Şimdi Ara

The Alienist | NETFLIX & TNT (2018) | 2.Sezon (26 Temmuz) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
7.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yılbaşından beri izlediğim dizi sayısı ve izleme sıklığım arttı. Artınca ben de böyle bir düzene oturtayım bari dedim. Önceden her gün izlemiyordum. Bi Game of Thrones'um, bi Vikings'im vardı. Bir aralar Black Sails'ı izleyip bitirmiştim. Çok dizi izlemeşliğim yoktu yani. Yeni sayılırım buralarda. :) Hepsine yetişmek zor ya. Bazı günler canım istemezse boş geçtiğimde oluyor neredeyse. Dün 2 bölüm izlemiştim sadece, onlar da yarımşar saatten toplam 1 saat aldı. Bulaştık bakalım biz de dizilere izleyip gidiyoruz işte.
  • son bölüm hayal kırıklığıydı. daha çarpıcı dehşete düşürücü bir bitiş beklerdim.
    genel olarak iyiydi.
  • tadesyobatro kullanıcısına yanıt
    Ben de son bölümlerde ilgimi kaybettim, iyi gidiyordu oysaki.
  • dizinin ikinci sezonu onaylanmı
    ikinci sezon ismi The Angel of Darkness olmuş
  • Güzel haber ben çok beğenmiştim diziyi.
  • Dizi, forumda hiç tutmamış şaşırdım.

Dizinin 8.bölümü bitirdim yalnız çözemediğim baya bir olay var. Kaçırdığımı düşünmüyorum daha doğrusu dikkatli izledim bu yüzden kaçırdığımı düşünmüyorum ama çabuk atladılar gibi

Neredeyse bütün çocuklar silver smile diyerek Willem Van Berg'ü anlattı ve Willem'ın da çocuğun annesine verdiği notu vardı. Yine de Lazslo onun katil olduğunu düşünmedi. Tamam düşünmeyebilir peki çocuklarla onun alakası nedir o zaman ? Neden not yazdı ? O öldüğünde cinayetler devam ettiği için doktor haklı çıktı ama 5 bölüm onu takip ettiler ve bir anda hedef değişti. Daha o çocuğu sorgulamak bile istemediler olayların seyri değişti. Ben burayı kaçırdım ve dikkatli izlediğim halde kaçırdım.

Olaylar bambaşka bir noktaya taşındı Kızılderili olayına döndü. Kimse şu an Willem nerde diye sorgulamıyor mesela annesi bile bu çocuk ülkeden gitmedi ki ama ortalarda yok demiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 8 Haziran 2019; 20:19:47 >

• 2.sezon 26 Temmuz’da geliyormuş.

• Güzel bir dönem dizisiydi. Lakin 2. sezonu beklemekten ciğerim çürüdü. Artık gelsin yahu.
  • 2. Sezonu simdi izledim. Yine begendim sezonu. Keske böyle kaliteli diziler gelse hep. Dizi kitaptan uyarlamaymis. 3. Kitapn 2022de cikiyomus. Yeni sezonda 2023ee felan gelir ozaman. 1 tane begenmedigim olay, 1 tanede cok sacma buldugum olay var.

Pek spoiler sayilmaz yinede spoilere aliyom. Begenmedigim olay:
    laszionun cok geri planda durmasi bu sezon. Cok az ekran süresi vermisler.

Agir spoiler izlemeyen acmasin bence. sacma olan olay:
    libbynin cocugunu neden marcus ve lucius koruyo aga? Adamlarin bölümü baska ne isleri var orda. Normal polis koysaniza oraya. Dizinin en karizmatik karakterlerden birini harcadilar. Yazik oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BU sezon ilk sezondan daha iyiydi bence.

Vasat bütçeli bir dizi ama o yılları nasıl sahne setleri ile, muhteşem kıyafetlerle aktarıyorlar hayran olmamak elde değil.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.