Şimdi Ara

Texas Instruments, TI-89 Titanium hesap makinası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu sene üniversiteden mezun olacağım için can yoldaşım TI-89 Titanium'umu satıyorum..
    Ben aleti yazıcıoğlundan USB kablosu dahil olmadan 350 ytl'ye satın almıştım, benim çok işime yaradığını gören arkadaşlarım da aldı sonra =)

Neyse olay şudur ki artık alet işime yaramıyor, USB ile bilgisayara bile bağlanıyor... 3 boyutlu grafik bile çizebilir, onlarca program/oyun vs. yükleyebilirsiniz...

Üniversitedeki bütün mühendislik derslerinde kullanılan formüller içinde hazır olarak yüklü durumda.. Aynı zamanda ekonomistler/muhasebeciler için de çok iyi bir makina..

Aleti pazarlıksız 300 YTL'ye bırakıyorum, yanında USB kablosu... Kendi yazacağım kurulum PC programları serisi, ingilizce kullanma klavuzu da dahil...

Biraz araştırırsanız Gittigidiyorda 400-450 YTL'ye, Yazıcıoğlu'nda 400 YTL'ye vs. satıldığını görürsünüz..

Istanbul'da elden, diğer illere de kargo ile yollayabilirim..

Saygılar

-------------------------------------

TI-89 Titanium Genel Bilgi:

Ti-89 Titanium, Texas Instruments'ın en güçlü, en çok özelliği olan Grafik Hesap Makinasıdır: Texas Instruments bu makinada, eskilerine oranla daha yeni özellikler, eklentiler sunmaktadır. USB özelliği sayesinde data transferi çok daha uygun hale gelmektedir. Bunlara ek olarak; bundan önceki Ti-89 modeline göre hafızası 3 kat daha fazla olduğu için, daha fazla uygulama, bilgi ve program yüklenebilir, kullanılabilir.

Ti-89 Titanium' un üstün özellikleri ve 3-D grafik özelliği; AP, ileri derece Matematik ve Mühendislikte problem çözmeyi çok daha kolay hale getirmektedir. Şu alanlarda kullanılabilecek en iyi grafik makinasıdır:

AP Calculus, AP Statistics, AP Physics, AP Chemistry, PSAT/NMSQT, SAT I , SAT II, and Math IC & IIC exams, Lineer Algebra, Differential Equations.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TI-89 Titanium Features:

(1) 16 preloaded Graphing Calculator Software Applications (Apps), including EE Pro, CellSheet & NoteFolio

(2) 3x the Flash memory of the TI-89

(3) Built-in USB port with cable

(4) CD with operating manual

(5) All of the features & functionality of the TI-89

(6) Preloaded with Official AP Calculus exam review question

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TI-89 Titanium Preloaded Software:

CellSheet App for the TI-89 Titanium

EEPro for the TI-89 Titanium

Finance App for the TI-89 Titanium

Language Localization App for the TI-89 Titanium

NoteFolio App for the TI-89 Titanium

Organizer App for the TI-89 Titanium

Simultaneous Equation Solver App for the TI-89 Titanium

Symbolic Math Guide App for the TI-89 Titanium

The TI-89 Titanium Package Includes:

**** USB Compatible cable

**** USB Unit-to-unit cable

**** Complete manual on CD

**** 2.5+ MB available Flash ROM

**** Approximately 180K available ROM

**** Protective cover
    **** Backup and 4 AAA Batteries
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• resimde koysaydınız daha etkili olabilirdi
  • yeni bir hesap makinesi almak isteseydim kesnlikle almayı düşüneceğim ilk model TI-89 titanium olacaktı...ama benden gören arkadaşlarım gidip onlar da almaz; sınavlara giderken elimden alırlar ancak :D

hayırlı satışlar...
  • Aslında almayı düşünüyorum fakat beni düşündüren tek birşey var acaba bu hesap makinesini sınavlarda kullanırken sorun yaşarmıyım? tek çekincem bu
  • ______________________________

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.