Şimdi Ara

The 100 (2014-2020 ) The CW | TOPLAM 7 SEZON | DİZİ FİNAL YAPTI (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.580
Cevap
43
Favori
66.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son sezonunu izlemedim. Tavsiye eder misiniz ?
  • 6.12

Artık Clarke ölümsüz oldu yani? 11.bölümde demişti ya 'neural mesh'e bağlandım ama çipim yok edildi diye, Russel yeni çip taktığına göre Clarke artık ölümsüz.

Raven'la Clarke'ın arası da hiçbir zaman pek iyi olmadı, Clarke geldi ben Clarke'ım diye ama Raven'den tepki yok neredeyse

Sheidheda'yı silme işi de şimdilik yalan oldu gerçi şuan pek bir önemi de yok o işin.

Abby için güzel bir değişiklik oldu bu

Yalnız bu ölümsüzlük olayı çok da garanti bir olay değil, çipinin daima güvenli ellerde olması gerekiyor.

Ahahahahaha Emori ve Murhpy muhteşem uyumlu olmuş, Murphy'nin makyajının Emori'nin dövmesiyle uyumu vs harika

Clarke, Simone'u gördüğünde 'mom' dedi ya orda bir an dedim ki 'aha dayanamadı ve kendini belli etti' ama sonradan Simone'un Josie'nin annesi olduğunu hatırladım üzücü bir sahneydi kimbilir neler döndü orda Clarke'ın kafasında.

Bir ara commander momander olayları dönüyordu ama artık hiçbir önemi yok. Tabiri caizse bok ettiler Madi'yi.

Indra'nın kafasından neler geçti son sahnede çok merak ediyorum, neler döndüğünü anlaması zaman alacaktır

Önümüzdeki bölüm final ama vallahi ben bir şey anlamadım bu sezondan hala çok bir şey olmamış gibi hissediyorum, bir gram ilerleme yok sanki... yaşlandım mı ne.

• 7. sezon final olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 bölüm yapıp bitereceklermiş 7.sezonla planlı bir son olacak olması sevindirici. Bu sezon bilim kurgusal olarak her ne kadar tatmin olamasam da genel anlamıyla önceki sezonları zevkle izledim. Son sezon olacağını öğrenince şöyle bir geçmiş sezonlar gözümün önünden geçti de bayağı bir konu varmış dizide, kimler geldi geçti. Bitmesi üzecek ama şekilli bitecek 100 bölüm falan güzel biter umarım.
  • Muhteşem bi sezondu. Eliza Taylor'un bu sezonki oyunculuğu muhteşemdi gerçekten.

Final sezonda görüşmek üzere.

• madi nin çipindeki yapay zeka kendisini bilgisayardan nereye upload etti en son? gemiyi ele geçirip uyuyanları mı uyandıracak acaba ?
  • Sezon Finali

Tüm sezon durağandı ama son bölümde merak uyandıracak şeyler oldu hakkına yemeyeyim.

---Tüm sezon neden tırttı diyorum? Tırttı çünkü bilim kurgu adına hiçbir gelişme veya merak uyandıran bir şey olmadı: şu Anomaly olayını bir iki bölüm üstün körü gösterip sezon finaline kadar bir daha göstermediler bile.---

Indra reiz mantıklı konuştun da silah Gaia'nın kafasına iyice tutulunca silahları saldın

Haaa ben olayı çok yanlış anlamışım meğer Anomaly olduğu için şimdi bulundukları uyduda beyin çiplerine kablosuz erişim sağlayamıyorlarmış... Russell gemiye çıktığında olayı anlatınca anladım: dedi ya hani uyuyanlara nightblood veririz çip takar yeni gezegene yollar bakarız yaşanabilir mi değil mi diye, sonra da çiplere uzaktan erişim sağlarız Anomaly gibi sinyal emen bir şey yoksa.

Clarke bu bölüm işkence çekti ama iyi oynadı helal olsun.

Körü körüne bir şeye inanmak gene kaç kişinin canına mal oldu gördük.

Şu Murphy yıllardır favori karakterimherif geldi bunu öpüyor bu da 'That was interesting.' diyor kqwlemqwklemqw

Yazık lan Clarke'a annesi hala oralarda bir yerde mi diye 'neuro mesh' olayını soruyor Russell çoktan halletmiş ama...
    Düşünsenize kendi anneniz görünüşte vs her şeyi aynı ama beyin başka ve öldürmek zorunda kalıyorsunuz.

Simone'a bak Clarke'ın taktiği uygulayacak güya Ne güzel uçurdu ya Primeları, ellerine sağlık. Uçurdu uçurmasına da kontrol Russell'da olsa uzaktan bağlanıp geri getirebilirdi onları uyuyan bedenlerle.

Madi, Clarke'ı görünce Sheidheda'ya atladı demek ki

O değilde şu dizide konuşulan yerli dilini öğrenmek isterdim kim yapmışsa güzel dil, hoş dil ama öğrensem neye yarar.

Madi kalkar kalkmaz "Artık 'commander' değilim." diyor kıyamam la.
    Sheidheda muhtemelen gemiyi ele geçirdi, başka nereye yüklemiş olabilir ki kendisini? Geminin serverına yüklemiştir.

Kamera odaklarına bakacak olursak Jordan'ın kafa yerinde değil, arkadaki çocuğu gösterip durdu kamera. Elindeki de Priya'nın çipiydi muhtemelen yoksa Emori'ye falan mı takacak? Jordan dediklerinde haklı ama yalan dolan falan belki ama bir şekilde huzurlu bir ortam vardı taa ki bizimkiler gelene kadar. Huzur mu yoksa gerçekler ve doğrular mı? Zor bir seçim...

Bu arada Clarke her sezon sonunda olduğu gibi gene bir kaldıraça el attı ve gene öldürdü milleti

Clarke ve Raven reiz de sonunda sarıldılar

Anomaly olayı şu ana kadar anladığım kadarıyla şöyle:
    Gabriel hani Octavia'nın sırtındaki dövmeyi görünce dedi ya orada birkaç saniye kaldığından emin misin? Heh işte bu Anomaly'nin içinde zaman çok farklı akıyor o kesin. Sonda gelen Hope zaten Diyoza'nın kızıydı, Octavia da muhtemelen onu görünce orada geçirdiği zaman boyuncaki hafızası geri geldi bir şekilde ya da anomaly yeşilliği gelince hafızası geri geldi bilmiyorum. Diyoza'yı birisi kaçırmış sondaki konuşmalara bakarsak, Octavia bıçaklanınca "Cesur ol, ona işin halledildiğini söyle." demesi de bence şöyle: Anomaly içindeki bu Diyoza'yı kaçıran herif Octavia'ya bir görev veriyor ve o yüzden geri çıkmasına izin veriyor, Octavia da Diyoza'yı kurtarabilmek için kabul ediyor olabilir mi? Görev de o havada duran küreyle ilgili sanırım. Octavia tabii ki ölmedi, direkt Anomaly'nin içine ışınlanmıştır. Orada kesinlikle farklı bir medeniyet var.

Başka fikri olan var mı?

Tüm gelişmeleri son bölüme bırakıyorlar sonra böyle oldu bittiye geliyor, sadece Anomaly olayı heyecanlandırdı ama diğer konular tatmin edemedi pek beni.

İşte bu dizinin Anomaly gibi bilim kurgusal kısımlarına bayılıyorum, geçmiş sezonlarda da A.L.I.E vs olsun güzel kurgular vardı. 7. sezonda bitecek olması gene de üzücü.

e_capkan
    Soruna dair:

Sheidheda, Russell ile anlaşıp tüm uyuyanları uyandırdı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 8 Ağustos 2019; 12:53:39 >

• hahahah

gittikleri her yerde kaos, yıkım. felekat götürdüler..
  • e_capkan kullanıcısına yanıt

Madi, Clarke'ın kafasına silahı dayadığını görünce Sheidheda'dan kontrolü alıp emir veriyor ya Russel ve diğerlerini etkisiz hale getirin diye, o yüzden Russell beyinlerini silemedi, sadece uyandırdılar yani yatanları o kadar.
  • Son bölümün altyazısı hala çıkmadı gerçi şu sıra tüm dizilerin altyazısı geç çıkıyor.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt

Diyoza'nın haydut takımını soruyorsan onlar öldürülmüştü 5.sezonda diye hatırlıyorum. Şimdiki yatanlar yer altı sığınağından gelenlerdi Octavia ile falan yanlış hatırlamıyorsam, ki artık uyanıklar Shiedheda uyandırdığı için. Ama tam emin olamadım Diyoza ilk iniş yaptığındaki uyuyanlara ne olduğu konusundaMc creary ve Diyoza bi takım heriflere liderlik yapıyordu, o kemik kadro öldürülmüştü ona eminim 5.sezonda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 9 Ağustos 2019; 20:55:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Onla alakası yok. Büyük ihtimalle Digiturk yüzünden yayınlanamıyor. Digiturk'un dizi kanalında yayınlanıyor çünkü yeni bölümleri.

Alıntıları Göster
    25 Ağustosta geliyor 5.sezon Netflix'e.
    https://twitter.com/netflixturkiye/status/1159880119571427328?s=19

• Akcura kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun yani. 6. sezon da anca 1-2 yıla gelir.
  • 6. sezonun özeti:

beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhu koyup aşk sanıyosunuz.

• 6. Sezon kaçıncı bölüm final yaptı.

• kugutex kullanıcısına yanıt
    13. bölüm ile yaptı.
  • Ne çektin be Clarke

Şimdiye kadarki en iyi karakterlerden biri bana göre, Eliza Taylor'un oyunculuğunu anlatmaya bile gerek yok

• İlk sezonu ülke tv veriyor.

• 7.sezon başlama tarihi var mı ??

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.