Şimdi Ara

Th9 140 Level Köy 12000 Taşlı (Herolar: 21/21) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
3.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben ne demistim millet harclik parasindan fazla vermiyor :)
    Neyse umarim satarsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mr. solucan kullanıcısına yanıt
    Oyun eskisi gibi sarsa oynicamda sarmiyorda vakitte yok faxla

• Up
  • Up
  • up
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlimShay

Zamanında millet bot kullanıp geliştirip satmış. Bot zamanında emek olmadıgı halde piyasa yüksekti. Şimdi bot yok fiyatlarda düşük.. Verdiğim vakte emeğe yanıyorum şimdi.

Oyunu ticari amaçlımı oynamıştınız siz hocam ? Oyunu zevk hobi eğlence için oynamanızı tavsiye ederim, sonrasında satılırsa satılır satılmazsa oynadığınıza sayarsınız, bende oynayıcıyım halen oynuyorum böyle bi yorum görünce yazmak istedim, ticari amaç güdüyorsanız bukadar Zaman başka işle uğraşsanız katbe katını kazanırdınız zaten :)
    Ama tabiki okadar uzun süreli emeğin karşısı 300-500 tl ile sınırlandırılmaması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynex -- 17 Ağustos 2016; 8:37:25 >
  • skynex S kullanıcısına yanıt
    yanlışınız var. Ben ticari amaç gütmüyorum. Gütsem oynamam zaten. Değerli bir vaktim var benim, ben zamanında zevk için oynadım suan ıynamayıp satiyorum kaldı ki parayla taşta almışım. EE neye yaradı bu taşlar. Taşları parayla alıp 3 katına mi satacaktım? Hayır. Taş fiyatına köyümü satıyorum... Güncellemeleri beni oyunda soguttugu için oynmayı bıraktım ve yeni cıkacak iPhone 7 Pro İçin bu köyü satışa koydum..
  • up
  • up
  • up
  • UP TEKLİFE AÇÇIK
  • fiyat 125 tl olarak güncellendi.
  • up
  • taş miktarı iyi hayırlı satışlar bence golem gibi en cok kullanılanları yukseltin (edit : yukselmıssın dıyorsun su ss lerı degıstır ) hem o sıra duvarlar da daha yukselir sonra x-yayı nerede göremedim ayrıden bebek ejder lav tazı aç ki alan kişi uğraşmasın satılır heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kralrep -- 14 Eylül 2016; 14:46:03 >
  • Kralrep kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler pek takilamiyorum oyuna bebek ejder guncellemesiyle oyunu biraktim ve hic girmedim...

• SlimShay kullanıcısına yanıt
    niye bıraktınız? devam edin o kadar taş almıssınız bas hızlandırmaya ganimet toplarsın rahat
  • Kralrep kullanıcısına yanıt
    Eskisi gibi vaktim olmuyo ya. Yoksa hizlandirmaya bas 30dakika ayir. Baktin yetersiz geliyor bir 30dakika daha harca gitti 1 saat..

• Up

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.