Şimdi Ara

Thanos’un Supermanı tekleyeceğinin kanıtı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sana göre süperman > thanos sende git köşede zırla
  • MehmetNY kullanıcısına yanıt
    filmleri değilde çr ye göre karşılaştır

http://marvel.wikia.com/wiki/Thanos_(Earth-616) bu sitede bilgi verilmiş
    https://www.reddit.com/r/respectthreads/comments/3mln0t/respect_thanos_the_mad_titan/ bu sitede featleri var
  • Gerçek velet yine iş başında, seni ben bir zırlatırsam anan bile susturamaz . Öyle her mesajı üstüne alınıp cevap yazma velet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marvelin türkiyedeki kesimi kanserdir.. Başındaki adam Gerçek Bilgi adlı arkadaşımızdır. Virüs gibi heryere yayılabilir ve sonsuz virüs gücü vardır.. Sinirlendiğinde virüsleri dahada artar

• OnlyJ kullanıcısına yanıt
    hadi koçum yalla. verdin gazı fanboylara saçma saçma konuşmaya başladılar. adamlar süperman thanosu alır diyor. bunlar hepsi senin usçun kısacası
  • Hope_Of_World kullanıcısına yanıt
    Hem nasıl, marvel şu gerçek veledin varlığından haberdar olsa kapısına kilit vurur kapatır . Bir insan nasıl olur da bu kadar gereksiz olabilir , inanamıyorum

• Sana ne desek az aslında.. Kudur kudur

• Stan Lee bunu görse intihar etmezse ben bişey bilmiyorum

• OnlyJ kullanıcısına yanıt
    hopeye çaktım bloku
    sana çakmıyacam en azından küfür etmiyosun
    Olabilir diyor derken neyi kastettin anlamadım ? Bi açıklarmısın onu düzgünce.

İkinci olarak ben hiç bir zaman bu forumda marvel > dc diye mesajlar yazmadım.

Thor Superman'i çerez gibi yer, içinden geçer'de yazmadım. Odin gücünü barındırdığı için üstün yazdım.

Sentry superman'i deşer vs. yazmadım. Superman'in neden yenemeyeceğini featleriyle belirttim.

Bu forumu bu hale getiren sizsiniz. Biraz kendinize çeki düzen verinde düzeltelim.
  • Olabilir derken şöyle;

Genelde sen 2 birbirine yakın dc marvel karakterlerini karşılaştırırken olabilir vs. Gibi ihtimallerle konuşuyosun.. Gerçek Bilgi direk emin şekilde farklı bir karakteri seçebiliyor bu herşeyde böyle.. Thanos fizikselde Supermanın içinden geçer diyor en basit örnek.. Hadi alır felan dersin anlarımda içinden geçer ne ? Hulkla kıyaslamıyoruz.. Heroların en fiziksel kuvvetlisinden ve en dayanıklısıyla kıyaslıyoruz.

Gerçek Bilgi direk kesin karar veriyor sen ihtimallerle değerlendiriyorsun

O zaman beni şöyle konuların içine katmazsan güzel olur. En sevdiğim karakter sentry olmasına rağmen superman ile vs konularında eşitlerdir yazıyorum.

Çünkü ikisininde üstün olduğu kısımlar var. Eğer superman hateri olsaydım her hater gibi küçümsemeye çalışırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 8 Ağustos 2018; 23:25:37 >
  • MehmetNY kullanıcısına yanıt
    Taşları yada herhangi silahı olmadan da baya güçlü.1v1 de sadece fiziksel kuvvetiyle hulku yenebilir.

• Bu Zamandan sonra katmayacam merak etme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hope_Of_World -- 8 Ağustos 2018; 23:48:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hope_Of_World

Hatta %94 ü marvel fanboyu değil derken o %1 lik kısımda sen ve yarasabo var. Sende feat atıyosun. Feat atmak ne zamandan beri fanboyluk olmuş
    kusura bakma yanlış anlamışım
  • Yok önemli değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Hope_Of_World

Umut sende Supermanı rahatça ezeceğini düşünüyormusun ?

Bu sefer tarafsız ol bak. Supermanın featlerini bilmiyorsan Hulk vs Superman ı okuyabilirsin ki okuduğunu düşünüyorum
    zorlanırmı zorlanmazmı bilemem ama bence thanos alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

O zaman beni şöyle konuların içine katmazsan güzel olur. En sevdiğim karakter sentry olmasına rağmen superman ile vs konularında eşitlerdir yazıyorum.

Çünkü ikisininde üstün olduğu kısımlar var. Eğer superman hateri olsaydım her hater gibi küçümsemeye çalışırdım.
    Açık ara en sevdiğim kişisiniz hocam

• Sağolun
  • Canım 8 yaşına ne zaman giriyorsun?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.