Şimdi Ara

TG: Samsung Galaxy Tab video inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
21.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • videoları izlerken bir tek ben mi sorun yaşıyorum nedense son 5 gündür doğru düzgün video izleyemiyorum
  • İnceleme için teşekkürler.

Root ve market enable edilmemiş bir Samsung Galaxy Tab bence tamamen anlamsız bir üründür.
  • almak yerine beklemekle iyi yapmışım
  • tab a göre uygualamalar yok.
    7" galaxy telefonu olmuş resmen.
    gereksiz bence.
  • güzel inceleme olmus
  • Sayın Perseus1 - Tab a göre uygulama yok derken tam olarak ne demek istediniz?

Galaxy S teki uygulamaların (Aslında neredeyse Markettekilerin) tamamı bunda da çalışıyor.
    Zaten ekstra bir kod değişikliğine gerek olmadan bir çok uygulama daha
    yüksek çözünürlüğe kendisini adapte ediyor ve çok daha konforlu veya etkileyici hale geliyor.
    Örneğin Galaxy S imde sürekli olarak gazeteleri takip ediyorum. Gazeteleri takip ettiğim uygulamalar Tab da da aynı şekilde çalışıyor ve ekran büyüklüğü arttığı için çok daha rahat okunabiliyor. Readers Hub olayından hiç bahsetmiyoum bile. Makul abonelik ücretleri ile binlerce dergi ve gazeteye erişim inanılmaz. Veya oyun oynayanlar için NFS:Shift - NOVA gibi oyunlar inanılmaz etkileyici gözüküyor o çözünürlük ve 7" ekranda. Zaman nedeniyle pek oyun ile işim olamasa da herkese Tab üzerinde kaliteli oyun uygulamalarını denemelerini tavsiye ederim.
    Tango bile Galaxy S ten sonra Tab üzerinde çok daha güzel görünüyor. Karşı tarafı tabir i caizse eşşek kadar ekranda görmek çok hoş.
    Yaklaşık 3 haftadır Tab ı Galaxy S ile beraber kullanıyorum.Sürekli mail cevaplamak zorunda olan, otobüste , serviste giderken internete girmek ihtiyacı olan, gerçek anlamda sürekli iletişimde olmak isteyen ve tabii ki 1700 TL ler civarında bir fiyatı verebilecek herkese ürünü tavsiye ederim.
    Özellikle pil dayanma süresi gerçekten beni çok etkiledi. Yoğun denebilecek bir kullanımda bile 2 günü çıkartabilir diye düşünüyorum. (Ben % 50 ler civarında olmasına rağmen her gece şarj ediyorum)

Her insanın beklentisi elbette farklı oluyor. 1700 TL verdim diye 1700 TL lik bir laptopun internet sayfalarını açış hızını/kalitesini beklemek pek de mantıklı değil. Cihazın esas olayı herşeyi makul kalitede yapabiliyor olup mümkün olan en iyi taşınabilirliği sunuyor olması.

Şu an için bir powerpoint sunumu hazırlamak veya video edit etmek gibi aynı fiyattaki laptopların sunduğu özellikleri beklemek

• hiçbirini almayıp bence kesinlikle playbook beklenilmeli... çok bişi kalmadı da aletin çıkmasına

tahmini fiyatları
    8GB PlayBook: $399
    16GB PlayBook: $499
    32GB PlayBook: $599
    olması bekleniyor...

sonrası amerikadan getir(t)meye bakar ...
  • Güzel bir inceleme.
  • güzel inceleme ağızlarınıza sağlıkda abiler galaxy tabın üzerini bir silseydiniz daha hoş hijyenik olurdu :D:D
  • Bunların daha çok yol alması lazım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.