Şimdi Ara

The Accountant (2016) | Gavin O'Connor - Ben Affleck - J.K. Simmons - Anna Kendrick (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beklediğimden daha iyiydi. Bazı klişeler olsa da hikaye anlatımı sıkmıyor ve merak uyandırıyor. Affleck te bence iyi oyunculuk sergilemiş. (7.5/10)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu senenin kaliteli yapımlarından birisi. Çok iyi olmuş ben beğendim. B.A. filme çok yakışmış. Arşivlik film.
  • Çok keyifli bir filmdi. Aksiyon sahneleri çok güzeldi, oyunculuklar da başarılıydı. Su gibi akıp gitti.

Devam filmi gelebilir gibi gözüktü bana, bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 31 Aralık 2016; 2:7:28 >
  • Senaryo ilerletilebilir. Stüdyo da bence destek çıkmalı. Yazık olur yoksa.
  • Ben Affleck in oyunculuğun da zirve yaptığı bir film olmuş. Adam hem yönetmenlik de hemde oyunculuk da mükemmel bir sıçrayış gösteriyor...
  • 8/10 Kurgusu çok güzeldi.Affleckle shane role tam uymuş
  • Film gayet güzeldi, sıkmadı hiç. Evdeki dövüş sahneleri iyiydi fünye patlattığı elemanla felan. Nedense keskin nişancı filmlerini ayrı bir seviyorum.
    Braxton'un kardeşinin çıkacağı belliydi açıkçası. Braxton un kardeşini bulamaması çok anormaldi. İllaki fotoğrafı vardır, şirkete geldi gitti. Oradan bi fotoğraf gösterebilirlerdi.
    Telefondaki kız da sanırım Justine di. Boşuna göstermediler diye umuyorum o kısmı :)
  • dün izledim pek beğenmedim sonu çok önce tahmin ettim puan 4/10
  • 2016'nın en iyi filmlerinden biriydi.Bourne üçlemesi ayarında olmuş diyebilirim,hem kurgu hem aksiyon olarak oldukça doyurucu onun gibi.Umarım devamı gelir
  • 1 haftadır hdd de duruyor film. Yarın izleyeyim. Yorumlar güzel.
  • ne zamandır izlesem mi diye karar veremediğim, bi türlü açıp izlemediğim filmdi. Keşke ilk fırsatımda izleseymişim dedim. Son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden...
  • sıkıntılı sahneler var mı beyler aile ile izlenirmi film ?
    @Melladin@Sokratik Adam
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Hayır yok. Sadece bir sahnede öpüşülecek gibi oluyor ama o bile olmuyor. Çıplaklık falan hiç hatırlamıyorum.
  • Sokratik Adam kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam
  • hikaye anlatım vb olsun çok güzel bir filmdi. bir de soğuk kanlı katil tipli karakterleri çok severim.
    filmi bir daha izlemem büyük ihtimal. çünkü neredeyse sıkmaya başlamıştı. böyle tadında kalsın.
  • ne zamandır böyle kaliteli film izlememiştim.8/10

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi yeni izledim ve beğendim. Dozunda bir film olmuş. John Wick tarzında bir filmdi fakat güzel sürprizleri vardı ekstra olarak. Devamı gelir filmin.
  • 2016 da izlediğim en iyi filmlerden birisiydi inşallah devamı gelir..

Özellikle aflack acayip mimiksiz oynuyor rolü gereği.

Adam duvar gibi
  • Çok iyi filmdi ya. Böyle dram ve psikolojik yönü olan aksiyon gerilim filmlerine bayılıyorum. Özellikle yalnız yaşayan, herşeyi kendi halleden alfa erkek figürü de olunca yalnızlığı seven biri olarak filmde kendimi de buluyorum.

Hakkaten duvar gibi bir adamdı, hakkını vermiş rolünün helal olsun.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.