Şimdi Ara

Tezkere birakma (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
5
Favori
8.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir de ordu icindeki sozlesmelileri muvazzafa gecirmek ve disaridan tekrardan sozlesmeli almak yerine direkt muvazzafi alicaklar sozlesmeli subaylara hakaret resmen ben killaniyorum zaten bir seyler yine donuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok iyi bir noktaya degindin adam yuzbasi olmus muvazzaf yapmiyolar adam yeni basliyacak muvazzaf biraz tezat

• İyi de tüm sınıfları sözleşmeli almıyorlardı ki. Muvazzaf alınanlar da vardı. Bu yıl hepsini muvazzaf alma kararı vermişler.

• Yalniz iste kpss den iyi puan aldi diye asker olan adamlarin yarisi ilk 5 yilinda ayni iyi puani alip baska yerlere gecme pesine duserler eldeki sozlesneliyi muvazzaf yapsalar motive olurdu

• Sametatgm S kullanıcısına yanıt
    10 yıl mecburi hizmet olacak. Göze alamazlar onu.
    Sözleşmeli askeri personel olayı baştan yanlış zaten. Alacaksan da sivil memur gibi sadece mesleğini icra etmesi için alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BNYZ -- 30 Kasım 2016; 12:13:42 >
  • Bizim Asteğmen, gideceğiniz yerde personel eksikliği varsa dilekçe verebilirsiniz demişti kalmak için . Aslı astarı var mı bu işin acaba?

• Ozel sektor deil kardesim bu devletin tsk si oyle gittiginde yerde acik varsa diye bir olay yok bazi birliklerde subay yok o zaman orda gorev yapanlar hemen olsun

• maestro10 kullanıcısına yanıt
    Ocak 15-22 bekleyin bakalim ne olacak...

• Jandarma sozlesmeli subayliga beni cagirmamislar zaten gitmeyecektim ayri mesele ama gercekten isteyen arkadaslarima da ayni sonuc cikti

Kamu yönetimi, uluslarası ilişkiler gibi bölümleri çağırmışlar daha çok.

• Cagirsinlar allahin daginda pkk la uluslararasi iliski yaparlar bizden pes

Beni direkt cagirdilar ilk gun hemde...

• Beni de çağırmışlar, mühendisim.

• maestro10 kullanıcısına yanıt
    pavlus P kullanıcısına yanıt
    Parkuru denemeden gitmeyin sakın.

• İns olur kardes sevindim sizin adiniza ben zaten istemiyorum sozlesmeli ama cagirmamalarina bozulmadin dersem yalaj olur kara kuvvetlerine basvuracaz bakalm bizde

• BNYZ kullanıcısına yanıt
    40 saniyede bitiyor...

Polis gibi oldu sozlesmeli alinan jandarma personeli 4 yil sonra muvazzafa gecirilir bilginize sark gorevinden sonra muvazzaf...

• Dogrudur o konuda bilgim yoktu ama jandarma harbi aktif calisan zor bir alan agridan goruyorum tendurek agri kosturuyorlar

Heryeri öyle değil, yatış yapanı da çok :-)
    Jandarma yakında polis gibi 12 saat mesaisine döner, er alımı yapmayacaklar artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BNYZ -- 1 Aralık 2016; 20:04:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro10

Bizim Asteğmen, gideceğiniz yerde personel eksikliği varsa dilekçe verebilirsiniz demişti kalmak için . Aslı astarı var mı bu işin acaba?

Abi bunları hangi asteğmen söylüyor çok merak ediyorum. Bu söylenenlerin hiç birinin aslı astarı yok. O sizin asteğmene söyle sallama bilgiler uydurmasın kaba etinden. Dilekçeymiş falanmış filanmış. Bir asteğmenin askerde yapabileceği maksimum fayda sicil puanından 100 almaktır. O da ilerde işte böyle muvazzaf/sözleşmeli subaylıkların mülakatında belki + puan sağlar o da belki. Bunun harici her bilgi yanlıştır, itibar etmeyiniz. Üzüldüğüm nokta bu adamlar sonuçta yedek subay rütbesinde adamlar subay dediğin kulaktan dolma bilgiler yaymamalı.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.