Şimdi Ara

Thanos vs WBH ( H2H )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece yumruk yumruğa savaşacaklar. Thanos başka bir gücünü kullanmayacak.

• Peki hulk başka gücünü kullanacak mı neyse her türlü hulk alır cap bile thanosun yumruğunu tutuyordu hulkun üst formu thanosu alır o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meastro bile thanosu alamaz
  • umutcicen U kullanıcısına yanıt
    Fiziksel bir savaşda WBH üstün çıkacakdır ayrıca thanos o kadar güçlü görmeyin captam amerika bile thanosun yumruğunu tutabiliyosa WBH alır

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Fiziksel bir savaşda WBH üstün çıkacakdır ayrıca thanos o kadar güçlü görmeyin captam amerika bile thanosun yumruğunu tutabiliyosa WBH alır

hocam biraz çizgi roman oku sonra bana anlat hulkun gücünü thanosun güçsüzlüğünü.
    Thanos tüm gücünü kullanamıyor sadece fiziksel demiş hocam WBH alır

• quote:

Thanos tüm gücünü kullanamıyor sadece fiziksel demiş hocam WBH alır

thanos wbhden fiziksel olarak üstün
  • Thanos açık ara ..

Herhangi bir kozmik kaynak kullanmadan (HOTU,IG,Cosmic Cube vs.. gibi) saf kendi gücüyle başardığı bir sürü feati var ..

Odin'in saldırılarına dayanmak

Kara delikten sağ kurtulmak

Power Gem kullanan Thor'un saldırılarına dayanmak

Silver Surfer'i yenmek

Blackbolt'un peşpeşe 3 Blank Blast saldırısından sağ kalmak

Elders of the Universe'yi yenmek vs.. vs..

• Hocam thanosun featlerinin fazla olduğunu biliyoruz fiziksel savaşsa kimin yeneceğini konuşuyoruz kaptan amerika thanosun yumruğunu tutabiliyorsa WBH de thanosu alabileceğini düşünüyorum

Nasıl üstün hocam kaptan amerika thanosun yumruğunu tuttu siz neyden bahsediyorsunuz

• quote:

Nasıl üstün hocam kaptan amerika thanosun yumruğunu tuttu siz neyden bahsediyorsunuz

filmler çizgi filmler ana evrene dahil değil
    güç taşı olan thanosun elini tutmayı geç parmağını oynatamaz kaptan. amerikalıları gaza getirmek için yapılmış birşey
    zaten dayandığı belli değil sahneyi tam görmek gerek
    ben meastroyu bile yener diyorum sen wbh thanosdan güçlü diyosun
    Hadi çizgi film neysede filmler ana evrene dahil olmadığını nasıl söykersiniz hocam kaptan amerika thanosun yumruğunu tutarken fragmanda gördüm marvel böyle yapmış evet saçma olmuş ancak cap tuttuysa hulk yener thanosu

• Thanos > Hulk
    Thanos > WBH
    Thanos < Kluh

Fiziksel olarak Hulk'tan güçlü. Hulk, Thanos'un generallerinden Black Dwarf ile eş seviyede fiziksel güce sahip. Belki WBH zorlayabilir, ama yenemez. Ama, Kluh Thanos'u parçalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wally-West

Thanos > Hulk
    Thanos > WBH
    Thanos < Kluh

Fiziksel olarak Hulk'tan güçlü. Hulk, Thanos'un generallerinden Black Dwarf ile eş seviyede fiziksel güce sahip. Belki WBH zorlayabilir, ama yenemez. Ama, Kluh Thanos'u parçalar.

Kluhu neye göre bu kadar büyütüyorsun anlamadım. Doğru düzgün hiç bir feati yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 22 Mart 2018; 11:19:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

quote:

Thanos > Hulk
    Thanos > WBH
    Thanos < Kluh

Nova ile büyük bir kavgası var, ayrıca bak bu linkte güç sıralaması yapılmış ;

https://www.pinterest.com/pin/262827328228888672
  • quote:

quote:

quote:

Thanos > Hulk
    Thanos > WBH
    Thanos < Kluh

Nova çok güçlü bir karakter değilki.

O sıralama sağdan sola doğru gidiyor yani sonuncu kluh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 22 Mart 2018; 14:6:57 >
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde hulk düşmanısınız her halde

• quote:

Hocam sizde hulk düşmanısınız her halde

hulk düşmanlığıyla alakası yok hulku bende severim ama karşılaştırdıklarınız tanrı seviyesinde karakterler hulk okadar güçlü değil
    size demedim hocam ayrıca hulk da güçsüz sayılmaz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Thanos > Hulk
    Thanos > WBH
    Thanos < Kluh

Nova çok güçlü bir karakter değilki.

O sıralama sağdan sola doğru gidiyor yani sonuncu kluh

Kluh fiziksel güç olarak Hulk'un neredeyse 2 katı. Çizgi romanda Hulk'ın Hulk hali olarak geçiyor. Bilinçsiz ve kontrolsüz bir güç. Ayrıca, Nova yüksek patlamalara dayanıklı ve kurşun geçirmez. Yani fiziksel bir saldırı olması halinde karşılık verebilir. Zaten yanılmıyorsam Kluh tek hikayelik abes bir durum. Sonradan databaseden kaldırıldı. Ben sadece fiziksel gücüne bakarak yorum yaptım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.