Şimdi Ara

The Amazing Spider-Man 2 (2014) Fragman#1 (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.047
Cevap
14
Favori
79.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Darthblast

quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

2014te başka neler varki öyle dedin ?

Oo dostum.

Sherlock Holmes 3
    x-men 2
    Snowwhite and the hunstman 2
    Lost Symbol
    Muhtemelen Nick Fury
    nationel treause 3
    Captain America 2
    Amazing spiderman 2
    Transformers 4

Şuan aklıma gelenler sadece bunlar :)

İçlerinden sadece Sherlock Holmes,Transformers 4,Captain America 4'ü bekliyorum.

TRANSFORMERS 4 beklenmez mi hiç dostum :) son bir ay kaldı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• en kısa zamanda izlemek istiyorum.internette olan biryer varsa söyler misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wakara

yani avengersa gönderme mi yapıyor. Spiderman in avengers ekibine katilmayacagina dair.

Tahminen katılmaması gerektiğini ve onunla ilgilenmesini kastediyordur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi izlemedim ama büyük ihtimal ile avengerın kelime anlamını kullanıyordur.
  • quote:

yani avengersa gönderme mi yapıyor. Spiderman in avengers ekibine katilmayacagina dair.

Amcana sorsana knk.
  • ha hakkaten uzun zamandır aramiyordum. bi arayim da sorayim. sizi de bilgilendiririm hem. en son x men in oynandığı stüdyoları temizliyordu. Şimdi başkaya gecmistir.
    neyse bir spiderman serisi daha bitti bitecek. bu güzel olacak bu güzel olacak diye diye bence diğer seriden daha berbat film çıktı. batman gibi düz bir kahramandan süper film çıkarıyorlar spiderman gibi dallas bi kahraman dan bi güzel film cikaramadilar.

• quote:

ha hakkaten uzun zamandır aramiyordum. bi arayim da sorayim. sizi de bilgilendiririm hem. en son x men in oynandığı stüdyoları temizliyordu. Şimdi başkaya gecmistir.
    neyse bir spiderman serisi daha bitti bitecek. bu güzel olacak bu güzel olacak diye diye bence diğer seriden daha berbat film çıktı. batman gibi düz bir kahramandan süper film çıkarıyorlar spiderman gibi dallas bi kahraman dan bi güzel film cikaramadilar.

İyi olur burada paylaşırsın.Ama yasak değil mi konuşması ?
  • Filme gittim güzeldi fakat o peter ergen gibi olmuş aynı garip garip espriler felan
  • nete düşmüş beyler
  • bu filmi beğenemeyenler ne bekliyorlardı acaba.. hayır filmdeki bir kaç negatiflikten ötürü "bu ne yeeaaa" diyen varsa onu kendi sivilceli dünyasında hayallriyle yanlız bırakırım.. ama hakikaten spiderman'i takip eden, ve sinemadan anlayan biri bir filmin %100 iyi olmayacağını, filmi eleştirirken bu noktaları abartmamak gerektiğini bilir..

dersin şu şu noktaları beğenmedim, burası olmamış anlarım.. her filmde beğenilmeyen yerler olur.. sırf bunlar yüzünden filmi kötüleyecek kişiler hiç zahmet edip film milm izlemesin
  • Avengers 2 de örümcek adamda olabilirmiş
    http://i.hizliresim.com/glp0ZO.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: webhead

Avengers 2 de örümcek adamda olabilirmiş
    http://i.hizliresim.com/glp0ZO.jpg

Cameo güzel olur.Ama oynamasın filmde.

• Filme gittim cok kotu geldi bana dublajli izledim onun da etkisi olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darknesss45

Filme gittim cok kotu geldi bana dublajli izledim onun da etkisi olabilir.

Sony'nin dublajları berbat oluyor genelde.
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: darknesss45

Filme gittim cok kotu geldi bana dublajli izledim onun da etkisi olabilir.

İkisini de izledim dublaj berbat ötesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor.

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Siz de alıntınızı silin hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Açık ara en kötü Spider Man filmiydi benim için ve ben küçüklüğünden beri Spider Man çizgi romanları okuyan her filmini beğenmiş biri olarak bunu söylüyorum. Tabi internette baktım puanları oldukça iyi sanırım baya kişi beğenmiş o yüzden bu dediklerim baya tepki toplayabilir ama bu benim şahsi fikirlerim bunu unutmamak lazım.

Spider Man 3'ü izlerken karakterlerin hemen ortaya çıkması yani lak diye Sandman'in Sandman olması bir garip gelmişti bu kadar hızlı olur mu diye bu filmi izleyince anladım ki yönetmen böyle bir filme yakışacak en mantıklı yolu seçmiş. Çünkü bu filmde ilk yarıda neredeyse hiç bir şey olmuyor. Anladığım kadarıyla Spider Man'in iç dünyasını anlatmak istemişler ama basit komik olmayan saçma esprile ile dolu bir liseli filmine dönüşmüş.

Filmin posterlerine baktığım, fragmanlarını izlediğim zaman Spider Man'in bu üç düşmana karşı oldukça zorlanacağını düşünmüştüm ve meraklanmıştım ama bunlar tamamen kandırmaymış bana kalırsa çünkü her düşman ayrı ayrı geliyor ve son sahnede sadece 5 dakika gözüken Rhino hariç iki düşmanı da lak lak diye yeniyor. Bu arada Electro gibi bir karakterin polis arabası çarptı diye bir süre baygın kalması baya bir saçmaydı. Sadece son sahnede çıkan Rhino'ya da geri dönersek madem sadece 5 dakika gözükecek bir karakter neden posterlerde veya fragmanlarda bu kadar yer verdiniz bir de hayatımda ilk defa bir filmin sonu ile fragmanının sonunun aynı olduğunu gördüm.

Tabi bu arada bu bir geçiş filmi olmuş The Sinister Six için büyük ihtimalle bir sonraki filmde paso aksiyon göreceğiz ama bu da filmi büyük bütçeli bir dizi haline getirmiş. Kısaca ben fragmanlardan daha fazla zevk almıştım ve anladım ki sırf fragmanları izlesem yetermiş zaten bu film için.

%100 katılıyorum dediklerinize.Ayrıca bu filmin bütçesi ne kadarki böyle çöp efektler kullanılmış.Altta attığım linkten spider man resimlerine bakılması yeterli.

http://www.imdb.com/media/rm1408882432/tt1872181?ref_=ttmd_md_pv

• Siz alıntılayınca gözükmüyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.