Şimdi Ara

The Amazing Spider-Man 2 (2014) Fragman#1 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.047
Cevap
14
Favori
79.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fetok12

quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

gwen ölmez bence filme tam oturmuşken
    çünkü
    bence senaryo tamamen çizgi romana bağlı olamaz. Sadece çizgi romandaki karekterler kullanılarak yeni bir senaryoyla 2. filmi çıkartırlar yoksa spideyin sevgilisi ölürse başka sevgilisi kim olacak ? sadece şu anki filmi çizgi romana bağlı yaptılar.

Spider-Man'in bir tane sevgilisi yok. Olay tamamen Gwen ve MJ'den ibaret bile değil, gerçi MJ en büyük aşkı ama olsun... Önceki mesajda da yazdığım gibi;
    Üç film Gwen ile çıkmaz, ölmeli, eğer çizgi romanın en vurucu ve Spidey'i derinden etkileyen bu olayını üçlemede işlemezlerse yazıklar olsun derim sadece onlara.

2. filmde Green Goblin çıkarmı ? ayrıca gwen ölürse spideyin yeni sevgilisi kim olur sence ?

Eğer ikinci filmde Gwen
    ölecekse,
    Green Goblin'in mutlaka çıkması lazım. Onu
    öldürecek
    karakteri veya
    ölüm şeklini
    değiştirmek gibi radikal bir karar alacakları alacaklarını sanmıyorum, o yüzden Green Goblin'i bekliyorum ben. Ki filmin sonunda çıkan adam da Norman Osborn bence.

Yeni sevgili olarak Debra Whitman da koyulabilir aslında ama ben de direkt Mary Jane'e geçiş yapabileceklerini düşünüyorum, tabii bu filmin bir üçleme olacağını düşünürsek. Üçleme olan bir filmde Debra'ya vakit yok ve araya sıkıştırılacak kadar da önemli biri değil. Direkt Mary Jane'e geçilecektir, çünkü
    Gwen'in ölümünden sonra
    Peter ile MJ'in daha sonra aşka dönüşen yakın bir arkadaşlığı başlıyor. Gerçi Debra da Peter'ın Gwen'den sonraki kız arkadaşı, aynı Peter gibi inek olduğundan çok iyi anlaşıyorlar hatta ve Peter'ın Spidey olduğunu bilen insanlardan biridir kendisi. Ama tabii bunlar MJ'den önce. MJ'den evvel bir çok kız arkadaşı var, hatta çoğunun ilgisi tek taraflıdır ve Debra için de bu söylenebilir, çok da karşılıklı değil. Sonuçta Peter'ın en büyük aşkı Mary Jane.

• quote:

quote:

quote:

quote:

çünkü
    bence senaryo tamamen çizgi romana bağlı olamaz. Sadece çizgi romandaki karekterler kullanılarak yeni bir senaryoyla 2. filmi çıkartırlar yoksa spideyin sevgilisi ölürse başka sevgilisi kim olacak ? sadece şu anki filmi çizgi romana bağlı yaptılar.

Spider-Man'in bir tane sevgilisi yok. Olay tamamen Gwen ve MJ'den ibaret bile değil, gerçi MJ en büyük aşkı ama olsun... Önceki mesajda da yazdığım gibi;
    Üç film Gwen ile çıkmaz, ölmeli, eğer çizgi romanın en vurucu ve Spidey'i derinden etkileyen bu olayını üçlemede işlemezlerse yazıklar olsun derim sadece onlara.

2. filmde Green Goblin çıkarmı ? ayrıca gwen ölürse spideyin yeni sevgilisi kim olur sence ?

Eğer ikinci filmde Gwen
    ölecekse,
    öldürecek
    karakteri veya
    ölüm şeklini
    değiştirmek gibi radikal bir karar alacakları alacaklarını sanmıyorum, o yüzden Green Goblin'i bekliyorum ben. Ki filmin sonunda çıkan adam da Norman Osborn bence.

Yeni sevgili olarak Debra Whitman da koyulabilir aslında ama ben de direkt Mary Jane'e geçiş yapabileceklerini düşünüyorum, tabii bu filmin bir üçleme olacağını düşünürsek. Üçleme olan bir filmde Debra'ya vakit yok ve araya sıkıştırılacak kadar da önemli biri değil. Direkt Mary Jane'e geçilecektir, çünkü
    Gwen'in ölümünden sonra
    Peter ile MJ'in daha sonra aşka dönüşen yakın bir arkadaşlığı başlıyor. Gerçi Debra da Peter'ın Gwen'den sonraki kız arkadaşı, aynı Peter gibi inek olduğundan çok iyi anlaşıyorlar hatta ve Peter'ın Spidey olduğunu bilen insanlardan biridir kendisi. Ama tabii bunlar MJ'den önce. MJ'den evvel bir çok kız arkadaşı var, hatta çoğunun ilgisi tek taraflıdır ve Debra için de bu söylenebilir, çok da karşılıklı değil. Sonuçta Peter'ın en büyük aşkı Mary Jane.

kesinlikle üçleme mi yapıcaklar?4ü 5i çekmezlermi?

• quote:

Orijinalden alıntı: omerfbabademez

quote:

quote:

quote:

quote:

çünkü

Eğer ikinci filmde Gwen
    ölecekse,
    öldürecek
    karakteri veya
    ölüm şeklini

Gwen'in ölümünden sonra

kesinlikle üçleme mi yapıcaklar?4ü 5i çekmezlermi?

Sony The Amazing Spider-Man'in, planlanan üçlemenin ilk ayağı olduğunu açıklamıştı.

• ılk fılmde nasıl 6 serı dusunuyorlardı. sımdı yenı bastan basladıgına gore yıne 6 serı olması lazım. hatta bayagı bı gerıden baslandıgına gore 9 bıle olabılır. bol bol kotu goruruz. şu anda hıc bır fılmı 10 serısınde goremedım nedendır acaba. 10 serı olan bı fılm tanımak ıstıyom. tabıı james bond serısı gıbı degısık ısımlerı olanlar degıl. böyle 1-2-3 dıye gıtmelı. en fazla 7 gorduk o da polıs akademesı galıba. bır de harry potter var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wakara

ılk fılmde nasıl 6 serı dusunuyorlardı. sımdı yenı bastan basladıgına gore yıne 6 serı olması lazım. hatta bayagı bı gerıden baslandıgına gore 9 bıle olabılır. bol bol kotu goruruz. şu anda hıc bır fılmı 10 serısınde goremedım nedendır acaba. 10 serı olan bı fılm tanımak ıstıyom. tabıı james bond serısı gıbı degısık ısımlerı olanlar degıl. böyle 1-2-3 dıye gıtmelı. en fazla 7 gorduk o da polıs akademesı galıba. bır de harry potter var.

Harry Potter 8 filmlik bir seriydi.Ama kitap uyarlaması olduğundan senaryo gibi bir problem yoktu.

Spider-man'den 9 filmlik seri çıkarmı bilemiyorum.Karakter sıkıntısı çekilmez ama senaryo tatmin etmeyebilir ki daha ilk filmden çoğu kişi senaryoyu güzel bulmadı.

Ayrıca 2 yıl arayla 8 film daha çekilse desek.16 yıl. 46 yaşında birininde spider-man'i canlandırması nasıl olur bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeolog. -- 17 Temmuz 2012; 21:25:51 >

• quote:

ılk fılmde nasıl 6 serı dusunuyorlardı. sımdı yenı bastan basladıgına gore yıne 6 serı olması lazım. hatta bayagı bı gerıden baslandıgına gore 9 bıle olabılır. bol bol kotu goruruz. şu anda hıc bır fılmı 10 serısınde goremedım nedendır acaba. 10 serı olan bı fılm tanımak ıstıyom. tabıı james bond serısı gıbı degısık ısımlerı olanlar degıl. böyle 1-2-3 dıye gıtmelı. en fazla 7 gorduk o da polıs akademesı galıba. bır de harry potter var.

bence 6 uygun..sony açıklamış ama tutarsa yapabilirler...görüntüleri,çekim zorlukları harry potterdan çok zor ve ordaki oyuncular gibi sadece o işi yapmıyolar..spidermanin bol bol düşmanı var her filmde 2 tane olsa 11 düşman izlemiş oluruz..bence 2de goblin olcak çünkü after creditde başka bişey mümkün değil..bazıları morbius demiş ama morbius neden öyle bişey sorsunki..? ben olsam 2de goblin ve gwenin ölümü 3te venom carnage ikilisini getiririm..ve mary janele tanışsın...venomla carnege ortalığı dağıtır..avengerstaki gibi olabilir..savaş sadace tek binada değil bütün manhattanda..

• 1. güzel mi gitmeye değer mi?

edit evdede izlesem olurmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-75E5D0A4D -- 28 Aralık 2012; 3:32:04 >
  • ilk spiderman serisinde green goblin vardı. şimdiki seride çıkma ihtimalı düşük bence. Sıkar çünkü
    ayrıca
    bence eğer film 3 seri olursa gwen ölmemeli. Çünkü 3 film kısa olacaktır olaylar hızlı gelişecek ama eğer film 3 filmden fazla olursa işte o zaman değişebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

Harry Potter 8 filmlik bir seriydi.Ama kitap uyarlaması olduğundan senaryo gibi bir problem yoktu.

Spider-man'den 9 filmlik seri çıkarmı bilemiyorum.Karakter sıkıntısı çekilmez ama senaryo tatmin etmeyebilir ki daha ilk filmden çoğu kişi senaryoyu güzel bulmadı.

Ayrıca 2 yıl arayla 8 film daha çekilse desek.16 yıl. 46 yaşında birininde spider-man'i canlandırması nasıl olur bilemem.

demokrasıde careler tukenmez koçum. 46 yasına gerek yok. 4. serısınden sonra yenı bır oyuncu bulurlar.nasıl hulk da veya superman de veya eskı batmanlerde olmuştu. hemde her fılmde degıstırmıslerdı. sorun degıl kangha. bunu da bı defa degısseler yeter. kaç tane cızgı romanı var neler goruyorlar neler yasıyor. ısteseler 100 bolum bıle cekerler. nasıl spartakus smallvılle buluyorlarsa bunada bulurlar hatyta gerek yok cızgı romanında hazır var. kımler oluyor kımler yardım kımler. 100 bolum dedım de keske spıder man ın dızısını yapsalar. var ya manyak olur. belkı ılerde akıllarına gelırde yaparlar. spartakusunden sonra ızlerız

• quote:

ilk spiderman serisinde green goblin vardı. şimdiki seride çıkma ihtimalı düşük bence. Sıkar çünkü
    ayrıca
    bence eğer film 3 seri olursa gwen ölmemeli. Çünkü 3 film kısa olacaktır olaylar hızlı gelişecek ama eğer film 3 filmden fazla olursa işte o zaman değişebilir.

Green Goblin, Spider-Man'in en haso düşmanlarından. İyi işlendiği sürece neden sıksın? Ayrıca ortalıkta sürekli bahsedilip söylenmeyen bir Norman Osborn faktörü var. Seri üçleme diye niye
    Gwen'i öldürmeme
    gibi bir şey yapsınlar? Gwen'i
    öldürmeleri için
    8 filme ihtiyaçları yok, zaten o kısımları anlatan olaylar çok uzun bir süreç değil. Etkileyici bir üçleme yapmayı düşünüyorlarsa, bu olay kesinlikle bu seride yaşanacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsu*

quote:

Orijinalden alıntı: synaX:Lecter

The Amazing Spiderman 1'den memnun olan var mı?
    9 yaşındaki kuzenimin yazabilceği bir filmdi

Fena değildi işte. Ben spider-man 1'i daha çok beyenmiştim açıkcası , gerçi zevk ve renk meselesi .

Ben filmin ilk yarısında terk ettim salonu, Spiderman'ın önceki versiyonları izlerken zevk veriyordu.
    Ama bunu izlediğimde bi sonrak igelcek sahneyi tahmin edebiliyorum. Ee buda tabi sıkıyor.

O kadar paralar, efekler harcanıyor ama senaryoya emek verilmiyor. Yazık günah...
  • quote:

quote:

ilk spiderman serisinde green goblin vardı. şimdiki seride çıkma ihtimalı düşük bence. Sıkar çünkü
    ayrıca

Green Goblin, Spider-Man'in en haso düşmanlarından. İyi işlendiği sürece neden sıksın? Ayrıca ortalıkta sürekli bahsedilip söylenmeyen bir Norman Osborn faktörü var. Seri üçleme diye niye
    Gwen'i öldürmeme
    gibi bir şey yapsınlar? Gwen'i
    öldürmeleri için
    8 filme ihtiyaçları yok, zaten o kısımları anlatan olaylar çok uzun bir süreç değil. Etkileyici bir üçleme yapmayı düşünüyorlarsa, bu olay kesinlikle bu seride yaşanacaktır.

yok kardeş aha buraya yazıyorum 2. filmde green goblin çıkmayacak bak görürsün

• Ya spidermani yavaşlatan şeylerden biride şu..her düşmanın nasıl ortaya çıktığını anlatıyo..şöyle düşünün the dark knightın başından sonuna kadar batman jokerle uğraştı ama spidermanda düşman filmin yarısında gelcekte zevk alcaz.filmin başında direk kötü olsunlarda süre artsın zevk artsın..bide Allah aşkına adam akıllı senaristmi yok yaa..eğer üçleme olcaksa goblin gelsinde gwen ölünce peterın pişmanlığını görelim..carnege venom ikilisinide beraber görelim artık ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast
    ,Captain America 4'ü bekliyorum.

Oha daha 2. filmi seneye çıkaracak adamlar,6 ayda bir film mi yapacaklar yoksa?.

Ayrıca arkadaşın yazmayı unuttuğu filmler arasında Thor 2,Avengers 2 ve Avatar 2 var.Bana kalırsa Avengers çıkmadan önce bütün süper kahraman filmlerini bitirecekler 2014'ün ilk çeyreğine kadar.Avengers 2'de muhtemelen 2014'ün yaz aylarında çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SS-Obergruppenführer -- 18 Temmuz 2012; 21:38:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast
    ,Captain America 4'ü bekliyorum.

Oha daha 2. filmi seneye çıkaracak adamlar,6 ayda bir film mi yapacaklar yoksa?.

Ayrıca arkadaşın yazmayı unuttuğu filmler arasında Thor 2,Avengers 2 ve Avatar 2 var.Bana kalırsa Avengers çıkmadan önce bütün süper kahraman filmlerini bitirecekler 2014'ün ilk çeyreğine kadar.Avengers 2'de muhtemelen 2014'ün yaz aylarında çıkar.

öyle yapıcaklar ama captain america 2 2014te ..the amazing spidermande öyle..sanırım ant-man de...avenger 2015e anca..

• creditsten sonra ipucu falan var mıydı? Hemen çıktık da.
  • En çok beklediğim film 2013'te çıkacak Iron man 3 ve 27 Temmuzda çıkacak olan Batman üçlemesi finali..Aynı zamanda Avengers 2 seneryosunun nasıl olacağını düşünüyorum yeni bir düşman olarak kim gelecek bunlar henüz belli değil zamanla göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pisistratos

En çok beklediğim film 2013'te çıkacak Iron man 3 ve 27 Temmuzda çıkacak olan Batman üçlemesi finali..Aynı zamanda Avengers 2 seneryosunun nasıl olacağını düşünüyorum yeni bir düşman olarak kim gelecek bunlar henüz belli değil zamanla göreceğiz.

Avengers'ın 2. filminde düşman Thanos olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

quote:

Orijinalden alıntı: synaX:Lecter

The Amazing Spiderman 1'den memnun olan var mı?
    9 yaşındaki kuzenimin yazabilceği bir filmdi

Kuzeninden bir senaryo bekliyoruz hocam..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.