Şimdi Ara

Tgs-Havaş-Çelebi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
1
Favori
29.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tgs-Havaş-Çelebi de daha önce mülakata giren arkadaşlar deneyimlerini burada paylaşırlarsa sevinirim.

Bilmeyenler için bu şirketler havaalanında yer hizmetleri şirketleridir.Tüm Sivil hava ulaştırma işletmeciliği bölümünü bitirenlerin başlangıçta tercih ettikleri, sektörün en popüler şirketleridir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekremow -- 23 Aralık 2012; 13:33:00 >

• Bi güncellensin konu mülakata giren arkadaşlar varsa buyrun deneyimlerinizi paylaşın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekremow

Bi güncellensin konu mülakata giren arkadaşlar varsa buyrun deneyimlerinizi paylaşın.
    TGS KONU UP
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçan Aşık

TGS KONU UP

Alıntıları Göster
    TGS iyidir 1 500 la falan başlıyorlar. Benimde hayalim orası siz havacılık mı düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reonstarz

TGS iyidir 1 500 la falan başlıyorlar. Benimde hayalim orası siz havacılık mı düşünüyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Mülakatlarını bilmiyorum ancak bu üç şirketlerden en uygunu Çelebi Servis. İşe başlamadan önce eğitimin sıkı olduğu, TGS'deki eğitimler ise tam tersi kötü olduğu söyleniyor. Zaten TGSnin eğitime ne kadar önem vermediğini her ay bir aracının apronda kaza yapmasıyla görüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewtonunKafasınaDüşenElma

Mülakatlarını bilmiyorum ancak bu üç şirketlerden en uygunu Çelebi Servis. İşe başlamadan önce eğitimin sıkı olduğu, TGS'deki eğitimler ise tam tersi kötü olduğu söyleniyor. Zaten TGSnin eğitime ne kadar önem vermediğini her ay bir aracının apronda kaza yapmasıyla görüyoruz.

:) Çelebi Hava Servisi Havacılık Camiasında En Son Calısmak İstiyicem Camia Diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçan Aşık

quote:

Orijinalden alıntı: NewtonunKafasınaDüşenElma

:) Çelebi Hava Servisi Havacılık Camiasında En Son Calısmak İstiyicem Camia Diyebilirim.

Alıntıları Göster
    Havas calisaniyim sorularinizi cevaplayabilirim

• Mulakata giren arkadaşlar nelerle karşılaştıklarını paylaşırsa sevinirim, şimdiden teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EliteMaster

Mulakata giren arkadaşlar nelerle karşılaştıklarını paylaşırsa sevinirim, şimdiden teşekkür ederim :)
    havaşın mülakatları yazılı ve sözlü olur. üzerine 1 aydan fazla eğitim alırsınız. pat diye başlatmazlar. dil bilene ektra ücret yoktur. çünkü havaş personeli dil bilir. ekstra bir durum değil. dil bilen bilmeyen diye ayrım yok. herkesin belirli bir seviyesi vardır. üzeri sizi bağlar.
    yazılı sınav
    2 bölümden oluşur biri genel yetenek diyebiliriz. analitik düşünceyi ölçer. zeka önemli. diğeri ise ingilizce veya almanca ya da rusca yabancı dil sınavı. beginner - intermediate seviyesi ölçen bir yazılı sınavı olur. ardından sözlü mülakata girersiniz. başta türkçe olarak çalışmanız ve kişiliğiniz ölçülür, tarzınız daha doğrusu. sonra yabancı dil tercihinize göre ingilizcemülakat başlar. bu "havadan sudan" muhabbet olabileceği gibi, "gündelik yaşamda neler yaparsın" "boş zamanlarında neler yparsın." "bir yemek tarifi ver" "kendinden bahset" gibi her türlü muhabbet olabilir. anlayıp cevap verebilmeniz ölçülür. sonrası eğitimler başlar ve işe başlarsınız.

sormak istediğiniz varsa Havaş ile ilgili verebileceğim tüm bilgileri verebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferman_g

havaşın mülakatları yazılı ve sözlü olur. üzerine 1 aydan fazla eğitim alırsınız. pat diye başlatmazlar. dil bilene ektra ücret yoktur. çünkü havaş personeli dil bilir. ekstra bir durum değil. dil bilen bilmeyen diye ayrım yok. herkesin belirli bir seviyesi vardır. üzeri sizi bağlar.
    yazılı sınav
    2 bölümden oluşur biri genel yetenek diyebiliriz. analitik düşünceyi ölçer. zeka önemli. diğeri ise ingilizce veya almanca ya da rusca yabancı dil sınavı. beginner - intermediate seviyesi ölçen bir yazılı sınavı olur. ardından sözlü mülakata girersiniz. başta türkçe olarak çalışmanız ve kişiliğiniz ölçülür, tarzınız daha doğrusu. sonra yabancı dil tercihinize göre ingilizcemülakat başlar. bu "havadan sudan" muhabbet olabileceği gibi, "gündelik yaşamda neler yaparsın" "boş zamanlarında neler yparsın." "bir yemek tarifi ver" "kendinden bahset" gibi her türlü muhabbet olabilir. anlayıp cevap verebilmeniz ölçülür. sonrası eğitimler başlar ve işe başlarsınız.

sormak istediğiniz varsa Havaş ile ilgili verebileceğim tüm bilgileri verebilirim.

Alıntıları Göster
    torpilin varsa TGS girmek çok kolay :D ister lise mezunu ol dil bilmenede gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackly

torpilin varsa TGS girmek çok kolay :D ister lise mezunu ol dil bilmenede gerek yok.

Alıntıları Göster
    tgs havaştan daha rahattır. Bunu bilin... arkadaşın dediği gibi torpil olduktan sonra lise mezunu bile çalışabilirsiniz tgsde..
  • ferman_g F kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

14 Nisan Pazartesi Havaşın mülakatına katıldım,3 hafta oldu haber gelmedi, alımlar yapılmış mıdır , acaba kabul edilmedim mi:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: LADYMACBETH57

Merhaba,

14 Nisan Pazartesi Havaşın mülakatına katıldım,3 hafta oldu haber gelmedi, alımlar yapılmış mıdır , acaba kabul edilmedim mi:(
    bugün 22 gün oldu, cevap olumsuzmuş, beklemek daha zordu.
  • arkadaşlar acaba havaşın sınavı yapıldıktan sonra mülakat için en geç ne zamn cevap gelir bilgisi olan varmı
  • Havas bana gore en iyisi personel otekilestirme de yok. TGS = torpil oda eşittir = essek gibi çalışan torpilsiz kisilerin üstünden nemalanan asalak sürüsü . Hepsi olemi değil tabi ama torpilli ve dil bilmeyen kontuarda yolcuya mal gibi bakan çok görürsünüz TGS celebi için birşey diyemem onlarda iyi gördüğüm kadarıyla. En cok prosedürün olduğu is sağlığı vs önem veren bence havastir. Sınaviniz bittikten sonra en fazla 2 haftaya mesaj olarak dönülür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem0707

Havas bana gore en iyisi personel otekilestirme de yok. TGS = torpil oda eşittir = essek gibi çalışan torpilsiz kisilerin üstünden nemalanan asalak sürüsü . Hepsi olemi değil tabi ama torpilli ve dil bilmeyen kontuarda yolcuya mal gibi bakan çok görürsünüz TGS celebi için birşey diyemem onlarda iyi gördüğüm kadarıyla. En cok prosedürün olduğu is sağlığı vs önem veren bence havastir. Sınaviniz bittikten sonra en fazla 2 haftaya mesaj olarak dönülür.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPECIALIZED -- 5 Mart 2016; 21:26:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SPECIALIZED

.

Alıntıları Göster
    TGS'nin ve Çelebi'nin mülakat sürecinde ne tarz sorular sorular sorduklarını biliyor musunuz arkadaşlar? Özellikle İngilizce neler soruluyor? Yazılı mı oluyor yoksa konuşma şeklinde mi?
  • Hepsi toepile bakar xd xd
  • Bu üç firma arasinda tercih yapacaksaniz bence konu basligindaki siralamaya gore hareket edin.
  • Havaştan çağırdılar yazılı sınav olacakmış ne soruluyor arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.