Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
47
Favori
115.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Silver Surfer

quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Aynen tam açacaktım.

Kısmet değilmiş.

Ben açacaktım seni bekledim Mert. Sabahtır film sitelerindeyim.

ha şunu söylemeden geçmiyeceğim nick konu uyumu.

Sağolasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Koskoca Batman dururken siz mi açacaksınız konuyu

• Ben Affleck’li Yeni Batman Filmi Yolda

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

“Batman v Superman: Dawn of Justice” filmi 6 Mayıs 2016′da vizyondaki yerini alacak. İlk başta Man of Steel’in devam filmi olarak nitelendirilen ikinci Superman filmine Batman’in de katılmasıyla birlikte her şey yeni bir boyut kazanmıştı. Herkes Christian Bale‘in Batman rolünü tekrardan üstlenmesini beklemişti. Ancak Bale teklifi reddetmiş, yerine “Argo”, “Runner, Runner” ve “The Company Men” gibi filmlerle izleyicilerle buluşan Ben Affleck Batman seçilmişti. Büyük bir kargaşaya neden olan bu seçimle birlikte Ben Affleck de internette alay konusu olmuştu. Affleck’e artık “Batfleck” diye hitap ediliyordu. Ancak ne kadar isyan edilse de, gelen haberlere göre, Affleck’e uzun bir süre daha katlanmak zorundayız.

Latino-Review’un bildirdiğine göre, Warner Bros. Batman için 2019′da çıkacak yeni bir solo film planlıyor. Stüdyonun şimdilik tek planının da Batman olmadığını belirtelim. Zira WB Justice League, Shazam!, Sandman, Wonder Woman, ve Flash/Green Lantern‘ün takım olduğu filmleri 2016-2018 yılları arasında yayınlamayı hedefliyor.

Söylenenlere göre, 2019′da çıkacak olan Batman filmi “The Batman” adı altında vizyona girecek. Şimdilik bu sadece bir iddiadan ibaret. Ama “Dawn of Justice” filminde Ben Affleck’ten başarılı bir Batman performansı izlersek, 2019′daki “The Batman” projesinde de yer alabilir. Affleck’in oyunculuğun yanında aynı zamanda bir yönetmen olduğunu da düşünürsek, “The Batman” filmini kendisi yönetebilir.

Zack Snyder, “Batman v Superman: Dawn of Justice”in çekimlerinin Aralık ayında biteceğini açıkladı. Haber kaynaklarına göre, film ekibi Batman vs. Superman’den sonra kısa bir tatile girecek. Daha sonra “Justice League” filmini çekmek için yeniden bir araya gelecekler. Ben Affleck ise bu sıralarda gangster filmi “Live by Night”ın yönetmenliğini yapacak. Affleck başarılı bir performans sergilerse, 2017-2018 yıllarında da “The Batman” filminin çekimlerinde yer alacak. Söylentilere göre, Justice League’in çekimleri biter bitmez “The Batman” filminin senaryosu yazılmaya başlanacak.

Şuan için “The Batman” filmi hakkındaki bilgiler kısıtlı. 2019′da vizyona gireceği, başrolde de Affleck’in oynayacağı söyleniyor.

Kaynak: superkarga

• Beklenen haber gelmiş
  • arkadaş tamam affleck batman olunca iyi tartışıldı bayada tepki aldı hepimiz biliyoruz dc ya da wb neden bu elemana yönetmenliği bıraktı ? bu kadar tepkiye rağmen böyle iş görmeleri saçmalıktan başka birşey değil.
  • Önlerden yerimizi alalım.
  • 2019'a kim öle kim kala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2019 ne yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

arkadaş tamam affleck batman olunca iyi tartışıldı bayada tepki aldı hepimiz biliyoruz dc ya da wb neden bu elemana yönetmenliği bıraktı ? bu kadar tepkiye rağmen böyle iş görmeleri saçmalıktan başka birşey değil.

Ben Affleck'in yönetmenliğinde ne var ki? Çektiği filmler gayet güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

arkadaş tamam affleck batman olunca iyi tartışıldı bayada tepki aldı hepimiz biliyoruz dc ya da wb neden bu elemana yönetmenliği bıraktı ? bu kadar tepkiye rağmen böyle iş görmeleri saçmalıktan başka birşey değil.

Ben Affleck'in yönetmenliğinde ne var ki? Çektiği filmler gayet güzel.

hem oyuncu hem yönetmen olarak ikisinde birlikle affleck'in başarılı olacağını düşünmüyorum.umarım ben yanılırımda güzel bir film izleriz.öyle duruma geldiki batman'ın sinemadaki varlığı ben affleck'e emanet durumda
  • 5 sene sonrasına merhaba
  • 2019'da ben olucam Batman Bale'nin tahtını alıcam
  • 5 yıl sonra görüşmek üzere. beklemeye değer
  • Yonetmenin Zack olmasi gerekmezmiydi

• Duncan Jones'a bi film versin yav şu DC

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence Bryan Cranston'ın Comissioner Gordon olacak. Gerçi adam şuan 58 yaşında film çıkana kadar 63 yaşında oluyor ama Affleck'le daha önce Argo filmde çalışmaları beni bu yönde düşündürüyor.
  • Christian Bale'ın yerini alamaz alıcağına inanan varsa bişey diyemem.
  • 2019 ne yahu şuan yaş 23 herhalde 2019 çoluk çocuk gideriz bari 2029 yapsalardı torunuda alır giderdik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Argo'da yönetmenlikte iyi iş başarmış olabilir fakat işte bu çok büyük bir hata..
  • Daniel Radcliffe , Robin'i oynamak istiyormuş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.