Şimdi Ara

tfx target hesabı olanlar (avantaj ve dejavantajları)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
50.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar türkiye finansın sunduğu bu yöntemde avantajlarımız ve dejavantajlarımız nelerdir
    mesala hesap işletim ücreit ödüyor muyuz?
    kart mart filan var mı ?

dolar kuru nasıl - makas az mı?
    gram altın vb hesaplara da yatırım yapabiliyor muyuz?

• Ben şuan targeta geçtim. on numara beş yıldız. kurlar acayip uygun. tavsiye ederim
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertokus

Ben şuan targeta geçtim. on numara beş yıldız. kurlar acayip uygun. tavsiye ederim
    Fikriniz hâlâ geçerli mi günlük EFT limiti varmı? Ayrıca bankaya gidip aynı gün hesap açıp kullanmaya başlayabilirmiyim

• Ben hala memnunum. Çok acil durumlarda kasıyordu. Sanırım Alış satis limitini 500 dolar euro ne ise sınırlı yapıp onu da engellediler şimdilik. Eft paralı ama kayıt yapan adamla konuş. O ücretsiz yapıyor. Ama hesabında para varsa. Eft yi hatırlatmayı unutma ama

• Makas krıtik anlarda müthiş artıyor ama diğer tüm bankalarda da durum aynı şekilde. Katılım hesabı açınca aylık 3 eft ücretsiz veriyordu. Zaten 5/24 işlem yapan nadir banka var en karlısı seninbankan ve tfx. Hesap işletim ücreti hiçbir bankada yok. Gram altın alt limit 32 gümüş 1000 dövizlerde 500.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rid.van

Makas krıtik anlarda müthiş artıyor ama diğer tüm bankalarda da durum aynı şekilde. Katılım hesabı açınca aylık 3 eft ücretsiz veriyordu. Zaten 5/24 işlem yapan nadir banka var en karlısı seninbankan ve tfx. Hesap işletim ücreti hiçbir bankada yok. Gram altın alt limit 32 gümüş 1000 dövizlerde 500.
    seninbankan kuveytin sanırım. hocam kullandın mı sen. nasıl tavsiye eder misin kullandı isen.
  • TFX in eski bir kullanıcısıyım. Temmuz ayı sonunda 2 emrim gerçekleşmeyince kızıp parayı
    çektim viop a girdim. Örnek 4,78 $ al diye emir vermişim hesapta bakıyorum USD yok.
    Kur 4,83 olmuş emir duruyor. Emire bakayım dedim yanlış mı girdim diye Emir o anda çalıştı
    4,78 alacağına $ 4,83 aldı. O sinirle parayı çektim. Şimdi $ yükselişini izledikçe Öfkeyle
    kalkan zararla oturur ata sözünün değerini anlıyorum.

Viop un da çalışma saatleri 9.30 ile 18.10 devlet memuru sanki sistem.
    Sistem açılana kadar alan almış satan satmış oluyor genelde. Her gün gaplı açılış heyacanı
    veriyor.

Bana en uygun sistem FOREX te onda da 50.000tl teminat sıkıntı.

• bende alicam ya mecburen diger bankalar 30 kurus makas koyuyor utanmadan.

subeye gitmeden alabiliyoz mu

• sertokus S kullanıcısına yanıt
    Senin bankan da var tfx de . Senin bankanı kullanmak nasip olmadı, makas tfx e göre daha uçuk olduğu için seninbankan uygulmasını kullanmadım. Tfx'i bilgisayarda kullanmak daha hızlı daha pratik. 2 banka da hemen hemen aynı benim tercihim tfx. Ama arkadaşın bahsettiği gibi bazen sıkıntı çıkartıyor, emirleri işleme almıyor stop loss ları bilerek alt limite çekip işlem yapıyor vs vs
  • Tfx de son 6 ayda 10bin dolar islem yapip yapmadiginiza bakiyoruz vs diyor

Bu ne demek

• genelde 1.5 kurus makas var dolarda bu aralar. kritik zamanlarla ilgili yorum yapamayacagim bilmiyorum ama makasi aciyorlarsa bi ankami kalmaz. yuksek faiz yerine likitte kalmak icin tutuyoruz sonicta parayi, cevirmek isterken calismazsa sistem bir anlami kalmaz. tfx den bahsediyorum. Bir de Turkiye Finans aylik katilim hesabi aciliyor buradaki para ile ama hesap kapama kismi sikinti subeye gitmek gerek. yani ayliga atarsaniz parayi likit degilsiniz, ufak bir not

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün tfxtarget hesabı açtırdım telefona geçici şifre geldi cepten tc numarası ve şifre ile tfx e giriyorum, türkiye finans internet sitesine de giriyorum ama bilgisayara tfx programını indirdim java ile açtım orada müşteri numarası soruyor, bana öyle bir bilgi gelmedi veya müşteri numaram hiçbir yerde yazmıyor, ne saçma iş anlamadım. :(
  • cozali C kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsin, online işlemlerden de hesabın üzerinde - den önceki kısım
  • Hesap açılışından 3 ay sonra Finans Bank eft için para kesmeye başladı. Sırf bu yüzden TFX ile çalışmayı bırakıp, Senin Bankan a geçiş yaptım.

• arkadaşlar tfx alımlarda nakit TL tutar kadar alım nasıl yapıyoruz?
    örneğin kur ne olursa olsun 20.000 TL lik dolar al gibi..
    ama oraya dolar adeti girmemiz gerekiyor..

varsa da ben bulamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark1907

arkadaşlar tfx alımlarda nakit TL tutar kadar alım nasıl yapıyoruz?
    örneğin kur ne olursa olsun 20.000 TL lik dolar al gibi..
    ama oraya dolar adeti girmemiz gerekiyor..

varsa da ben bulamadım..
    siz normal dolar alır gibi tıklayın. hemen üst solda emir girişi var. ona tıklayın. al kısmında olduğundan emin olduktan sonra alacağınız fiyatı yazın örneğin 5.72 yaptınız 20.170 oldu diyelim. Onu 5.725 yaparsınız 20000 denkleşir gibi. Ben hep bu şekilde yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertokus

siz normal dolar alır gibi tıklayın. hemen üst solda emir girişi var. ona tıklayın. al kısmında olduğundan emin olduktan sonra alacağınız fiyatı yazın örneğin 5.72 yaptınız 20.170 oldu diyelim. Onu 5.725 yaparsınız 20000 denkleşir gibi. Ben hep bu şekilde yapıyorum.

Alıntıları Göster
    hocam eft için ücret, yıllık aidat vs bunlar var mı tfx kullananlara?

seninbankan da var altın oranları tfx in daha güzel sanırım. kararsız kaldım.
  • TFX target dez avantajları nelerdir ? hesap açınca başlangıçta sigorta kesiyorlarmış şikayet var da yazıyor. dogrumu ?
    yıllık aidat sigorta vs. kesinti mi oluyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi singlewalf -- 10 Şubat 2020; 16:50:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

hocam eft için ücret, yıllık aidat vs bunlar var mı tfx kullananlara?

seninbankan da var altın oranları tfx in daha güzel sanırım. kararsız kaldım.

Alıntıları Göster
    Bende kararsız kaldım birisi mantıklı bir açıklama yapsa direkt hesap açacağım. Genelde mobil kullanırim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.