Şimdi Ara

teyp motor sesi çekiyor delireceğimm!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46
Cevap
1
Favori
49.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yaw jameson diye anfimi olurmuş o kadar kalitelii anfiler varken piyasada neyse hocam siz adam akıllı bir oto müzik tesisatçıya gidin en iyisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • filitre bu sorunu çözüyor
  • arkadaslar bunun tek sebebi vardır onuda sizlerle paylasıyorum şimdi araca anfi baglarken kac adet arkaya kablo cekiyoruz 1. kalın amperli artı kablo şase teyıpten dönen kablo yani teyibi actıgımız anda anfiyi devre sokan kablo yani kısacası dönüs kablosunu set kablodan göndermeyin ve ayrı kblo cekin 2 sinyal kablolarını aracın sagında elektirik koblolarını aracın solundan cekin sorunu halletmiş olacaksınız syani kısaca hem elektirik hem sinyalleri aynı yerden cekmeyin motor sesini oldugu gibi anfiye yollarsınız ve aracta müzik dinlerken motor gaz sesini dinlersiniz ok
  • WrongWay00 W kullanıcısına yanıt
    slm arkadaşlar aynı sorun bendede vardı sorunu çözmek için burdan yardım aldım ve başarılı oldum herkeste başarılı olur sıkıntı yapmayın
    ben en önce en kolayını denemek istedim ve oldu....şimdi yapacağımız işlem çok basit.....teybin arkasına taktığımız iki uçlu ( rca ) hoparlör kablosunun ucunda dış tarafındaki demire bir tel bağlayın ve diğer ucunuda teybin herhangi bir yerine yani bir nevi şasi olarak bağlayın bunu iki kablo içinde uygulayın.benim sorunum yüzde yüz çözüldü rahatlık varmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akman55_06@hotmail.com -- 20 Temmuz 2014; 11:36:02 >
  • teyp in -şasi ucundan anfi çıkışındaki ucuna bağladınmı sorun kalmaz anfi çıkışının dışına bağlayacaksın sorun çözülür böyle yapmak istemiyorsan teyipçiye götür içinden diot değiştirecektir
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.