Şimdi Ara

The Amazing Spider-Man (2012) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
998
Cevap
8
Favori
50.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hmm seri bildiğimiz Ultimate'e ve Spectacular SpiderMan'e kayıyıyor.
    Spectacular Spiderman'in başında da Mary Jane yoktu 2.sezonun sonunda okula kayıt oluyordu
  • Çizgi filmini tercih ederim
  • Seriyi kapatıp yeni bir seri başlatmaları iyi olmuş. Diğer seri çocuk filmi gibiydi. Umarım bu seri biraz daha ciddi olur.
  • zannetmiyorum.Bu seri Ultimate ve Spectacular ile bağlantırlı.. SpiderMan'i yeni filmde az göreceğiz.Aksiyon sahneleri özel efektleri kısmışlar.. 80M$ bütçesi çok az...
  • sacma karar ya tekrar oynaması
  • Andrew Garfield''in filmhakkındaki ilk konuşması...
    http://www.superherohype.com/news/articles/106701-andrew-garfields-first-words-on-spider-man

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamacık -- 7 Eylül 2010; 21:22:06 >
  •  The Amazing Spider-Man (2012)
  • Bu resim ne şimdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 23 Eylül 2010; 20:45:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnuR

Bu resim ne şimdi?

Tanıtım resimi imiş. İnsan güzel bir şeyler yapar bu ne harbiden.
  • Zaten seri rezil durumdaydı. İyice rezil ettiler. Tobey ve Sam Raimi'yi Allah bildiği gibi yapsın.
  •  The Amazing Spider-Man (2012)

Peter Parker'ın Sevgilisi Emma Stone!

Marc Webb'in Tobey Maguire'siz yöneteceği yeni Örümcek Adam'da Mary Jane'in olmayacağını daha önce haber yapmış, filmde Jane'den boşalan koltuğu bu sefer Gwen Stacy karakterinin dolduracağını ve bu karakter için oyuncu arayışlarının da devam ettiğini söylemiştik...

Yeni gelen haberlere bakılırsa, filmin yapımcıları daha önce Mary Jane rolü için ismi geçen Emma Stone'a Gwen Stacy rolü için resmi teklifi götürmüşler bile... Fakat henüz iki taraftan da kesin bir yanıt gelmedi.

Peter Parker'ın lise yıllarındaki sevgilisi olan Gwen Stacy, 2012'de seyredeceğimiz yeni Örümcek Adam'ın en önemli kadın karakteri olacak ve bu karakteri canlandırması düşünülen Stone'un da bu önemli teklifi geri çevirmesi için şimdilik bir neden yok gibi görünüyor.
  • Spider Man filmlerinede artık ağır ve ciddi bir hava vermeleri gerekiyor diye düşünüyorum. Sam Raimi'nin Spider Man filmleri çocuksu bir havaya sahipti.
  • Tobey Maguire ın olduğu spiderman filmleri güzeldi bence kim ne derse desin , sonuçta çizgi roman bu . Bu yeni spiderman olacak eleman hiç yakışmayacak gibi bi izlenim verdi bana ama hadi bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:
    Spider Man filmlerinede artık ağır ve ciddi bir hava vermeleri gerekiyor diye düşünüyorum. Sam Raimi'nin Spider Man filmleri çocuksu bir havaya sahipti.

Spiderman Batman gibi ciddi bir havaya sahip değildir ki ama, ne kadar ciddi, ağır bir film yapabilirler?
  • Bence Mary Jane olmalı Gwen Stacy. Gwen Stacy sarışın zaten kızıl değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:
    Spider Man filmlerinede artık ağır ve ciddi bir hava vermeleri gerekiyor diye düşünüyorum. Sam Raimi'nin Spider Man filmleri çocuksu bir havaya sahipti.

Spiderman Batman gibi ciddi bir havaya sahip değildir ki ama, ne kadar ciddi, ağır bir film yapabilirler?

İstenilirse yapılabilir diye düşünüyorum mesela çizgi-filmlerine baktığımızda ile Sam Raimi'nin Spider Man filmlerinden daha ciddi bir havası var ki özellikle Venom'lu bölümleri çok ama çok iyiydi.
  • benimde anlamadığım ne var şu örümcek adam'da bu kadar çok seviliyor,bir anket yapılsa eminim çoğu insan çizgi roman kahramanı denilince akla superman gelir der,fakat gelin görünki çelik adam yeni jenerasyon yapımlarda fazla öne çıkamadı,superman returns fena film değildi fakat aksiyonu ve efektleri az bir film olmuştu,ve çabucak unutulup gitti ve devamıda gelmedi,söylentilere göre yeni superman filmi yoldaymış fakat yinede spiderman ve batman gibi ilgi göremeyecektir,
     The Amazing Spider-Man (2012)
  • Bir kahraman daha ölüyor...

ah ahh ekis sıpaydi olsa keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk
    benimde anlamadığım ne var şu örümcek adam'da bu kadar çok seviliyor,bir anket yapılsa eminim çoğu insan çizgi roman kahramanı denilince akla superman gelir der,fakat gelin görünki çelik adam yeni jenerasyon yapımlarda fazla öne çıkamadı,superman returns fena film değildi fakat aksiyonu ve efektleri az bir film olmuştu,ve çabucak unutulup gitti ve devamıda gelmedi,söylentilere göre yeni superman filmi yoldaymış fakat yinede spiderman ve batman gibi ilgi göremeyecektir,
     The Amazing Spider-Man (2012)

Ben Superman'den nefret ederim mesela. Aynı şekilde Hulk ve F4'ten de. Superman sevmeyenlerin nedeni aşırı uçuk olduğundan olabilir. Tamam uzaydan gelmişsin de, yok büyük yangını gölü taşıyarak söndür, havada uçağı ters döndür, nefesinle ateşi söndür. Kıyafeti bile itici adamın. Superman sevenler vardır tabii ama Batman ve Spiderman daha karizma ve daha mantık çerçevesi içindeler en azından bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 6 Ekim 2010; 10:14:13 >
  • Emma Stone'un Gwen Stacy'i oynayacağı resmi olarak açıklandı.

kaynak
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.