Şimdi Ara

The Accountant (2016) | Gavin O'Connor - Ben Affleck - J.K. Simmons - Anna Kendrick (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Filmi dün izledim gerçekten güzel film. Ben affleck'i ilk armageddon daha sonra paorl harbor filmini sinemada izlemiştim, o zamandan beri severim iyi oyuncu bence. Batman filminden önce çok kişi yerden yere vuruyordu bendemi bi gariplik var derdim hep, yeni yeni sevilmeye başlandı. Bu filmdeki performansı güzel ama gone girl'deki oyunculuğu daha iyiydi.
  • Tavsiye üzerine en kısa zamanda izleyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinemaya bir türlü gidememiştim. Kaçırdım diye üzüldüm, şimdi de 2 haftadır çektiğim halde izleyemedim. Yahu 2 saat mi boş vakti olmaz adamın.

• John Wick + The Equalizer tarzı film olmuş.

Ben Affleck de bu türe kayıtsız kalamamış anlaşılan. Ama iyi film. Bu tür filmler zaten kaliteli olduktan sonra her türlü gideri oluyor. Fazla muhasebe işiyle de kafayı ütülememişler. Anlaşılır akıcı sürükleyici.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sürpriz sonlu filmdi. Ters köşe Sayılmaz bence. Çok abartılacak bir film değil fakat izlenmeye değer. Dövüş sahneleri iyiydi.
    kızı kurtarmak için banyoya girdiği sahne çok iyiydi. Kıza bakarak adamı lavaboya vurması falan cok iyi

• güzel film ama klişeleri vardı tabi.

• daha iyi çekilebilirdi. güzel başladı ama klişeye bağladı ortalara doğru ve öyle de devam etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Çok iyi filmdi ya. Böyle dram ve psikolojik yönü olan aksiyon gerilim filmlerine bayılıyorum. Özellikle yalnız yaşayan, herşeyi kendi halleden alfa erkek figürü de olunca yalnızlığı seven biri olarak filmde kendimi de buluyorum.

Hakkaten duvar gibi bir adamdı, hakkını vermiş rolünün helal olsun.

Bunun gibi başka hangi filmler var hocam dediğiniz türde

• quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Çok iyi filmdi ya. Böyle dram ve psikolojik yönü olan aksiyon gerilim filmlerine bayılıyorum. Özellikle yalnız yaşayan, herşeyi kendi halleden alfa erkek figürü de olunca yalnızlığı seven biri olarak filmde kendimi de buluyorum.

Hakkaten duvar gibi bir adamdı, hakkını vermiş rolünün helal olsun.

Bunun gibi başka hangi filmler var hocam dediğiniz türde

Faster
    A Walk Among The Tombstones
    Babylon A.D
    Deliver us From Evil (Bu tam aynı tarz değil korku türünde ama Eric Bana'nın performansı baya iyiydi ve yaşanmış olaylardan alıntı. Başrolde canlandırdığı polisin kızını bulup konuşmuştum instagramdan)
    Colombiana (Erkek değil kadın versiyonu)
    Dead Man Down (Çok iyi bir intikam filmi izle mutlaka Colin Farrell'ın oyunculuğunu severim.)
    Elysium
    Edge of Tomorrow (aynı tarz sayılmaz ama yakın 10 numara film)
    Homefront (jason statham'ın uzak bi kasabada çektiği film, böyle akşam çerezini içeceğini alıp fazla kafa yormadan izlenicek güzel vakit geçirmelik film)
    Knight And Day
    Jack Reacher Serisi
    Lockout
    Man on Fire (Denzel Washington efsanesidir)
    No Escape
    Priest (Bu da değişik vampir konulu ama güzel filmdir)
    Riddick Serisi
    Seeking Justice
    The Grey
    The Next Three Days (Bu da karakter değişimi içeren 10 numara russell crowe filmidir, Bir nevi breaking bad'in film versiyonu gibi)
    Total Recall (yeni versiyonu)

Tek tek arşivden üşenmedim baktım, hepsi güzel filmlerdir belki izlemişsindir çoğunu bilindik filmler ama beğenirsin mutlaka bu tarz seviyorsan.

• Accountant Yorumum

bende çok begendim. Ben Affleck müthiş oyunculuk var. Rain Man havası var filmde aksiyonuda ekleyince güzel harman olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

daha iyi çekilebilirdi. güzel başladı ama klişeye bağladı ortalara doğru ve öyle de devam etti

+99
    olay şirkette kalıp kızı kurtarmaya bağlanınca gitti bitirdi filmi
  • Film çok iyiydi. Ben affleck oyunculuğu iyi ve akıcı bir filmdi.

Puanım 8 temiz olur. Su gibi akıp gitti.

• 2016'nın en iyi filmlerinden birisi. Sıralamam böyle:

1. Nocturnal animals

2. The Accountant

3. Hell or high water

4. War Dogs

5. Deadpool

6. Arrival

7. The magnificent seven

8. Don't breathe

9. Hacksaw ridge

10. Manchester by the sea

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puanım 7. Güzel film ama o kadar değil.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.