Şimdi Ara

The 100 (2014-2020 ) The CW | TOPLAM 7 SEZON | DİZİ FİNAL YAPTI (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.580
Cevap
43
Favori
66.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yanlış okumuşsun, gelecek olan sezonla birlikte 7. sezon son sezon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 22 Ocak 2020; 16:18:15 >
  • Gereksiz yere uzayan bir CW dizisi daha.4.sezonla final yapması gerekiyordu zaten.Ama söylemeden olmaz ilk 3 sezon süper.Hele 2.sezonu efsanedir.
  • yeni sezonu bekliyoruz.
    Bu arada Diyoza'nın oynadığı Banshee dizini izleyin. Mükemmel bir dizi.
  • Dizi iptal mi oldu ??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İmdb ye göre 7. Sezon 16 bölüm yayınlanacak diye görünüyor. Ancak doğruluğu anlamında bilgim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dizi iptal değil 7.sezonla bitecek. Yarından itibaren son bölümü çekilecekmiş.

Son sezon 20 Mayıs'ta geliyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 4 Mart 2020; 23:18:58 >

• Diziyi Netflix ten izleyen var mı ? Tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kıyamet sonrası bilim kurgu türünü seven biri için tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ncü sezona kadar gayet başarılıydı, Jaha nın olayı farklı bir öykü çıkar dedim çıktıda ama 3 ncü sezonun başındaki Wanheda saçmalaması, Pyke ın olayları ve Bellamy nın
    sapıtması falan aşırı zorlama ve benide izlememeye zorluyor.
  • Son sezon yarın geliyor!
  • 7x1 final sezonu

Bence güzel başladı tam geçiş bölümü diyebiliriz . Aynı heyecanla izledim .

Birde bu sezonun 16 bölüm olması biraz daha işlerin karışacağını gösteriyor , sanırım havada kalan bazı olaylar tamamen anlatılacak

Bitmesine üzülsek de spinn of u geleceği için sevinçliyim . Sanırım 2022 de falan the cw patlamalar öncesini anlatacak ve tüm merak edilenlerle ilgili dizi yapmaya başlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinizmirliksk2 -- 21 Mayıs 2020; 15:15:43 >
  • güzel başladı

acaba yine hangi gezegeni yok edecekler
  • 7.1

İlk izlerken "ne oluyor yahu?" oldum ama sonradan hatırladım 'anomaly' olaylarını.

Yalnız dizide 'anomaly' olayı olmasa beni heyecanlandıran başka bir şey yok. Nerede o eski teknolojik, bilim kurgusal hava diyorum bazen. Özledik A.L.I.E'yi

Hah Sheidheda da gösterdi sonunda kendisini, umarım ölümden kurtulup insanlığın sonunu getirir İnfazdan kurtulacağı kesin de istediği gibi insanlığın sonunu getirir mi bilmem.

Yani ilk bölüm sıkıcıydı diyebilirim ama izlemeye devam Anomaly konusu merak uyandırıyor şimdilik.

Bir de bu sezon sanki kamera mı değişik, çekim açıları mı farklı anlamadım ama bir değişiklik var gibi sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 26 Mayıs 2020; 14:4:23 >

• Bitse de kurtulsak.
  • 7.2

Geçiş bölümüydü resmen.

Şu klişeler olmazsa olmaz tam taşın kodunu bulmuşken adam geldi tableti kırdı, harika!

En azından Octavia ve Diyoza'nın neler yaşadığını gördük diyeceğim ama pek bir aksiyon olmamış öbür tarafta. En azından önceden beri bahsedilen 'beta' gezegen olduğunu öğrendik oranın.

E orda zaman o kadar hızlı geçiyorsa Bellamy, Octavia ve Diyoza çoktan paket oldu... belki Bellamy bir ihtimal fazla yaşlanmadan bulunur. Octavia da tekrardan yeni gittiği için belki bulunabilir ama Diyoza...

Ne çıkacak bakalım tüm bunların sonunda.

• Amerikada RTÜK benzeri bir kurum varsa,mutlaka Cw kanalına bir dizi için max 4.sezon kuralı koymalılar.Cw da ne varsa,4.sezondan sonrası çöp oluyor.Bu da onlardan biri,bu dizinin bir 2.sezonu var,efsane ötesiydi.
  • Ben 7. sezondan hiç bir şey anlamıyorum adeta. Bu dizi acilen bitmeli, bu kadar rezil seviyeye nasıl indi anlamak çok güç.
  • Bölümü beğenmeyenler anomali nin ne olduğunu nasıl çalışması gerektiğini anlatmaları lazımdı . Bu bölümden daha iyi anlatamazlardı

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.