Şimdi Ara

The Amazing Spider-Man 2 (2014) Fragman#1 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.047
Cevap
14
Favori
79.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avengers'a Spiderman'i dahil etmek için yapıyorlar sanırsam, iyi de oluyor bence. Yeni Spiderman'i daha çok sevdim ben. Çocuk filmi gibi değil pek, en azından kan görüyoruz. Ayrıca olaylar daha gerçekçi, öyle bileğinden ağ fışkırmıyor. Ayrıca çizgifilmindeki gibi mizahi kısmını daha iyi yansıtıyorlar. Örneğin düşmanlarla dalga geçmesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

İkinci filmde tamamen özgür değiller. İlk filmde sürekli bahsedilip hiç gösterilmeyen bir Oscorp vakası var ortada. Gwen Stacy de seride kalmaya devam edeceğine göre, bence ikinci filmde düşman olarak tekrar Green Goblin'i görme ihtimalimiz oldukça yüksek. Carnage'i ben de görmeyi çok istiyorum, hatta mümkünse Carnage ile Venom'u beraber, (@Mjollnir, ilk filmin konusunda yazdığım şey işte. ) ama ikinci cümlede bahsettiğim böyle bir durum varken şak diye Venom ve Carnage'e atlayacağımızı sanmıyorum. Ama seri bitmeden de Spidey'i en çok zorlayan düşman olan, psikopatın tanımı olan Carnage'i ve en has düşmanlarından biri Venom'u seride görmemiz gerek bence.

Kesinlikle katılıyorum Carnage + Venom bir olup tüm şehre terör estirirse tadından yenmez bir spiderman filmi olurdu hatta en iyisi bile olabilir carnage tam bir psikopat batmanin jokeri gibi iş yapardı diye düşünüyorum.

Ya da çizgi filminde paralel evren mevzusunda vardı hobgoblin + green goblinde bir olup şehre terör estirirse o da güzel film olabilir ama green goblinin maskesini ilk seride hiç beğenmemiştim daha güzel bir maske yapabilirler bence. Ayrıca böyle olursa gwen'in ölümü de hazır olur.

Morbius olmaz inşallah hiç gitmez. Shocker akrep falan da gitmez gibime geliyor mysterio olabilir ama.

• Shocker, Rhino falan bunları bende istemem.Morbius olcaksa Felisha'nında olması lazım bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abyss

Shocker, Rhino falan bunları bende istemem.Morbius olcaksa Felisha'nında olması lazım bana göre

ama black cat gwen varken gereksiz..gwen ölünce mary jane değilde black cat gelsin harika olur..2de goblin gelir gweni öldürür vs..bide dark knight trilogysine bakın bi..düşmanlar
    batman begins:scarecrow,ras al ghul,zsasz(belli bile değil ama 2 sahnede var,falcone...
    the dark knight:joker,two face,mafyalar..
    tdkr:bane,talia..(catwomanıda işe kattı,tam düşman olmasada)
    çok fazla sahneleri olmasada daha fazla düşman kullanılsun spidermandede..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

2014te başka neler varki öyle dedin ?

Oo dostum.

Sherlock Holmes 3
    x-men 2
    Snowwhite and the hunstman 2
    Lost Symbol
    Muhtemelen Nick Fury
    nationel treause 3
    Captain America 2
    Amazing spiderman 2
    Transformers 4

Şuan aklıma gelenler sadece bunlar :)

antman thor falan bunlar ? 2015 ya da 2014 te gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: War Lord

quote:

quote:

Oo dostum.

Sherlock Holmes 3
    x-men 2
    Lost Symbol
    Muhtemelen Nick Fury
    nationel treause 3
    Captain America 2
    Amazing spiderman 2
    Transformers 4

O mejası yazarken aklıma onlar gelmiş sadece.Mesajın altına da not düşmüşüm zaten.
    Thor 8 kasım 2013 de geliyor.Ant-man için bir bilgi yok henüz. Çekim aşamasındalar sanırım daha.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: War Lord

quote:

quote:

Oo dostum.

Sherlock Holmes 3
    x-men 2
    Lost Symbol
    Muhtemelen Nick Fury
    nationel treause 3
    Captain America 2
    Amazing spiderman 2
    Transformers 4

O mejası yazarken aklıma onlar gelmiş sadece.Mesajın altına da not düşmüşüm zaten.
    Thor 8 kasım 2013 de geliyor.Ant-man için bir bilgi yok henüz. Çekim aşamasındalar sanırım daha.

a thor erken iyi oldu

captain america da var 2014 te bu arada

cogu guzel filmler aslında2012 den itibaren bir kac sene boyle guzel filmlerin oldugu bir şekilde geccek gibime geliyor. ozellikle marvelin filmleri

• http://blogs.indiewire.com/theplaylist/shailene-woodley-in-talks-to-play-mary-jane-in-the-amazing-spider-man-2-electro-could-be-the-villain-20121010#

2.ci filmde Electro ve Mary Jane olacak galiba...Son sahnedeki adam Micheal Morbius diye düşünüyordum.Benim tahminlerim şunlardı ;

1-Morbius
    2-Normon Osborn
    3-Mysterio
    4-Edward Brock Sr. (Eddie Brock'un babası)
    5-Electro

En az ihtimal verdiğim adam geliyor galiba.Serinin adı Amazing ama konu Ultimate gibi geldi bana.Edward Brock gelseydi Venom projesini görürdük.Ama beklentim ok yüksek bu seriden.İlk filme puanım 10/9.2...Aslında 8.2 verecektim ama hem çok iyi başarı yakalamış bir seriden sonra tekrar aynı başarıyı elde etmesi, hem yeniden başlanan seriler arasında en yüksek hasılat yapan seri olmasından dolayı 1 puan fazla veriyorum.

• Danny Glover Robbie Robertson'u canlandıracakmış...Demek ki Daily Bugle gelecek yeni filmde.Zaten The Amazing Spider-Man Game 'de Daily Bugle binasını görünce anlamıştım...Oyun filmden sonrasını konu alıyordu ve oyun yapımcıları eminim yeni filmle ilgili birşeyler biliyorlar...

J.Jonah Jameson'u kimin canlandıracağı önemli.İlk seride J.K Simmons süper canlandırmıştı JJ'i..
  • Amazing Spider-Man 2'de Mary Jane Watson Kim Olacak?

Yeni Spider-Man filminin devam projesinde Mary Jane Watson rolünde Shailene Woodley'i izleyebiliriz...

The Amazing Spider-Man 2 (2014) Fragman#1

Senden Bana Kalan (The Descendants) filminde izlediğimiz genç oyuncu Shailene Woodley, The Amazing Spider-Man 2 filminde Mary Jane Watson'ı oynaması düşünülen en güçlü aday durumunda.

Örümcek Adam efsanesini yeni baştan ele alan ve Andrew Garfield ile Emma Stone'un başrolde olduğu yapımın devam projesi için cast çalışmaları büyük bir hızla devam ediyor. İlk filmde olduğu gibi yine Marc Webb'in yönetmenliğinde çekilecek filmde kötü adam rolünde Electro'yu izleyeceğimiz ise gelen ilk dedikodular arasında.

Ayrıca Sam Raimi'nin üçlemesinde James Franco'nun oynadığı, Peter Parker'ın yakın arkadaşıyken düşmanınına dönüşen Harry Osborn için de arayışlar sürüyor.

Jeff Pinkner, Alex Kurtzman ve Roberto Orci'nin senaryosunu yazdığı filmin çekimlerine önümüzdeki yılın başlarında başlanacak. Filmin vizyon tarihi ise 2 Mayıs 2014.

• İkinci ve üçüncü filmde Mary Jane rolünü Shailene Woodley'nin oynayacağı onaylandı. İkinci film için önceden yaptığım ufaktan gidişat tahmini çok büyük ihtimalle doğru çıkacak gibi görünüyor.

http://www.ign.com/articles/2012/10/19/confirmed-shailene-woodley-for-mj-in-spider-man-2-and-3?utm_campaign=ign+main+twitter&utm_source=twitter&utm_medium=social

Bu arada birkaç şey daha:

Filmde olması muhtemel düşmanlar arasında yapımcılar Electro'yu da düşünüyorlarmış. Ayrıyetten cast'te bir tane daha evvel bahsedilmemiş bir düşman ve Harry Osborn'un da olacağı söyleniyor. Ayrıca filmde Robbie Robertson'un olma ihtimali de çok yüksek. Harry'nin zaten olmaması şaşırtıcı olurdu da; bahsedilmeyen düşman kim acaba? imdb'de gerçek dışı ve olabilitesi yüksek acayip sayıda dedikodu da mevcut, Rhino veya Scorpion'un olabileceğine dair söylentiler de çıkmıştı ancak bence bu düşmanlar bir filme koymak için boş karakterler. Veya Mysterio? Ortalıkta cast için netletmiş çok isim de olmayınca, herkes kafasına göre bir tahmin yapıp sıkabiliyor; Spider-Man evreni de bunu yapmaya uygun. Ancak daha evvel de dediğim gibi, bu filmde düşman olarak Green Goblin'in olma ihtimali çok yüksek. Buna zemin hazır, bakalım diğer detaylar da belli olduğu vakit ne olacak? Seçim için hala yeterli vakitleri var. Bahsedilmeyen düşman olarak GG diyeceğim, ama o da ikinci film için hiç bahsedilmemiş düşman tanımına uymuyor.

• Emma Stone var mı yok mu bana onu söyleyin emma stone olsun gerekirse örümcek adam olmasın filmde farketmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium 

Emma Stone var mı yok mu bana onu söyleyin emma stone olsun gerekirse örümcek adam olmasın filmde farketmez

2. filmde Emma Stone olacak tabiki.Peter-Gwen-MJ aşk üçgeni göreceğiz sanırım.

-----
    Filmde Electro haricinde birde ikinci villian'ın bahsi geçiyor.Vulture dedikoduları yanı sıra Mysterio olabileceğide söyleniyor 2.düşmanın, gerçi ben ise Shocker'ı görmeyi çok isterdim..Herkes birilerini istiyor ama en çok Electro isteniyor.Hem bir ''New Avengers'' filmi olacaksa electronun hikayenin başındaki gerekliliği malum..

Robbie varsa JJJ de vardır.Önceki üçlemede oynayan jk Simmons sanki Jameson olmak için doğmuştu.Yine kendisini aynı rolde görmeyi isterim.

2. filmde işleyecekleri çok konu var gibi duruyor..2 yeni düşman,Harry,Mj,Norman'ın durumu,Daily Bugle...ve Goblin falanda olursa göreceğimiz ölümlerle beraber işler iyice karışacak.Hepsi aynı filmde zor gibi..

Her ne kadar goblini tekrar görmek istemesemde bir şekilde ortaya çıkacak ve alması gereken canı alacak:( Norman goblin olmadan direk iron patriot falan olsa ya.Yok saçma olur öyle:)

Saçma sapan işlenmiş bir Venom olayımızda var eski seride.O ve Carnage'i 3. filmde görsek enfes ötesi olurdu.Bir taraftanda işlenmiş şeyler birdaha işlenmese keşke falan diyorum.Yeni yüzleri görsek artık.

• Zaten çıkacağı belliydi 1. filmini sevmiştim 2. filmi de güzel olur umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalarca

quote:

Emma Stone var mı yok mu bana onu söyleyin emma stone olsun gerekirse örümcek adam olmasın filmde farketmez

-----
    Filmde Electro haricinde birde ikinci villian'ın bahsi geçiyor.Vulture dedikoduları yanı sıra Mysterio olabileceğide söyleniyor 2.düşmanın, gerçi ben ise Shocker'ı görmeyi çok isterdim..Herkes birilerini istiyor ama en çok Electro isteniyor.Hem bir ''New Avengers'' filmi olacaksa electronun hikayenin başındaki gerekliliği malum..

Robbie varsa JJJ de vardır.Önceki üçlemede oynayan jk Simmons sanki Jameson olmak için doğmuştu.Yine kendisini aynı rolde görmeyi isterim.

2. filmde işleyecekleri çok konu var gibi duruyor..2 yeni düşman,Harry,Mj,Norman'ın durumu,Daily Bugle...ve Goblin falanda olursa göreceğimiz ölümlerle beraber işler iyice karışacak.Hepsi aynı filmde zor gibi..

Her ne kadar goblini tekrar görmek istemesemde bir şekilde ortaya çıkacak ve alması gereken canı alacak:( Norman goblin olmadan direk iron patriot falan olsa ya.Yok saçma olur öyle:)

Saçma sapan işlenmiş bir Venom olayımızda var eski seride.O ve Carnage'i 3. filmde görsek enfes ötesi olurdu.Bir taraftanda işlenmiş şeyler birdaha işlenmese keşke falan diyorum.Yeni yüzleri görsek artık.

Shocker güzel olurdu aslında. Elektrik dolu bir film izlerdik. Ancak Electro'nun yanında güç bakımından çok sırıtırdı o da.
    Mysterio-Electro ikilisi çok canlar yakabilir.
    Bu arada seri üçleme mi olacak ? Yoksa devamı gelecek mi ? Eğer öyle olursa Morbius, Carnage gibi babalar yalan olabilir. Hatta bu filmde Goblin'i görmezsek Venom bile yalan olabilir. Bunu sanırım hiçbir fan istemez. Bir yanda Venom, bir yanda Goblin. Hikayenin devamlılığı açısından Goblin'in çıkması lazım. Ancak biz Venomsuz yapamayız.

• Şu soundtrackleri tekrar elden geçirsinler, başka bir isteğim yok.
  • İlkini izledikten sonra ikincisi için pek beklentim kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Waidmann

quote:

quote:

-----

Shocker güzel olurdu aslında. Elektrik dolu bir film izlerdik. Ancak Electro'nun yanında güç bakımından çok sırıtırdı o da.
    Bu arada seri üçleme mi olacak ? Yoksa devamı gelecek mi ? Eğer öyle olursa Morbius, Carnage gibi babalar yalan olabilir. Hatta bu filmde Goblin'i görmezsek Venom bile yalan olabilir. Bunu sanırım hiçbir fan istemez. Bir yanda Venom, bir yanda Goblin. Hikayenin devamlılığı açısından Goblin'in çıkması lazım. Ancak biz Venomsuz yapamayız.

2 villian olsa bile aralarında bir team up durumu söz konusu olmayabilir.Örümcek onlarla ayrı ayrı karşılaşır diye düşşünüyorum.Önceki serinin 3üncü filminde venom'un kum adamdan yardım istediğini gördükten sonra birdaha istemem böyle birşey.Koskoca manyak ve dik başlı venom nasıl olurda başkasından yardım ister..

Seri garanti 3leme olur.En az 3 film çekileceği kesin diyelim.Hatta 2. filmden sonra işin Avengers 2 ye bağlanma durumu varki Sony ve Marvel telif sorununu çözerse örümceği ufakta olsa yeni Avengers filminde görebiliriz..Thanos olayını biliyorsunuz.Hani şu Avengers'ın credits ekranından sonra gözüken kozmik düşmanı..ÇR de Thanos ile savaşda birçok kez Spidey de ortaya çıkıyor..Yani Avenger Kadrosunda olmasada gözükebilir!

Bknz::

Morbius falan deyince aklıma Kraven geldi.Kendisi çok uygun 2. villian işi için.Örümceği avlayıp mezara gömen adamdan bahsediyoruz:)

Kötü işlenmiş bir Venom olayı var geçmişte.Tekrar değinmeleri lazım o konuya.Gerçek Venom'u görmeliyiz.Saf manyak ve akılsız, nefretle dolu venomu..Bu filmde Harry Osborn gözükecek, dolayısıyla babasıda öyle.Ama bir Goblin olayı olacağını sanmıyorum.Filmde zaten işlenecek çok şey var bide goblin ve malum Gwen'İn ölümü araya sıkıştırılırsa işler çok karışır.Belki üçüncüde artık..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Waidmann

quote:

quote:

-----

2 villian olsa bile aralarında bir team up durumu söz konusu olmayabilir.Örümcek onlarla ayrı ayrı karşılaşır diye düşşünüyorum.Önceki serinin 3üncü filminde venom'un kum adamdan yardım istediğini gördükten sonra birdaha istemem böyle birşey.Koskoca manyak ve dik başlı venom nasıl olurda başkasından yardım ister..

Seri garanti 3leme olur.En az 3 film çekileceği kesin diyelim.Hatta 2. filmden sonra işin Avengers 2 ye bağlanma durumu varki Sony ve Marvel telif sorununu çözerse örümceği ufakta olsa yeni Avengers filminde görebiliriz..Thanos olayını biliyorsunuz.Hani şu Avengers'ın credits ekranından sonra gözüken kozmik düşmanı..ÇR de Thanos ile savaşda birçok kez Spidey de ortaya çıkıyor..Yani Avenger Kadrosunda olmasada gözükebilir!

Bknz::

Morbius falan deyince aklıma Kraven geldi.Kendisi çok uygun 2. villian işi için.Örümceği avlayıp mezara gömen adamdan bahsediyoruz:)

Kötü işlenmiş bir Venom olayı var geçmişte.Tekrar değinmeleri lazım o konuya.Gerçek Venom'u görmeliyiz.Saf manyak ve akılsız, nefretle dolu venomu..Bu filmde Harry Osborn gözükecek, dolayısıyla babasıda öyle.Ama bir Goblin olayı olacağını sanmıyorum.Filmde zaten işlenecek çok şey var bide goblin ve malum Gwen'İn ölümü araya sıkıştırılırsa işler çok karışır.Belki üçüncüde artık..

Team up durumu olmazsa Kraven cidden müthiş olur. Cuk oturur. Zaten Team-up denildiğinde Venom-Carnage ilk akla gelir. Ancak Kraven'ı düşüneceklerini zannetmiyorum. 3. film tam fiyaskoydu. Sandman başlı başlına gereksizdi. Aslında Black Spidey'in uğraşacağı birisi lazımdı. Ancak daha sonra Venom'un korkak gibi yardım istemesi beni üzdü şahsen. Kaldı ki Venom da 5 dakikada öldü. Sağlamından Venom-Carnage izlersek muhteşem olur ama daha çok var ona. Önümüzdeki filme Kraven uygun. Shocker, Rhino basit kalır. Scorpion belki olabilir. Bir tık daha önde bu ikiliden. Team-up söz konusu olacaksa Mysterio-Electro son derece iyi iş çıkarır ve alışık olduğumuz anlaşmazlığı da layıkıyla yaşarlar filmin sonunda. Electro sinirli, Mysterio egolu ne de olsa. Spidey de bundan yararlanıp bunları dağıtır. Daha sonra tek tek savaşıp filmi bitirir. Bana kalırsa bu seride film 4. ve ya 5. filmlere gitmezse Venom göremeyeceğiz. Umarım yanılırım. Bir de unutmadan Chameleon gerçeği de var. Onu neden düşünmüyorlar anlamış değilim.

• Electro en sevdiğim kötü karakterlerden biridir spidey evreninde.Kostümü ve güçleriyle bu benim için böyledir.Ama güçlerini kazanması olayı hep saçma ve özensiz gelmiştir..Maxwell Dillon günlerden bir gün bir elektrik direğini tamir ederken yıldırım düşer ve öleceği yere kendini yeni güçlerle donanmış bulur..Bu böyle değilde kendisi Oscorp da denek olarak kullanılırken güçlerini kazansa falan..ne bileyim daha akla yatkın sanki.

Chameleon gerçekten filme paranoyak bir hava katar.Herkesin birbirinden şüphelendiği kimsenin kimseye güvenmediği bir hava..ama bildiğimiz üzere örümcek filmleri aksiyon ağırlıklı olur ve fanları onu güçlü kişilere karşı dövüşürken görmek ister.Bir ikinci villian olmaz kendisi ama düşüncesi şu an cezbetti beni:)

Rhino,Scorpion bunlar akılsız denekler.Bunlar cidden filmi götürecek adamlar değiller.Heralde onları spider-man oyunlarında her daim bulunan yan düşmanlar olarak görmekten öteye gidemeyeceğiz.

Filmde bir laf vardı.''Gerçekten kim olduğun hakkında bir fikrin var mı?''Acaba o güçleri bir kaza sonucu mu elde etti yoksa o güç onu mu buldu? Babası Richard'ın örümceklerle ilgili cross species çalışmaları olduğunu biliyoruz.Acaba babasının hep olmak istediği şey oğluna mı nasip oldu? Yeni filmde bunada değinmeliler.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.