Şimdi Ara

teyp nasıl sökülür-97 accent 1.5 gls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
6.906
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Hyundai >> teyp nasıl sökülür-97 accent 1.5 gls
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    367 Mesaj
    arkadaşlar teybi nasıl sökebilirim.bilen bi arkadaş tarif edebilirmi..

|
    |

|
    |

• Yüzbaşı
    876 Mesaj
    benm arabayla aynıysa eğer bende 2000 gls var ortadaki konsolu komple alacaksın ordan sonra teybi tutan sağda ve solda ikişer tane cidalar var onlarıda sökeceksin alacaksın sonra teybi, Eğer farklı teyp takacaksn orginal teybinin üstünde sağda ve solda bulunan demirleri alıp yeni teybine monte edersen montaj kolay ve sağlam olacaktır ben öyle yaptım...
    |
    |
    peki o konsolü nasıl sökerim..vidası falan varmı..araba yumurta kasa kore teyp kendi fabrika teybi..

quote:

Orjinalden alıntı: Oguzzzzz

benm arabayla aynıysa eğer bende 2000 gls var ortadaki konsolu komple alacaksın ordan sonra teybi tutan sağda ve solda ikişer tane cidalar var onlarıda sökeceksin alacaksın sonra teybi, Eğer farklı teyp takacaksn orginal teybinin üstünde sağda ve solda bulunan demirleri alıp yeni teybine monte edersen montaj kolay ve sağlam olacaktır ben öyle yaptım...
    |
    |

Orjinalden alıntı: demirel71

SAĞOL OĞUZ...
    peki o konsolü nasıl sökerim..vidası falan varmı..araba yumurta kasa kore teyp kendi fabrika teybi..

quote:

Orjinalden alıntı: Oguzzzzz

konsolun 4 adet kelepçe gibi birşey var üstlerde sağda solda, Bide ortalarda,,, + 2 tanede vida var küllüğü çıkar orda göreceksin, Sonra çektinmi geliyor kabloları flnda soketlerinden çıkardınmı çıkıyor... Önerim sakın o kelepçe gibi dediğim şeyleri kaybetmemeye çalış çıkarırken fırlıyor dikkat et yoksa geri takamazsın...
    |
    |

• Yüzbaşı
    367 Mesaj
    teşekkürler oğuz..
    uğraşayım bir yapamazsam gene sorarım sana belki..
    sağol..
    |
    |

Orjinalden alıntı: demirel71

teşekkürler oğuz..
    uğraşayım bir yapamazsam gene sorarım sana belki..
    sağol..

önemli deil ama yapılamayacak birşey yok kolay yani... Kolay gelsin.
    |
    |
    Bende aynı model arabaya orijinal teybi çıkarıp yenisini takacam. Konsol sökme yukarıda yazıyor ama teybin arkasındaki kablolar nereye takılacak hiç bilmiyorum.( başka konularda yanlış bağlanırsa parazit olur deniyor )
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.