Şimdi Ara

TG: Samsung Galaxy Tab video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
21.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 27
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat
  • Toplam Okunma Süresi 101
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 27
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • DH Misafiri (5 mesaj) xxxx1 (2 mesaj) dkokorej (2 mesaj) Takao (1 mesaj) Speed-Step (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> TG: Samsung Galaxy Tab video inceleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7913 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Teknoloji Gündemi Özel'de editörlerimizden Erdi Özüağ ile 1 haftadır kullandığımız ve her koşulda deneme fırsatı yakaladığımız Samsung Galaxy Tab'ı inceliyoruz. Eğer şu sıralar bir Tablet bilgisayar almak istiyorsanız son kararınızı vermeden önce bu videoyu izleyin!

|
    |
  • Binbaşı
    1068 Mesaj
    Güzel alet ama pahalı. Netbook olarak kullanılabilecek bir alet olduğundan, netbook seviyesine gelmese de en azından 700 lira cıvarı bir fiyat bu ürünü alınabilir yapar bence...
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    66423 Mesaj
    Cok guzel bir sohbet olmus. Anlasilan 2011 de bol bol tablet gorecegiz.
    |
    |
  • Yarbay
    3269 Mesaj
    Erdi kardeşimizin Swype'tan haberi olmadı mı acaba? Yoksa ülkemizdeki ürünlerde Swype yok mu? Klavyeden bahsedilirken unutulmuş olmaması gerekirdi.
    |
    |
    Ekran sürekli dönüyor en ufak hareketde.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1125 Mesaj
    blackberry playbook u bekleyin
    |
    |
  • Yüzbaşı
    325 Mesaj
    izleyelim bakalım...
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    66423 Mesaj
    Teşekkürler donanımhbaer. Bir süredir Galaxy Tab'e bakıyordum hemen herşeyi anlatmışsınız.
    |
    |
  • Yarbay
    5326 Mesaj
    Web sayfalarını görüntülerken akıcı bir şekilde sayfa üzerinde gezmek isterim, bu incelemeyi görünce sıkıntı yaşayabileceğimi düşündüm. Aslında donanım olarak ilgimi çekmişti hele ki telefon özelliği taşımasından dolayı. Şu sıralar yeni hiç bir ürün almayı düşünmesemde tabletlerin şu hali can sıkmakta. Ki uygularmalarla performans gösterecek aletin uygulama mağazasının Türkiye'den erişilemiyor olması ayrı bir soru işareti.. Umarım benim bu tür bir aleti almayı düşündüğüm zaman böyle güzel donanımlı bir alet performanslı kullanışlı bir biçimde çalışıyor olur.
    |
    |
  • Binbaşı
    1867 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xxl567

Güzel alet ama pahalı. Netbook olarak kullanılabilecek bir alet olduğundan, netbook seviyesine gelmese de en azından 700 lira cıvarı bir fiyat bu ürünü alınabilir yapar bence...

Sana aynen katılıyorum cihaz güzel olmasına karşın pek tabiki güzel...ama güzellik herşey değil tabiki bu fiyata en babasından bir lep top fazlası fazlasına alınır yıllarcada kullanılır...fiyatta cok abanmışlar okadar para asla etmez!!!
    |
    |

• Binbaşı
    1727 Mesaj
    inceleme için teşekkürler
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    cihaz ekranı büyük bir android telefondan başka birşey değil..

İnceleme için teşekkürler.. oldukça faydalı olduğunu düşünüyorum..
    |
    |
  • Yarbay
    13737 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xxxx1

quote:

Orijinalden alıntı: xxl567

Sana aynen katılıyorum cihaz güzel olmasına karşın pek tabiki güzel...ama güzellik herşey değil tabiki bu fiyata en babasından bir lep top fazlası fazlasına alınır yıllarcada kullanılır...fiyatta cok abanmışlar okadar para asla etmez!!!

1700 etmeyeceği hususunda hemfikirim fakat 700 de çok abartılı. En tüysiklet netbooklardan (Örn; Sony Vaio X) bile çok daha hafif olan, telefon özelliği olan ve herhangi bir netbooktan kat kat taşınabilir bir cihaz bu. Ayrıca mimari açıdan kıyaslanamayacak durumdalar. Bir netbookta çalıştıracağınız Android'den çok daha stabil çalışır üzerindeki Android. Optimizasyon olayı yani.

iPad pek etkilememişti beni boyutları nedeniyle fakat 7 inç ile ayarı 12'den vurmuş Samsung. Artık bu tür bir tablet + oyun konsolu ile son noktayı kurmayı planlıyorum fiyatlar uygun duruma geldiğinde.
    |
    |

• Misafir Üyelik
    66423 Mesaj
    Siz konuşurken ben keyfini sürüyorum hehe :)
    |
    |
  • Binbaşı
    1867 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Siz konuşurken ben keyfini sürüyorum hehe :)

Senin gibi görmemişin olursa gelir burda kaşınır
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    Bence gereksiz bir alet onun yerine akıllı telefon almak daha mantikli
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    66423 Mesaj
    Galaxy tab cok daha once piyasya girmeliydi. Inceleme icin de tesekkurler keyifliyfi.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
bankalar.org
Radyo Dinle
Bitcoin
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,423
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.