Şimdi Ara

TFT-LCD monitör kullananlar ve alacak olanlar.Aradığınız Her Şey Burda Sizin için (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.357
Cevap
2
Favori
348.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En güzeli hyundai olur çünkü en çok oyun oynancak o lcdlerde
  • şu monitörler hakkında bilgi
    quote:

Orjinalden alıntı: egzotika

slm arkadaşlar tft lcd monitör alacağım iki marka hakkında bilgi rica edecektim acaba kullanan varmı. fiyatları oldukça makul 220 usd +kdv markanın biri jetview diğeride agd
  • quote:

Orjinalden alıntı: Des@latoR

En güzeli hyundai olur çünkü en çok oyun oynancak o lcdlerde

ag neovo 19",
    imzzamdaki ekran kartı ile 1280*1024 de mw da herşey full oynuyrm,
    sorunsz ötesi sorunz,
    lcd monitörler artık çok iyi bnce

Düzeltme: 7. sayfadaki başlık değiştiğinden dolayı sadece başlık düzeltildi. bu mesajı yazan arkadaşın mesajıyla ilgisi yoktur. teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoMiSeR -- 13 Ocak 2006 14:30:45 >
  • Bende Phılıps 19 inç monitör var yeni aldım.Çok memnunum:tavsiye ederim.
  • Merhabalar, benim işim şu anda çok acil bilg. topluyorum ve isim vermediğim veremediğim bir tek lcd kaldı... Özelliklerini şöle sıralasam bana alacağım modeli söyleyebilirmisiniz :

aradığım özellikler:
    1. 19"
    2. duvara monte edilebilir olması
    3.8ms en fazla
    4.ms düşük olmasına rağmen filmlerde kalite kaybının olmaması
    5. oyunlarda ms hariç diğer özelliklerinin sorun çıkarmaması
    6.0 op
    7.max 570 -580 $
    8.siyah mümkünse

Dediğim gibi şu anda bayram var önümüzde ve toptancılar tatile girmeden lcd'yi de yetiştirmek istiyorum acil yardımlarınızı bekliyorum.... !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Feelgood -- 8 Ocak 2006 4:50:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoMiSeR HeLLaNGeL

ag neovo 19" kullanıyrm inanılmaz memnunum

Bende...
  • lg f900b var..
    tavsiyem monitor alırken kesinlikle LG ye bir bakın...
  • lg f900b lcd değil ki ...
  • lg benim de hoşuma gitti l1980q modeli aradığım kriterlerin tümüne cevap veriyor. Arkadaşlar biraz yardım bekliyorum lütfeEEEEEn !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Feelgood -- 8 Ocak 2006 16:02:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: darthnihilus

Merhabalar, benim işim şu anda çok acil bilg. topluyorum ve isim vermediğim veremediğim bir tek lcd kaldı... Özelliklerini şöle sıralasam bana alacağım modeli söyleyebilirmisiniz :

aradığım özellikler:
    1. 19"
    2. duvara monte edilebilir olması
    3.8ms en fazla
    4.ms düşük olmasına rağmen filmlerde kalite kaybının olmaması
    5. oyunlarda ms hariç diğer özelliklerinin sorun çıkarmaması
    6.0 op
    7.max 570 -580 $
    8.siyah mümkünse

Dediğim gibi şu anda bayram var önümüzde ve toptancılar tatile girmeden lcd'yi de yetiştirmek istiyorum acil yardımlarınızı bekliyorum.... !!!

"0" ölü piksel bildiğim kadarı ile sadece Philips modellerinde var Sony dahi 7 ölü piksele kadar değişim yapmıyor. 190x6fb aradığın özelliklerden 19 inch olması, 8ms tepki süresi, filmlerdeki kalitesi, oyunlardaki sorunsuzluğu, ve siyah rengi şık tasarımı ile uyuyor. İstediklerinden sadece duvara monte olabilme özelliği yok. Bunu bir düşün. Sanırım Lg bazı modelleri duvara monte edilebiliyordu olmazsa birde Lg'lere göz atabilirsin.
  • SAMSUNG 713N 17" LCD HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NEDİR.
  • evet philips te bir tek duvara monte edemiyoruz çok araştırdım farkındayım ama bu benim için önemli çünkü masanın üstünde zilyon tane aparat var duvara takmam şart LG L1980Q nasıl sizceee
  • abi çok iyi de bunlar da çok paradır ya gerçektende çok pradır bunlar alın. tabi oyun delisi bir insansanız da ve de paranız da varsa tama tabi babanızın malı gibi helal olsun
  • LCD almayı düşünüyorum hangi markaları önerebilirsiniz
  • ve de fiyatları ne civarlarda
    uygun olurmu?????

özgür
  • quote:

Orjinalden alıntı: free_boy

ve de fiyatları ne civarlarda
    uygun olurmu?????

özgür

Konuya ait ilk sayfayı okumanız yeterli olacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: @uiKSilveR

oncelıkle herkese selam arkdaslar .eet en sonunda ben karar verdım lcd almaya
    sımdı ılk oncelıkle aklımdakı model philips 190X6FB 670 mılyona kadar fiyat buldum(ozelıklerı de bu fıyata mukemmel).ama lcd alıcaksa bence duvara monte edersek cok daha guzel olur . ama bu philips duydugum kadarıyla duvara monte edemıyoruz .iste bu benı bıraz dusunduruyo
    SONY modellerı cok sık ve duvara monte edeılıyoruz ama bu ölü pıxel garantısı sınırlı ve 2 yıl garantı suresınden acıkcası ıcıme sınmıyor
    o yuzden karasızım
    ha bıde philipssin 190G6FB/00 modelı oldukca hos gorunuyo.190X6FB ozelıklerı 2-3 ozelık dısında aynı ama hıc bı yerde bulamadım acaba fiyatını bılen var mı ?

ozelıklerı :Philips 190G6FB/00
    philips LCD panel tipi : 1280 x 1024 piksel, Yüksek parlaklık, RGB dikey şerit
    Panel Boyutu : 19" / 48 cm
    Efektif izleme alanı : 376,3 x 301,1 mm
    Piksel aralığı : 0.098 (H) x 0.294 (V) mm
    Parlaklık (nit) : 420 nit
    Kontrast oranı (tipik) : 700:1
    Ekran renkleri : 16,2 M
    İzleme açısı : - C/R > 5
    İzleme açısı (yatay) : 160 derece
    İzleme açısı (dikey) : 160 derece
    Tepki süresi (tipik) : 8 ms
    Beyaz Renklilik, 6500K : x = 0,313 / y = 0,329
    Beyaz Renklilik, 9300K : x = 0,283 / y = 0,297
    Maksimum Çözünürlük : 75Hz'de 1280 x 1024
    Tavsiye Edilen Çözünürlük : 60Hz'de 1280 x 1024
    Fabrika Ayar Modları : 15 mod
    Kullanıcı tanımlı modlar : 30 mod
    Yatay Tarama Frekansı : 30 - 82 KHz
    Dikey Tarama Frekansı : 56 - 76 Hz
    Video Nokta Hızı : 135 MHz
    sRGB : Evet
    hos bu modelde galıba duvara monte edılemıyo (acaba ayaklarını cıkarabılırmıyız:D)

/>

bılgısayarda sorun oldugundan resmı gıf olarak kaydettım arkdaslar o yuzden kusura bakmayın

Oldukça yeni bir ürün 190G6FB. Türkiye pazarında rastlamadım ama gelecektir. Özellikleri ve entegre T V tunerı olması, ses kartı be HDTV Ready olması nedeniyle bir çeşit media center çözümü olarak düşünülebilir. Ürünle birlikte Subwoofer ve ekrana entegre hoparlörler geliyor. Ancak fiyatı 550 € ile 1100 $ arasında dalgalı bir seyir izliyor. Çoğumuzun 19" için ayırabileceği fiyatın oldukça üzerinde bir monitör. Ama hayalleri süsleyecek kadar güzel tasarlanmış. İçbükey yapısı çok hoş.

http://www.goodgearguide.com.au/index.php/taxid;1549691195;pid;1215;pt;1;pg;1;pa;5
    http://www.consumer.philips.com/consumer/catalog/product.jsp?productId=190G6FB_00_TR_CONSUMER&activeTab=specifications&language=tr&country=TR&catalogType=CONSUMER&proxybuster=IPWYA3RXW42RVJ0RMRCSHQVHKFSESI5P
    http://www.p4c.philips.com/files/1/190g6fb_00/190g6fb_00_pss_tur.pdf

İşin garibi nokta aralığında " 0.098 (H) x 0.294 (V) mm " böyle bir değere şu ana dek rastlamadım. Philps gerçekten süper ötesi paneller üretiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PohPohPerisi -- 8 Ocak 2006 23:42:05 >
  • Konuya atlamak gibi olcak ama kafemize 15 adet Neovo F-417 aldık. Görüntü çok iyi daha öncedende incelemiştim MVA panelindermidir bilmiyorum ama renkler çok iyi. Philips 107X ile karşlıaştırırsak çok daha iyi. Oyunlarda yeterli düzeyde. Kontrast ve Parlaklık yeterli DVİ yokj 17'' inde ama sorun görmedim hiç. Birde ilginçtir inceledim 15 monitörde hiç ölü sönük hatalı piksel yok :)
  • PohPohPerisi
    dostum gercekten guzel bı lcd ama fiyatının 550 € ile 1100 $ olduguna emınmısın.cunku ben hıc bı yerde fiyatla karsılasamadım .ama bu fıyatsa beklemektrn baska cagre kalmaz .bu fiyat bize uymaz zaten
  • Ben verdim hemde aynısına ve hiç bir şikayetim yok yanlız oyun için iyi bir model değil 16ms.
    quote:

Orjinalden alıntı: SeKiL

Ürün Özellikleri
    Marka : PHILIPS
    Ürün : 190P5EG 19' LCD MONİTÖR
    Ürün Kodu : PHIL.MON.L190P5EG
    Ekran Boyutu : 19' (48cm)
    Görülebilir Alan : 376x301mm
    Nokta Aralığı : 0.294x0.294mm
    Çözünürlük : 1280x1024
    Multimedya : 2x2W Stereo
    Kontrast Oranı : 700:1
    Parlaklık : ~ 300 cd/m2
    Yan Bakış Açısı : 170
    Düşey Bakış Açısı : 170
    Yatay Tarama : 30 - 82 kHz
    Dikey Tarama : 56 - 76 Hz
    Standartlar : TCO '03, TCO'99, Energy Star
    Bağlantı Tipi : D-Sub 15, DVI-D
    Güç Tüketimi : 42.5 W (1W Standby Mod)
    Ölçüler (GxYxD) : 425x432x210mm
    Ağırlık : 8.53 kg
    Diğer : Yatay ve dikey ayarlanabilir eğim
    : Dahili Power Supply
    : Düşük güç kullanımı
    : 16ms tepki süresi
    : LightFrame Teknolojisi

Fiyat 740,00 $
    KDV Dahil Fiyat 1.165,55 YTL

http://www.ceptelefonumarketi.com/site/page.asp?dsy_id=306

Bu Monitöre Bu Para Verilirmi Arkadaşlar...
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.