Şimdi Ara

The Amazing Spider-Man (2012) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
998
Cevap
8
Favori
50.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

quote:

Orijinalden alıntı: ıspider

Imax 3d çekerlermiş.

zaten spiderman 4 imax 3d çekilecekti ama iptal edilince oda yattı artık spiderman 1 yeniden imax 3d çekilir

eskidiydi zati görsel efekler cızgıfilm gibi durur olduydu.Imax 3d ile değerini bulur harbiden.bi ara James Cameron çekmek istediydi bu filmi Allah vermiye o falan çekermiykinem! Belki İstinye Park ta o vakte kadar teknik kusurlarını hallediveririr.Hurraa sinemaya.Yin gari!
  • quote:

Orijinalden alıntı: £se®

Aslında seriyi daha iyi oyuncular ve yönetmenle çekerlerse, yeniden çekilmesi daha iyi olacaktır. Birde isteseler spiderman'i 10 Seri bile çekerler, daha bir çok konusu var.

Aynen katılıyorum, başından beri ben Peter Parkar'a ısınamadım, "bu adam nasıl olurda örümcek adam olur lan, isterse en kral örümcek ısırsın bu adamdan halt olmaz" düşüncesi hakimdi. Hele o MJ ilk filmde güzel bir kızdı; ama sonra nasıl baktıysa kendine tipsiz bir kız oldu çıktı.
  • aslıdna tıbey çokta kötü değildi sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboy39

quote:

quote:

Sam Raimi ve Toby Maguire 4. filmde yokmuş. Sony bu iki kişinin yerine başkasını düşünüyormuş.

Dostum ciddi misin? Tobey yerine iyi ve karizmatik bir oyuncu oynarsa, spiderman serisi süper olur.

ciddiyim Sam Raimi'nin olmayacağı kesinleşmiş. Hatta Raimi yazılı açıklama bile yapmış. Toby'de bi açıklama yok ama Sony koymuş kapının önüne

sony'nin patronun damadı oluyor kendisi. biraz zor kapı önüne koymaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koobee24

quote:

quote:

quote:

Sam Raimi ve Toby Maguire 4. filmde yokmuş. Sony bu iki kişinin yerine başkasını düşünüyormuş.

Dostum ciddi misin? Tobey yerine iyi ve karizmatik bir oyuncu oynarsa, spiderman serisi süper olur.

ciddiyim Sam Raimi'nin olmayacağı kesinleşmiş. Hatta Raimi yazılı açıklama bile yapmış. Toby'de bi açıklama yok ama Sony koymuş kapının önüne

vay anasını leeyynn!.Kaleyi içten fethetmiş herif şindi anlaşıldı.
  • Belliydi zaten böyle olcağı
  • quote:

Orijinalden alıntı: koobee24

quote:

quote:

quote:

Farketmez işle akrabalığı birbirine karıştırmaz onlar.

Haberi e-kolay sinema bölümünde okudum.
  • Yeni Spider-Man kim olacak acaba çok merak ediyorum. Edward veya Jacop oluyormuş bir de.
  • daha önce de demiştim ben hayden christensen'i isterim.

The Amazing Spider-Man (2012)

tip olarak da tobey'i andırıyor alışmakta fazla zorluk hissedilmez.
  • Bütün seriyi piyasadan toplatıp,
    izleyicilerin aklından silip, Yeniden çeksinler =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamirpolen

Bütün seriyi piyasadan toplatıp,
    izleyicilerin aklından silip, Yeniden çeksinler =)

• Abim ben tobey i seviyordum ya.şimdi edwird i koyinca bas role sony ben sizi gorurum
  • Aslında böyle olması iyi oldu.Batman gibi olur yeni bir başlangıç.Başrole daha iyi bir oyuncu ve yönetmen.Umarım batman e benzer
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRyldz

Abim ben tobey i seviyordum ya.şimdi edwird i koyinca bas role sony ben sizi gorurum

+1
  • herkes de sinema eleştirmeni anasını satayım

Herkesin holywood da dünyaya geldi ya, bütün herşeyi biliyorlar.
  • Ya off olmaz böyle şey ya. Spiderman 3 te Venom'u hemen harcamışlardı Sam Raimi sayesinde, 4.filmde yoktu Raimi. İyi bir film ortaya çıkardı kesin ama niye baştan çekiyorlar yahu Ben 4.filmde farklı düşmanlar farklı güçler bekliyordum geçen seneden beri.

Tabi başrole Toby gelmeyince bazı oyuncular eksik kalınca 4.film olmaz dediler. Halbuki Toby bence tam bir Peter Parker dı. Çok çok iyi oynuyordu bence. 1.filmden tekrar çıkcak şimdi peh
  • alın size yeni örümcek adam

az önce kız arkadaşım mesaj attı dedi bu oynicakmış filmde nerede okudu bilemiyorum ama kesinmiş sanırım

bu adama gıcık oluyorum sinir oluyorum nefret ediyorum

The Amazing Spider-Man (2012)
  • @profiteer sinir oluyorum şu Twilight e ne var bu kadar bunda.
  • Yazıklar olsun ya, oyuncular falan tam oturmuştu bence.

Bir seri olmuştu serinin içine ettiler yani diyecek söz bulamıyorum.

Ne gerek var şimdi, Tobey Maguire falan tam oturmuştu diye düşünüyorum yani kaç senedir 4. yü bekliyordum ve tam bir şok yaşattılar.

He şimdi sıfırdan başlarlar spastik spastik karakterlerle iyice çocuklara hitap eder o zaman, tek beklentim bu şuan.

Spiderman adı altında bir yolculuğa başladınız, ve uzun ömürlü olacağını duyurdunuz karakterleri seçtiniz açık kapılar bıraktınız 4. film üzerine.

Bu mudur yani şimdi sıfırdan başlayacaklarmış iyi bi küfür hakettiler.

Yazın bunu bi kenara, şimdi o milyonların izlediği, her filmin rekor kırdığı Spiderman serisi basit bir film olmaktan öteye gidemeyecek.

Kim demez ki "bu ne ya bunları gördük zaten biz" diye. Oyuncular değişmiş, yönetmen değişmiş, sıfırdan başlanmış film bir kere doğuştan antipatik artık lanet olsun.

Çok yazık oldu çook...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miex -- 16 Ocak 2010; 1:01:00 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.