Şimdi Ara

The Americans (2013-2018) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
7
Favori
7.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Avatar

quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Abov hic izleyen yok mu yaw

fazla geliyor bizimkilere. her zaman derim. Homeland'dan çok daha iyi TA.

ikiside cok guzel diziler ama sanirim TA fazla diyolog ve az aksiyon icerdigi icin ayrica icersinde yeni teknoloji olmadigi icin pek tercih edilmiyor.Ama TA gerek senaryosu gerek derinligi ile kesinlikle bircok dizinin onunde yeraliyor.Tabi benim gibi soguk savas donemini gormus insanlarin daha cok ilgisini cekdigide bir gercek.
  • 4x04 ne oldu öyle ya hiç bişey anlamadım sonunda

İyi gidiyor dizi tavsiye edilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

4x04 ne oldu öyle ya hiç bişey anlamadım sonunda

bi ahhhhh çektim yaaa
  • quote:

quote:

bi ahhhhh çektim yaaa

Hocam sence de çok aniden olmadı mı ekrana bakakaldım
  • quote:

quote:

quote:

bi ahhhhh çektim yaaa

Hocam sence de çok aniden olmadı mı ekrana bakakaldım

orada çok ince
    detay vardı onu okuyunca hemen anladım

idam cezası kısa bir süre içinde uygulanacaktır dediği anda

kafamda flaş çaktı

• bu diziyi 2 sezonda bitirmiştim şimdi 3 sezonun sonlarına kadar geldim güzel dizidir soguk savaş dönemini anlatıyor
  • yeni bölüm tanıtımı izleyen var mı? en heyecanlı bölümlerden biri bizi bekliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dokuzuncu bölümü yeni bitirdim, dizi çok güzel gidiyor ama bu sezon aksiyon çok eksik. Heyecanlı sahnelerin yerini daha çok duygusal çatışmalar alıyor. Ayrıca 4. sezonda olayları çok uzatmaya başladılar. 3 bölümde bir bölüme sığabilecek olaylar işlenmeye başladı. Yine de çok güzel bir dizi, bugüne kadar düzenli takip ettiğim tek dizi sanırım
  • 13 bölümlük 5.sezon ve 10 bölümlük 6. sezon onayını aldı, 6.sezon final sezonu olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 25 Mayıs 2016; 20:12:21 >
  • Oha ben bu diziyi nasıl gözden kaçırmışım.

Tam aradığım tarzda bir dizi. Gerek dönemi, gerek konusu mükemmel seçilmiş.

Buradaki yorumlar da bu kadar az olduğuna göre kesin efsane bir şeydir. Bu pazar başlayacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 ve 11. Bölümleri de geçtiğimiz günlerde art arda izledim. Bu aralar final dönemi olduğu için sürekli vaktim olmuyor, ondan dolayı her hafta takip etme şansım olmuyor ama bu süreçte fark ettim ki bölümleri ikişer ikişer izleyince daha bir doyurucu olmaya başladı sanki. Yukarıda duran mesajımda dizide konuların daha yavaş işlendiğinden bahsetmiştim, sanırım onun yansımalarından birisi de bu. Eski sezonlarda bir bölümde heyecan ve dram bol olunca üzerine düşünmek ve hayal kurmak için bir bölüm yetiyordu artık son sezonda tek bölüm kesmez oldu beni Uyuşturucu gibi aslında, vuruyorum bölümü vurdukça daha çok istiyorum yetmez oluyor bir doz

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

13 bölümlük 5.sezon ve 10 bölümlük 6. sezon onayını aldı, 6.sezon final sezonu olacak.

boni

eugene h. craft kim? mezarlık sahnesi sezonun 8. bölümünde

ve

yanlış hatırlamıyorsam bizim elemanın oğlu askerde ölmüş müydü, yada askere mi gitmişti. öyle bir şey hatırlıyorum sanki emin değilim fakat.
  • Wheatley kullanıcısına yanıt
    Selamlar, 4. sezonda aksiyonun düşük olmasının sebebi dizideki çiftin gerçek hayatta da evli ve bebek bekliyor olması. Bu yüzden çoğu sahneyi belden yukarısını göstererek veya ceketle çekim yaparak tamamlamışlar.

İki sezon onayı birden aldı bundan sonraki sezonda çöküşü sonrasında etkilerini izleriz büyük ihtimalle.

Eugene, Martha'nın ofisinde çalışan böceği tespit eden bilgisayarcı eleman. Philip öldürmek zorunda kaldı.

Philip'in oğlu yaşıyor, final bölümünde gözüktü. Afganistan'da görevdeydi Philip dönmesini istemişti önceki sezon. Şimdi o da gerçeği öğrendi ve Amerika'ya geliyor babasını bulmaya. Ancak bizimkileri Rusya'ya geri sürüyorlar. Bakalım ne olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydogan

Selamlar, 4. sezonda aksiyonun düşük olmasının sebebi dizideki çiftin gerçek hayatta da evli ve bebek bekliyor olması. Bu yüzden çoğu sahneyi belden yukarısını göstererek veya ceketle çekim yaparak tamamlamışlar.

İki sezon onayı birden aldı bundan sonraki sezonda çöküşü sonrasında etkilerini izleriz büyük ihtimalle.

Eugene, Martha'nın ofisinde çalışan böceği tespit eden bilgisayarcı eleman. Philip öldürmek zorunda kaldı.

Philip'in oğlu yaşıyor, final bölümünde gözüktü. Afganistan'da görevdeydi Philip dönmesini istemişti önceki sezon. Şimdi o da gerçeği öğrendi ve Amerika'ya geliyor babasını bulmaya. Ancak bizimkileri Rusya'ya geri sürüyorlar. Bakalım ne olacak.

hocam daha finaline gelememiştim yav. :(

• Evvet 4.sezonuda bitirdik.

Philipin oglu ortaligi karistircak gibi, yakalanan ajan hemen gebersede konusmasa bizimkileri yakicak hemen basladi yok 2 kisiler yok kadin cok guzel ne cakarim, rusyaya giderlerse cocuklar kazan kaldirir. kizlarida resmen ajanlik icin kendi capinda cocugu kullaniyo ulan ne bilgi alcan ki o ergenden
  • Dizi hızlı mı? Derin devleti falan işliyor mu arkadaşlar, ona göre izleyeceğim. derin devlet, cia, mossad yoksa izlemem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

Dizi hızlı mı? Derin devleti falan işliyor mu arkadaşlar, ona göre izleyeceğim. derin devlet, cia, mossad yoksa izlemem :)

onlar yok dostum

hızlı değil yavaş
  • 5. sezon 7 Mart 2017'de başlayacak.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.