Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
47
Favori
115.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efe.77

yine affleck arkadaş ya

christian bale olaydı keşke

Sizin nesliniz tükenmedi mi hala ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 24 Nisan 2017; 19:21:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgsfanboy

Umarım Joker'i bu sefer daha iyi işleyecekler. Suicide'daki neydi öyle

Heath ledger mezarında ters donmustur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

quote:

yine affleck arkadaş ya

seviyorsak sebebi var

puanlara dikkat

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë KravitzThe Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë KravitzThe Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë KravitzThe Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe.77 -- 25 Nisan 2017; 10:56:41 >

• efe.77 kullanıcısına yanıt
    O puanın sebebi Zack Snyder'in hıyarlığı yoksa Batman çok iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

quote:

yine affleck arkadaş ya

seviyorsak sebebi var

puanlara dikkat

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë KravitzThe Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë KravitzThe Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë KravitzThe Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

Kardeşim umarım trolldür ailecek güldük senin sayende troll değilsede söyle bilelim.

Bune böyle arkadaş cosplay yapanların bile vücutları daha iyi
    The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

Batman dediğin;

• troll mü ? puanlara bak diyorum sadece sevdiğiniz affleck li batman 6,7 almış bunu belirtmek istedim
  • BvS de batman harikaydı gerisi çöp zaten

• Ya ben bu kafalara hastayım ya. Geliyor buraya "Bale yok, bu ne biçim Batman?" diyor, Ben Affleck'i gösterince bu sefer filmin notlarını gösteriyor. Ulan bale mi yaptı o puanları? Bale yerine mert fırat oynasaydı o filmler yine o puanları alırdı.
  • Affleck kesinlikle gelmiş geçmiş en nefes kesici batman/bruce wayne olmuştu.Film olmamıştı başarısız zack yüzünden orası ayrı ama affleck,kepçük bale'nin yerinde nolan'ın üçlemesinde olsaydı bu şekilde dahada enfes olurdu.TDK üçlemesinde batman'ı gören mi vardı Her zaman ikinci planda kaldı villainslerin yanında ezildi.İkinci filmde Ledger'in jokeri batmandan çok konuşuldu etki bıraktı üçüncü filmde de tom reyizin Bane'i daha çok öne çıktı.Şimdi gelip filmlerin puanlarının kepçük bale sayesinde olduğunu göstermeyin komik oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 25 Nisan 2017; 16:0:31 >
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Aynen bende katılıyorum Nolan'ın villianları C.Bale'li Batman karakterinden daha iyiydiler.Filmi tutturan da götüren de kötülerdi açıkcası. Batman Begins'de Bale tek başına iş çıkarttı diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Ya ben bu kafalara hastayım ya. Geliyor buraya "Bale yok, bu ne biçim Batman?" diyor, Ben Affleck'i gösterince bu sefer filmin notlarını gösteriyor. Ulan bale mi yaptı o puanları? Bale yerine mert fırat oynasaydı o filmler yine o puanları alırdı.

sanane kardeşim görüşü mü söyleyemez miyim ulan mulan hayırdır ?
  • quote:

troll mü ? puanlara bak diyorum sadece sevdiğiniz affleck li batman 6,7 almış bunu belirtmek istedim

Ucuz troll.

BvS hakkında yapılan yorumlarda ve verilen düşük puanlarda Bale fanları dışında kimse Affleck kötüydü demedi. Bende Affleck'in kötü bir Batman olduğunu düşünmüyorum. Nolan üçlemesinde Affleck oynasa daha yüksek puanlar alırdı filmler. Bale'in Batman'i, Batman değildi.

• Mesele Bale ile alakalı değil. Sonuçta adama direktif veriliyor oynaması gereken söyleniyor.

Zack çizgi romandan fırlama vahşi bi batman istediği için Affleck öyle oynamış. Nolan kendi kafasında çizdiği Batman i resmettiği için Bale öyle oynamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terry Malloy

quote:

Orijinalden alıntı: mgsfanboy

Umarım Joker'i bu sefer daha iyi işleyecekler. Suicide'daki neydi öyle

Heath ledger mezarında ters donmustur

Aslında oyuncu seçimi gayet iyiydi ama işte dediğiniz gibi filmde işlemek de bir o kadar önemli.

Örneğin Batman Forever filmine koy Bale'i, Affleck'i ne değişir, kıyafetini giyerken popo pozu verse Bale film daha iyi olur mu?
  • 45 sayfa önce de aynı tartışma vardı 20 sayfa önce de. Bale da çok iyiydi Affleck de çok iyi arkadaşlar tartışma bitsin artık. Şu konuya filmle ilgili yeni bir haber mi var diye giriyorum gerçekten aynı muhabbetlerin tadı kaçtı. Bazı arkadaşların bilerek ortalığı karıştırmak için bu tartışmaları açtıklarını düşünüyorum, bu durumda en mantıklısı cevap vermemek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 25 Nisan 2017; 21:45:4 >
  • ben tartışma falan yapmıyorum sadece düşüncemi söylüyorum ve puanları gösteriyorum kendimce tartışmayı açanlar yukarıdakiler
    hepiniz affleck li beğenebilirsiniz eyvallah ama yok troll müş,lan mış, bu kafayı anlamıyorum laflarıyla sindiremezsiniz

he son olarak yukarıdaki arkadaş bale nin resmini göstermiş gram kas yok bu nasıl batman demiş

Batman ninja dır kardeşim ninjaların hepsinde WWE gibidekiler gibi kas olmak zorunda değil ninjaların genel olarak vucutlarına bakarsan fit ve atletik olduğunu anlarsın
  • Ben Affleck = Batman

• Nolan üçlemesinde Batman karşısındaki düşmanları karşısında ezilen, her sorununda Alfred'e/Fox'a koşan hatta ve hatta serinin en önemli yerinde Catwoman tarafından kurtarılan bir karakter çiziyor.

İlk filmdeki kostümü 3 filmdede kalsaydı seri bende daha fazla etki bırakırdı ama 2. filmde geçtiği kostüm tam bir ÇÖP.

Cılız Batman olmaz bu 1. Gerizekalı Batman olmaz bu 2.(Miranda Tate olayı başlı başına gerizekalılık ve Batman'e hakaret)Batman her zaman 1 adım öndedir gidip de Joker'in oyunlarına kanıp Rachel'i öldürtmez bu da 3.

Çizgi Roman Batman'i hiç okudunuz mu bilmiyorum ama oradaki Batman zihni ele geçirilir endişesi ile kendine meditasyon ile bir alt benlik yaratan tam bir psikopat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erwin -- 26 Nisan 2017; 16:54:21 >
  • Sevgili kardeşim Batman bir insanın ulaşabileceği maximum kas seviyesindedir Batman'in kaslı, heybetli olması onun atletik olmasına engel değildir.Bkz.Batman v Superman Warehouse Scene

Ayrıca Ben Affleck Batman'i The Dark Knight Returns çizgi romanındaki Batman'den uyarlama onu okuduysan ya da animasyonuz izlediysen Bale'ı gördükten sonra gözlerin kanardı.

• Bende eskiden Nolan'ın batmanını izlediğimde bale'ın batmanı oynamasını eleştirmemiştim gayet başarılı bir 3lemeydi bence hala öyle onlarca boş süper kahraman filmleri arasında çekilmiş iyi bir kaç filmden biri. Sonralarda animasyonları vs izlediğimde batmanın balede göremediğim bir çok fiziksel ve zihinsel özellikleri olduğunu gördüm BvSyide izledikten sonra Affleck beni gayet tatmin etti umarım ileriki filmlerde üstüne koyarak gider.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.