Şimdi Ara

The Avengers: Age of Ultron ( Mayıs 1, 2015) #Fragman (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.660
Cevap
52
Favori
162.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turin---thesamet

quote:

Orijinalden alıntı: Shadow in the Dark

quote:

Orijinalden alıntı: Hydra'lı

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Age of Ultron Çizgi Romanına başladım.

Bu Marvel'in işi gücü geleceği bozmak. Adamların hangi Çizgi Romanını okusam gelecek değişmiş. Onu eski haline döndürmeye çalışıyorlar.

Ben de başlayacağım yakında. Aman spoiler verme!

Serinin cogunu okudum .Superdı.Ama sinemada telif hakları sıkıntısı oldugu ıcın sınırlamak zorunda kalacaklar.
    Zaten kokunu degıstırerek basladdılar.Ultronu Hank pym degıl tony stark ıcat edecekmıs.Comıc-con da gosterilen teaserda ıron man maskesi ultrona donusturmusler.

(telıf hakları yuzunden serinin ıkı ana karakterı oynayamayacak wolverine ve sue storm)

Her yerde söyleniyor zaten sadece serinin ismini alacaklarmış hemen hemen. Yani çok fazla değişiklik var hikayede. Ve ayrıca Tony Stark hakkındaki bilinmezkik sona eriyor. 3. filmde zirhlari yok etti nasıl dönecek diyordu herkes demek ki yapay zekalı iron man yaparak dönecek. Zeka da Jarvis olmasın düşer bayılırım Jarvis şeytani bir dusmana dönüşürse

Alıntıları Göster
    quote:

Her yerde söyleniyor zaten sadece serinin ismini alacaklarmış hemen hemen. Yani çok fazla değişiklik var hikayede. Ve ayrıca Tony Stark hakkındaki bilinmezkik sona eriyor. 3. filmde zirhlari yok etti nasıl dönecek diyordu herkes demek ki yapay zekalı iron man yaparak dönecek. Zeka da Jarvis olmasın düşer bayılırım Jarvis şeytani bir dusmana dönüşürse
    O değil de arkadaşlar üstte söylediğim şey gerçekleşmeye yaklaşıyor. Bazı yerlerde de Jarvis'in Ultron olacağını okudum. Bu Marvel'ın amacı galiba çizgi romanların aksine her şeyi geri dönülmez şekilde yıkmak Ayrıca bu vaka-ül wakara'dan sonra bu adamın söylediklerine inanıyorum bence de 7 filmlik olabilir seri. Evren çok geniş çünkü. Avengers üçleme de olsa devamı9 olarak bir üçleme daha kesin gelecekti zaten

• ilk filmi 2 ayda bir kesin izlerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muccos

quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

ne dark avengers i arkadaş. Thanos nerde 3. filmde olmayacak mıydı?

thanos'un üçüncü filmde olacağını biz tahmin ediyorduk.Yoksa resmi bir açıklama yok.

thonos marvelin guards the Galactica filminin kötüsü olarak cikacak karsimiza. avengers a da sadece adamlarını yollayacak. belki avengers 4 de galaktusu goruruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demir adam sadece içindeki seyi ameliyat ettirdi. baska degisen bişey yok. yine demir adam o. demir adam 3 un sonunda hulkla konusuyorlar.
    gerci mandarini soytari yapmışlar thonosu kimbilir ne hale sokarlar. basit yaparlar.

• Merakla bekliyoruz.
  • ilk film güzeldi ikinci film nasıl olacak bakalım

• Jarvis'in Ultron olacağına dahil söylentiler var hatırladığım kadarıyla çizgi romanda böyle bir şey yoktu.Zaten Marvel iyice çizgi romanlardan uzaklaşmaya başladı o yüzden kafalarına göre yaparlar diye düşünüyorum.Benim anlamadığım Thanos'u gösterdiler sonra Ultron çıktı ikisi bir olursa tüm Avengers'ın komple ölmesi lazım tek başına Thanos ve Ultron bile yeterli zaten tüm Avengers'a.Bu arada Female Ultron olur umarım çizgi romanlarda baya seksi bir karakterdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Jarvis'in Ultron olacağına dahil söylentiler var hatırladığım kadarıyla çizgi romanda böyle bir şey yoktu.Zaten Marvel iyice çizgi romanlardan uzaklaşmaya başladı o yüzden kafalarına göre yaparlar diye düşünüyorum.Benim anlamadığım Thanos'u gösterdiler sonra Ultron çıktı ikisi bir olursa tüm Avengers'ın komple ölmesi lazım tek başına Thanos ve Ultron bile yeterli zaten tüm Avengers'a.Bu arada Female Ultron olur umarım çizgi romanlarda baya seksi bir karakterdi.

mighty avengers daki ultronu niye yapsınlar ultronu önce orjinal formda göstersinler kız halini sonra yaparlar

• quote:

quote:

Jarvis'in Ultron olacağına dahil söylentiler var hatırladığım kadarıyla çizgi romanda böyle bir şey yoktu.Zaten Marvel iyice çizgi romanlardan uzaklaşmaya başladı o yüzden kafalarına göre yaparlar diye düşünüyorum.Benim anlamadığım Thanos'u gösterdiler sonra Ultron çıktı ikisi bir olursa tüm Avengers'ın komple ölmesi lazım tek başına Thanos ve Ultron bile yeterli zaten tüm Avengers'a.Bu arada Female Ultron olur umarım çizgi romanlarda baya seksi bir karakterdi.

mighty avengers daki ultronu niye yapsınlar ultronu önce orjinal formda göstersinler kız halini sonra yaparlar

Farklı farklı formlarını kullansınlar hocam işte Female Ultron çok hoş değil mi ama ben öyle olsa Dünya'yı falan ne isterse veririm

• quote:

quote:

quote:

Farklı farklı formlarını kullansınlar hocam işte Female Ultron çok hoş değil mi ama ben öyle olsa Dünya'yı falan ne isterse veririm

adam ultrona dünyayı veriyor iyiki avenger olmamışşın (gerçi bende verirdim oda başka bi durum ) ultronda güzeldi ama ya

• İlki muhteşemdi, ikincisi de bir o kadar muhteşem olacaktır. Bekleniyor...
  • Filme ciddi yatırım yapmak zorundalar. 2015'te Christopher Nolan'ın Superman üçlemesinin 2. filmi çıkacak ve bu filmde Batman'in de oynayacağı açıklandı. Ona rakip olmak istiyorlarsa hem oyuncu açısından hem senaryo açısından iyi olmak zorunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylerdurdenindericeketi

Filme ciddi yatırım yapmak zorundalar. 2015'te Christopher Nolan'ın Superman üçlemesinin 2. filmi çıkacak ve bu filmde Batman'in de oynayacağı açıklandı. Ona rakip olmak istiyorlarsa hem oyuncu açısından hem senaryo açısından iyi olmak zorunda.

Man of Steel, Christopher Nolan'ın değil, Zack Snyder'indir. Ayrıca üçleme olacağını nerden duydunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

quote:

Orijinalden alıntı: tylerdurdenindericeketi

Filme ciddi yatırım yapmak zorundalar. 2015'te Christopher Nolan'ın Superman üçlemesinin 2. filmi çıkacak ve bu filmde Batman'in de oynayacağı açıklandı. Ona rakip olmak istiyorlarsa hem oyuncu açısından hem senaryo açısından iyi olmak zorunda.

Man of Steel, Christopher Nolan'ın değil, Zack Snyder'indir. Ayrıca üçleme olacağını nerden duydunuz?

Senaryoyu yazan Christopher Nolan o yüzden dedim. Film çıkmadan üçleme olacağı belliydi.
  • avengers 3 de rakip(ler) dark avengers olacakmis arkadaslar. yani bol çeşitli kotuler gorecegiz. normal olarak da spider man de oynayacakmis. ( sanirim batmanle supermanin birlesimine karşılık avengers la spidermani birlestirecekler) bu arada hangi kötü ler olmali sizce.

• quote:

Orijinalden alıntı: wakara

avengers 3 de rakip(ler) dark avengers olacakmis arkadaslar. yani bol çeşitli kotuler gorecegiz. normal olarak da spider man de oynayacakmis. ( sanirim batmanle supermanin birlesimine karşılık avengers la spidermani birlestirecekler) bu arada hangi kötü ler olmali sizce.

bu neyın kafası hacı
    bi mesajında gercek olsun y
    a da olabılcek bırsey olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow in the Dark

quote:

avengers 3 de rakip(ler) dark avengers olacakmis arkadaslar. yani bol çeşitli kotuler gorecegiz. normal olarak da spider man de oynayacakmis. ( sanirim batmanle supermanin birlesimine karşılık avengers la spidermani birlestirecekler) bu arada hangi kötü ler olmali sizce.

bu neyın kafası hacı
    bi mesajında gercek olsun y
    a da olabılcek bırsey olsun

niye ki dark avengers olamaz mi. oyle bi kural mi koydular. yoksa cok mu zorlanirlar avengerslar. o yuzden mi. boyle bi proje cok kazandirir diye mi dark avengers dusman olamaz.

• quote:

dark avengersi yapmazlar spider-man venom wolverine onlarında girmesi lazım filme 2030'da çıkar o film ^^ hepsinin girmesi için ayrı filmler yapılması lazım dark avengers yenilmezlerin kopyası gibi wolverine dark wolverine ile spider-man venom ile demir adam norman osbornun kostümü olan demir adam gibi zırhla kapışıyordu bildiğim kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunt1 -- 15 Eylül 2013; 4:18:51 >
  • dark avengersı kullanmak için sentry daken moonstone falan tanıtmaları gerekir.birde bir sürü kahraman var cizgi romana göre yapmazlar
    birde ben avengers 3 de civil war olcak diye duymustum ona ne oldu

• planet hulk World war hulk
    choas war da çıkacak benim bildiğim

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.