Şimdi Ara

Tf counterlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Midde karşıma twisted fate gelince daha giriş ekranında korkmaya başlıyorum. Sarı kartı çekip stun atıyor, sonra q atıp yarı cana indiriyor bir anda. Bazen eziliyorum, bazen dengede götürüyorum ancak bariz üstünlük kuramıyorum lanede. Soruyorum bu champ hangi champla nasıl counterlanır?

• Syndra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fizz kayar
  • fizz,diana,zed.

• Ziggs aglatir

• Fizz Diana Kassadin Gragas
  • Abi hani midde Fizze ezilirsinde Tfye nasıl eziliyorsunuz Benim en sevdiğim sampiyonlardan biridir Tf fakat öyle OP olduğu falan yok ama çok fena eğlencelidir.
  • Syndra.
  • lanede oyle pek güçlü değildir fizz diana ile cok rahat zorlarsin tf nin olayi zaten 6 dan sonra ult ile diger lanelere yardim etmesiyle başlar.
  • TF oyuncusunun en korktuğu karakter Diana'dır. Sebeplerine gelirsek; 2 gap closer, shield ve senden fazla damage verebilen bir karakter. Roam yapmaya çalıştığında pasifi sayesinde kuleyi çotanak diye indiren bir karakter. Junglerın tecrübesizse, sen ultinle roam yaparken midde duran junglerını kesen bir karakter. Kassadin misali, 6 olana kadar başını ezdin ezdin, olmadı lane eşit gidiyorsa o yaşadığın korku anları başlar TF'de. Q'nun tutması durumunda ya ölecek, ya flash yakacak başka bir şansı yok. TF'in hızlı itip rakip mid ve jungle oyuncularını sürekli baskı altında tutabilecek potansiyeli olduğu için karşısına Diana geldiği zaman büyük ölçüde kısıtlıyor yapabileceklerini.

Yazıyı ecük daha süsleyebilirsem "Bir TF Oyuncusunun Günlüğünden" diye yazı dizisi çıkartabilirim. Evet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fablable -- 12 Mayıs 2013; 17:43:01 >
  • Tf koridorda güçlü bir şampiyon değildir nasıl eziliyosunuz anlamadım :) Fizz hard counterıdır döver döver yollar.Dianada çoğu apc gibi tfinde counterıdır.
  • tf al yık geç onu
  • Teşekkürler cevaplarınız için
  • morde al farm yapamasın.
  • RYZE hariç tüm mid heroları ile counterle
  • Free win diye TF aldım karşıma syndra geldi 1/6 oynadım :(

Kazandık gerçi
  • Nedense bende tf aldiğimda karsmdakine üstünlük kuramıyorum.eR

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.