Şimdi Ara

Teyp ve/veya sistem tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arabamda piranha marka usbli teyp var. ben biraz daha yüksek, net ve temiz ses istiyorum. bunun için pioner teyp alsam yeterli olurmu.yoksa ekstra neler almam lazım. öyle gürültü derecesinde çok fazla ses istemiyorum. biraz tatmin edici olsun. nasıl bişey işimi görür. maliyeti be olur.
    not: oto ses sistemlerinden hiç anlamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba, Araç marka modeli nedir?. bir pioneer marka teyp ile çok iyi bir verim alırsınız, arada dağlar kadar fark var diyebilirim. Tabiki teybin ayarları orjinal kolonlarınıza göre uygun şekilde ayarlanmalı. ortalama bir cd siz sıfır pioneer teyp 300 tl civarındadır. Tesisat taktırmaya kalksanız kullanılan bileşenlere göre montajıyla beraber 800 tl lerden başlıyan malyeti olucaktır. Fazla ses istemiyorsanız sizin için gereksizdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: audiocu

Merhaba, Araç marka modeli nedir?. bir pioneer marka teyp ile çok iyi bir verim alırsınız, arada dağlar kadar fark var diyebilirim. Tabiki teybin ayarları orjinal kolonlarınıza göre uygun şekilde ayarlanmalı. ortalama bir cd siz sıfır pioneer teyp 300 tl civarındadır. Tesisat taktırmaya kalksanız kullanılan bileşenlere göre montajıyla beraber 800 tl lerden başlıyan malyeti olucaktır. Fazla ses istemiyorsanız sizin için gereksizdir.
    2012 model Albea var hocam. Dediğim gibi çok fazla bişey beklemiyorum mevcuttaki ses düşük geliyor. arkadaş pioneer taktır baya farkeder dedi emin olamadım. Ekstra biley lazım mı değilmi

• exta birşey lazım değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: audiocu

exta birşey lazım değil.
    öneriniz nedir hocam. hangi teyp işimi görür yada bi iki tanede hoparlör mü taksam

• önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar kısa sürede halletmek istiyorum. araştırmadan almak istemiyorum

• Pioneer MVH-S105UI modelini almayı planlıyorum. ses çıkışları iyimidir
  • cimbomly kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bu teybi aldınız mı?

• ALdım ve memnunum. O zamanlar 200₺ gibi fiyata almıştım

• cimbomly kullanıcısına yanıt
    Nasıl hocam bass falan? Aracınız nedir orijinal hoparlörleri mı kullanıyorsunuz? Daha sonra amfi vs bağlanabilir mi acaba bilginiz var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.