Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
47
Favori
115.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nightwing

Michael Keaton

Alıntıları Göster
    Keaton'ın kariyer seçimleri.
  • Punisher dizisinde punisherı canlandıran jon bernthal aslında çok iyi bir seçim olur batman için sporla biraz daha kalıplaştırsa kendini gerçekten bir batman olabilir aslında ama malesef punisherı canlandırdı marvel da ^^
  • Wes Bentley role en iyi yakışacak isim.
    The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz
  • yeni gelen söylentilere göre film 90 lı yıllarda geçecek. Matt Reeves 25 ile 33 yaş arasında oyunculara bakıyor Batman rolü için. Filmde Batman in dedektiflik özelliğinin ön planda olacağı ve büyük bir gizemi çözmeye çalışacağı bir hikaye olacak. Son olarak Batman in karşısında birçok düşman olacağı ve Penguen in de ana kötülerden biri olacağı söyleniyor
  • Sizce bu sene çıkacak Joker filmini bu filme bağlarlar mı ?
  • 6 sene olmuştu Ben Affleck seçileli.
    Bir tane bile Batman filminin çıkmasını beklemeden yeni oyuncu aramaya giriştiler. Wb daha ne kadar saçmalayabilir derken yine 6 senede bir Superman filmi çekmeleri aklıma geliyor...
    Bu kadar saçma sapan bir planlama görmedim ben. Koskoca şirketin yaptığı hatalara bak şaka gibi.
  • benim için BATMAN serisi Cristopher Nolan yönetmenliğinde ve Cristian Bale başrolü olan The Dark Knight Rises ile bitmiştir.
    Bu yapıttan sonra hiçbir BATMAN serisini izlemedim izlememde
  • murat_lindemann kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MinikYas kullanıcısına yanıt
    yazdıklarımı anlayamamışsın bu bilgilendirme değildi kendi düşüncemi yazdım
    daha detaylı anlatırım ama sana ayıracak 3 saatim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_lindemann

benim için BATMAN serisi Cristopher Nolan yönetmenliğinde ve Cristian Bale başrolü olan The Dark Knight Rises ile bitmiştir.
    Bu yapıttan sonra hiçbir BATMAN serisini izlemedim izlememde
    tm
  • Yeni Batman Robert Pattinson oldu, bence güzel seçim. Twilight serisi dışındaki filmlerini izlediyseniz oyunculuğu çok iyi. Tabi bir battleck değil ama olsun.

Ayrıca pattinson nolanın yeni filminde de başrol oynuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 17 Mayıs 2019; 5:4:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rodin kullanıcısına yanıt
    kesinleştimi acaba ? robert ile nicholas hoult olabilir diye okumustum ben
  • Evet kesinleşti

• daha tam kesin değil Nicholas Hault da listede varmış ama şuanda Batman rolüne en yakın olan isim Robert Pattinson diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 17 Mayıs 2019; 9:18:18 >
  • Şaka gibi resmen.Robert, Henry cavill'in yaninda sidekick gibi kalır.umarım justice league cekmezler bu adamla.Birliğe nasıl öncülük edecek o ağlak suratıyla

• Farklı bir yüz olacak gibi. Umarım düzgünce yapar.

@Tornado of Souls
    Henry Cavill hala Superman mi? Neden öyle devam etme kararı verdiler acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 17 Mayıs 2019; 9:34:16 >
  • İğrenç bir seçim.
  • The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

Sağlam vücut yaparsa sırıtmaz bence. Çene sayesinde kapmış rolü galiba.

• çok iyi bir seçim olmuş oyunculuğu çok iyi zaten bu role de yakışacağını düşünüyorum dc ye yeni bir kan gerekiyordu önce joker,watchmen ile iyi bir giriş yapacaklar ardından da yeni batman filmiyle marvel ın tahtına yavaş yavaş oturacaktır dc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 17 Mayıs 2019; 11:31:6 >
  • Ben Affleck'ten sonra en az tepki gösterilen oyuncu Jon Hamm olurdu. WB genç istemeseydi kendisini Batman olarak izlemek isterdim yazık oldu.
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.