaklar ve Batman filmi hakkında bilgi verecekler.

Ayrıca Aquaman filminden bir trailer, Shazam filminden bir teaser ve birkaç filmle ilgili fotoğraf ve Wonder Woman 2 filminden fotoğraf, özellikle Kristen Wiig'in Cheetah olarak birkaç fotoğrafı paylaşılması bekleniyor.

Olay yeri
  • sabırsızlık ile bekliyoruz
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Nihayet adamakilli kipirdanmalar basladi. Koskoca Batman projesini allak bullak hale getirmeyi nasil basardilar orasida ayri bir tez konusu.

• Karanlık olsun diye filmi -250 parlaklıkta yapmasınlar.
    Batman'in felsefesi doğru bir şekilde anlatılsın,öldürmesin falan.
    Dedektiflik özelliği ön planda olsun.
    Joker sağlam bir temele oturtulana kadar gözükmesin.İlk film için Deathstroke iyidir.

Özet:Arkham serisini yap gitsin işte.
  • Arkham serisini yaparlarsa muazzam olur valla. Şu an söyleyince bile içim hoş oldu

• Fake mi değil mi bilinmiyor henüz

Edit : Fotoğraf fake arkadaşlar

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazreti Bruce Wayne -- 9 Haziran 2018; 0:27:41 >
  • bu sefer sağlam bir kaynak olan deadline a göre Matt Reeves Batman karakterini yeni solo film serisi ile reboot edecek ve Ben Affleck in yerine yeni bir isim Batman olacak
  • Cem Uzan'a hapis şoku!

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokratik Adam

Cem Uzan'a hapis şoku!
    İş buna döndü artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu film iptal olacak kanaatimce.
  • Affleck bu sefer gidiyor galiba. Sanırım film iptal olacak. WB bu filmi de batırdı.

• Yalama oldu yalama. iptal edin şu projeyi. yeter artık alçak herifler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Affleck solo filmde olmayacak. Matt Reeves filmde Batman in gençliğini ele alacak bu yüzden Ben Affleck ile yollar ayrılıyor

• Sıktı artık. Koca Warner Bros, Batman filmini ne hale getirdi. Suicide Squad vb. şeyleri çekmeyi iyi biliyorsunuz ama en kral karaktere gelince...
  • Dükkanı kapatın gidin artık. Vallahi yıldırdılar artık. Bu saatten sonra da bu evrenden bir halt olmaz. Uzun bir süre film falan çekmesinler. Marvel'ı örnek alsınlar biz nerede hata yaptık acaba deyip düşünsünler.

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.