Şimdi Ara

Tevfik Göksu'dan 10 soru (İstanbul'un Kayıp 1000 Günü basın toplantısı) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İmamoğlu sırf şu vakıflara giden parayı kesse benim için yeterlidir.

Şu an için hükümet değişene kadar başka aksiyon beklemiyorum.

• Engelleniyoruz açıklaması doğru olmuş en azından Sn Göksu 10 meclis oturumundan 8 inde sizin engellemeleriniz başı çekiyor....Geriye doğru gidip oturum kayıtlarınızı inceleyin yeterli...

• Vay be, bu adam hala Televizyonlara çıkabiliyor. Nebbati doğru söylüyor aslına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esenler Belediye başkanı , Esenler'in hali ortada.

• Temiz su, arıtma tesisi, bir metre metro hattı, 1 km karayolu yok. Yeni spor salonu, kültür-sanat merkezi yok.

Ne var?

İşten atılan 15 bin işçi, yerine alınan 50 bin işçi var.

Bir de 3 yılda nereye harcandığı belirsiz 233 milyar var.

• CHP'li belediyeler tarıma destek veriyor. Ben memnun değilim diyen yol yesin, köprü yesin. Bir şişe süt olmuş 20 TL, em azından 3-5 TL düşer.

• atmaca57 kullanıcısına yanıt

Sayıştay diye bir kurum var.

Sayıştay raporlarını koysana buraya, görelim ne nereye harcanmış.

• -İBB başkanı İmamoğlu: "3 yıldır yaptıklarımız ortada.Bu süreçte yaptığımız hizmetleri "1000 günlük kayıp" olarak nitelendirerek o toplantıyı düzenleyenler ve onlara yakın bir avuç insan için büyük bir kayıp dönemdir."

• DARTH_BLACK kullanıcısına yanıt

3 yıldır yaptıkları ortada ise, seçim öncesi vaadettiklerinin % kaçı gerçekleşmiş çıkıp açıklayabilir. Zor olmasa gerek bu, Ne dedik, neyi yaptık, bu kadar basit. Hepsini yapamasa da ki daha 2 yılı var, en azından yaptıklarını anlatabilir.

Altaylı ile yaptığı 2 saati aşkın programda çok az geçti mesela

Fırsat işte sana!

Kendisi "grup başkan vekilleri programa çıkarın" diyor, hatta "ikisi birlikte çıksın" diyor İmamoğlu. "Hepsinin cevabı var diyor"

Bence çok doğru söylüyor, çıksınlar görelim bizde.

Dün konuşurken burda, bu Göksu kayıp 1000 toplantısı yapmış, iddialarını tekrarlamış yine üzerine koyarak, "şovunu" yaparak!

Eğer bu 3 senede, gerçekten bişey yapmışsa İmamoğlu, kusura bakmasın, ya bunları anlatamıyor, ya da reklamını iyi yapamıyor!

Kendisine tavsiyem, E5 üzerinde, stüdyo da çekilmiş, üzerinde kırmızı yeleği ve başında bareti olan kendi fotoğrafları yerine, biraz yaptığı icraatları panolara taşımasıdır!

• ugarb kullanıcısına yanıt

Açıkladı zaten, umrunda mı elbette değil, git araştır bulursun. Bu arada Allah kimseyi Tevfik Göksu'yu savunacak halledere düşürmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 4 Ağustos 2022; 19:41:55 >
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt

E işte söyleyene değil söyletene bakacaksın amadeus!

Hangi vaadetlerini gerçekleştirmiş mesela?

Adam toplantı yapıyor, kendince belgelerle tv lere çıkıyor, verip veriştiriyor İmamoğlu'na ve bunu aylardır yapıyor, savunması ise siz gibilere düşüyor.

"Göksu'yu savunmak" he!...😄

Bence kendinize acıyın bana laf sokacağınıza!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugarb -- 4 Ağustos 2022; 20:2:18 >
  • Cin süresi 5
    Oysa hakikaten biz, insanların ve cinnlerin Allah’a karşı asla yalan söylemeyeceklerini zannetmiştik."

Allahı bile kandıran teyfik,bizi hayda hayda kandırır.

• Ekrem İmamoğlu'na bu soruları soracağına önce kendi belediyesiyle ilgilensin. Esenler'de yaşıyorum. Şu ana kadar gördüğüm en pis ve düzensiz ilçe. Doğaya dair hiçbir şey yok. Beton yığını ve sokakları çöpten geçilmiyor. Metrekareye düşen insan sayısı en çok bu ilçede sanırım. E haliyle bu kadar fazla insan olunca pislikte fazla oluyor. Yeterince çöp kutusu olmadığı için insanlar çöplerini pencereden sokağa atıyor. Ve aynı sokakta çocukları oyun oynuyor. İğrenç bir görüntü. Apartmanların hepsi dip dibe, insanların nefes alabileceği yaşam alanları çok kısıtlı, sokaklar çok dar ve kaldırımlar özel araçlarla dolu.

Bu pisliği, düzensizliği temizleyecek tek şey doğanın kendisi. Beklenen İstanbul depremi olduğunda Esenler'in halini düşünemiyorum bile.

• forum yönetimi, gö.su'nun cami sattığı ile ilgili haberini paylaştığım için mesajımı silmiş...

şaşırtan bir hareket mi, hayır... Tevfik Göksu'dan 10 soru (İstanbul'un Kayıp 1000 Günü basın toplantısı) 

şimdi bu mesajın üzerine de ilk uzaklaştırmamı verirler muhakkak...

ama bu, onların yanlı hareket ettikleri gerçeğini değiştirir mi... tabi ki hayır...

bir başka konuda "ezerim seni çocuk" diyen üyenin mesajına karşılık "bir dene istersen" yazdığım kendimi savunma mesajımı da silmişler. halbuki bana ilk sataşan diğer üyenin kendisi...

forumda diğer üyelerin neden yönetimi bu kadar yerden yere vurduğunun sebebini gayet iyi anlıyorum şimdi...

2004'de üye olduğum "donanım haber" web sitesinin yönetimi nerdeeeeee, şimdiki yönetim nerdeee...

• Kendi başlattığın metro projesi var mı :)))

Tam çakal sorusu ha, İstanbulun zaten bütün gelecek metro projeleri bu tarihe gere 10 kere çizilmiştir. Bunlar 1 metreyi kazı yapmış bırakmış İmamoğlu gelip 10.000 metre yapmış ama onu saymıyorlar niye? Çünkü o başlatmamış.

Çakal seni. Tevfik Göksu'dan 10 soru (İstanbul'un Kayıp 1000 Günü basın toplantısı) 

Mansur Yavaş da 2008 yılından beri çöp durumda kalmış devasa fatih yüzme havuzu ve spor tesisini tekrardan tadilata almış bitirince kisme kusura bakmasın Mansur Yavaşın projesi olacak o proje 15 yıldır atıl, tinercilerin dolduğu devasa bir spor tesisini ki hiç açılışı yapılamadı, ayağa kaldıracak hizmete sunacak sonra çakalın biri ''ama o akp'nin projesiydi sayılmaz üüüü'' diye ağlıcak. hoşt.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.