Şimdi Ara

Thanos vs Adult Franklin Richards

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bence Franklin. Adam daha çocukken kendine bir evren yaratabilecek güçteydi. Büyüdüğünde bir celestials ile neredeyse aynı güç seviyesinde. Ama diğer taraftan da Thanos'un dedesi Cronos'dan gelen bir kozmik güç dengesi var. Biraz zor bir versus. Franklin 1 adım önde sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wally-West

Bence Franklin. Adam daha çocukken kendine bir evren yaratabilecek güçteydi. Büyüdüğünde bir celestials ile neredeyse aynı güç seviyesinde. Ama diğer taraftan da Thanos'un dedesi Cronos'dan gelen bir kozmik güç dengesi var. Biraz zor bir versus. Franklin 1 adım önde sanki.

Yabancı bi forumda okudum birisi franklin bir evren oluşturup thanosu oraya gönderir ve olay biter yazmış

Ama böyle çok basit olur tabi ben savaştıkları durumda oluşan sonucu merak ettim

• Franklin Richards'ın, Galactusu ölümden döndürmüşlüğü var. Thanos'un böyle bir gücü yok bildiğim kadarıyla. Yalnızca fiziki dayanıklılığı oldukça yüksek. Onun da BlackBolt'u harcamışlığı var. Franklin omega seviyesinde bir mutant olduğu için alabilir. Gerçi daha önce hiç bir hikayede karşı karşıya gelmemişler.
  • Franklin, Celestialsin ıçinden geçiyor. Yani cidden mecazen değil bildiğiniz içinden geçiyor. Celestialsin zırhını kafasıyla delen adam Thanosa ne yapmaz ki. Ha tabi aynı sayıda Sue 'da Celestialsin zırhına zarar vermişti, yine Johnny alev gücüyle Celestialsin zırhını eritmisti. Ve oradaki en saçma şey Galactusun, Franklinin elçisi olarak yazılmasıdır. Koskoca Galactus, önceki evrenin ölümü sırasında evrenin kendisiyle birleşmiş olan Galactus kıçı kırık bir çocuğun elçisi olacak peeehhhhh.

Kaldı ki aynı seride Reedi öldürmek için gelen üç Celestialse Franklinin tek basina koyamayacagini Reedin babasi soyluyor. Basit mantikla Belki %25-30 doygunluk seviyesinde olan Galactus bir celestialsi yenebilirken goya onun efendisi olan Franklin ucunu birden yenemiyor. Galactus tam gucundeyken Eternity ile eşit sayılıyor. Bu da o 3 tane celestialsi hiç çaba sarfetmeden öldürmesi demek oluyor.

İşi matematiğe dökersek soyle Yari ac galactus>Celestials

3 Celestials>Yari ac Galactus

3 Celestials>Adult Franklin

FP Galactus>>>>>>>>>>>>Celestials

Yani Galactus, Franklinden güçlüdür.

Thanos ise Adult Franklinden güçsüzdür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zaten Marvel'i anlamak mümkün değil sürekli güç dengeleri ile oynuyorlar. Bir dönem efsane olan Galactus şimdi neredeyse yok gibi. Beyonder şu an sadece bir omega mutant seviyesinde. Yani sırf Thanos'u bu kadar yüceltmek için diğer karakterlerin aşağılanması bana saçma geliyor. Avengers'in, Galactus ile mücadele ettiğini düşünsenize
  • Wally-West kullanıcısına yanıt
    Bende Franklin thanos'tan güçlü diye düşünüyodum güzel açıklama

Infinity war filminde galactus gelse keşke
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Ama bak mesela bir ornek daha olsun.

Thanos, Phoenix Force Thane ile dovusebiliyor. Yani guc seviyeleri cok degisken.

Franklin en son Molecule Man ile birlikte evrenler yaratiyordu.

Thanosda gelecekte Galactusu oldurmus olarak gosterildi. Galactus, karakterlerin guc seviyelerini gostermek icin oyuncak oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: UmudunuKaybetme

Ama bak mesela bir ornek daha olsun.

Thanos, Phoenix Force Thane ile dovusebiliyor. Yani guc seviyeleri cok degisken.

Franklin en son Molecule Man ile birlikte evrenler yaratiyordu.

Thanosda gelecekte Galactusu oldurmus olarak gosterildi. Galactus, karakterlerin guc seviyelerini gostermek icin oyuncak oldu.

Bide thanos'ta reality warping gücü yok. Franklin bu gücüyle baya önüne geçiyor
  • Thanos'un İg ve THotu gücü haricinde, öyle göze çarpan tek aksiyonu Black Bolt'u öldürmesiydi bence. Ayrıca Galactus konusunda size sonuna kadar katılıyorum. Evrenin en güçlü 4. varlığı iken şimdilerde şamar oğlanı oldu.
  • thanos un kozmik gücü franklin richards ınki kadar varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutcicen

thanos un kozmik gücü franklin richards ınki kadar varmıdır?

Hayır thanos daha çok fiziksel gücüyle öne çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 4 Şubat 2018; 12:38:7 >
  • Franklin Richards zorlanmaz bile .. Adam pocket universes yani cep evrenler falan yaratiyor .. Galactus ile birlikte Celestialleri yeniyor , her şeyden önce üst düzey reality warping falan yapiyor .. Multiversal bir karakter saf gücüyle ..

Thanos kendi saf gücü olarak çok üst düzey bir karakter değil .. Black Bolt'u falan yendi ki solar system düzeyi bir karakter Black Bolt .. Thanos'un anca Cosmic Cube falan kullanmasi lazım ki öyle bile yetişemez .. IG lazim en asagi ..

Saçma bir versus kisaca ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Trickster_0ne

Franklin Richards zorlanmaz bile .. Adam pocket universes yani cep evrenler falan yaratiyor .. Galactus ile birlikte Celestialleri yeniyor , her şeyden önce üst düzey reality warping falan yapiyor .. Multiversal bir karakter saf gücüyle ..

Thanos kendi saf gücü olarak çok üst düzey bir karakter değil .. Black Bolt'u falan yendi ki solar system düzeyi bir karakter Black Bolt .. Thanos'un anca Cosmic Cube falan kullanmasi lazım ki öyle bile yetişemez .. IG lazim en asagi ..

Saçma bir versus kisaca ..

Evet bende yazdım önceki yorumlarda reality warping gücü öne çıkarıyor franklin'i. Yoksa muhtemelen thanos kazanırdı. Dayanıklılığı ve fiziksel gücü çok üst düzey bir karakter.

Reality Warping kullanmasa bile yener .. Abstract forma geçebilir Franklin Richards .. Kendisini Thanos'tan milyonlarca kat daha guclu bir kas kutlesine donusturebilir ve oyle de yenebilir ..

Franklin Richards "Create from nothing" yani "tamamen hiçlikten , yoktan var etme" gucune de sahip .. Buna bazi reality warperlar bile sahip degil . (Lucifer , Michael bile hatta Beyonder bile enerji donusumlerine ihtiyac duyuyor) (ama tabii ki onlar multiversal zaman ve mekandan cok cok daha ustun olduklari icin Franklin'i teklerler orasi ayri)

• quote:

Reality Warping kullanmasa bile yener .. Abstract forma geçebilir Franklin Richards .. Kendisini Thanos'tan milyonlarca kat daha guclu bir kas kutlesine donusturebilir ve oyle de yenebilir ..

Franklin Richards "Create from nothing" yani "tamamen hiçlikten , yoktan var etme" gucune de sahip .. Buna bazi reality warperlar bile sahip degil . (Lucifer , Michael bile hatta Beyonder bile enerji donusumlerine ihtiyac duyuyor) (ama tabii ki onlar multiversal zaman ve mekandan cok cok daha ustun olduklari icin Franklin'i teklerler orasi ayri)

Thanos'un telepaty, energy manipulation gibi güçleride var kolay bi vs olmaz

Yahu anlatamıyorum ki .. Richards da sayısız manipulasyon ozelligine sahip sadece reality warping degil zaten . Richards'ın sahip oldugu manipulasyonlar multiversal duzeyde ve cok daha fazla .. Thanos'unkiler Allaha emanet ..

• quote:

Yahu anlatamıyorum ki .. Richards da sayısız manipulasyon ozelligine sahip sadece reality warping degil zaten . Richards'ın sahip oldugu manipulasyonlar multiversal duzeyde ve cok daha fazla .. Thanos'unkiler Allaha emanet ..

Tamamda ordada thanosun dayanıklılığı vs ön plana çıkmıyormu ?
    Multiversal bir guc karsisinda ne dayanikliligi arkadasim ? Tek yer aninda ..

• quote:

Multiversal bir guc karsisinda ne dayanikliligi arkadasim ? Tek yer aninda ..

Franklin zaten güç kısıtlaması vs olmadan tek atarda thanosa da bi şans vermek için uğraşıyorum burda
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.