Şimdi Ara

Tetıklemede Cep Telefonu Nasıl Kullanılır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • RC oyuncaklarda kullanılan servo motorlarla yapılabilir,
    Ama AK-47 300 mt. den etkisiz olur.

onu öylesine bakın yapabiliyoz gibisinden koymuş olabilirler.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: magic1

quote:

Orijinalinden alıntı: the jackall

aramızda çok pratik zekalı arkadaşlar var
    ben 20 yıl düşünsem titreşim motoru silecek falan aklıma gelmezdi

kardeş haklısın şuda var sadece akıllı insanlar düşünür düşünmeden yapanlara ...... denir.artık boşluğa uygun kelimeyi bulursunuz

YA bir kıskanma ya çoçuk gibisin PM bile atmışsın

Nasıl bir insansın sen ya ????

Ulan ak47 yi düzeneğini senden başka kim sokağa koyar

Tabiki düzenek arabaya konacak yoksa senin gibi akıllı biri tüfeği görür polisi arar dimi

Geçenlerde gine bir fabrika kurşunlandı tufek çalıntı araba içinde

quote:

Orijinalinden alıntı: 123123a

@magic 1

vizyonunu biraz geniş tut..içinde çözemedigin,nedenlerini bilmedigin sıkıntılarla mi yasıyorsun sürekli?dogru bir psikologla kısa sürede etkin sonuca ulaşabilirsin..senle dalga geçmiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drahte 1905 -- 13 Ağustos 2005, 13:49:46 >

• düzenek çok çeşitli olabilir hiç fark etmezde 300 mt mesafede ak 47 etkisiz diyen olmuş yiyorsa karşısında dur derim mermiler sadece nokta menzilden sapmış olur genede ölümcüldür
  • quote:

Orijinalinden alıntı: drahte 1905

quote:

Orijinalinden alıntı: magic1

quote:

Orijinalinden alıntı: the jackall

aramızda çok pratik zekalı arkadaşlar var
    ben 20 yıl düşünsem titreşim motoru silecek falan aklıma gelmezdi

kardeş haklısın şuda var sadece akıllı insanlar düşünür düşünmeden yapanlara ...... denir.artık boşluğa uygun kelimeyi bulursunuz

YA bir kıskanma ya çoçuk gibisin PM bile atmışsın

Nasıl bir insansın sen ya ????

Ulan ak47 yi düzeneğini senden başka kim sokağa koyar

Tabiki düzenek arabaya konacak yoksa senin gibi akıllı biri tüfeği görür polisi arar dimi

Geçenlerde gine bir fabrika kurşunlandı tufek çalıntı araba içinde

quote:

@magic 1

vizyonunu biraz geniş tut..içinde çözemedigin,nedenlerini bilmedigin sıkıntılarla mi yasıyorsun sürekli?dogru bir psikologla kısa sürede etkin sonuca ulaşabilirsin..senle dalga geçmiyorum..

angut o zaman niye arabaya ihtiyaç var dedigimde saçmalıyorsun hem yok hem var diyorsun psikolojik herif (angut bir kuş türüdür)

• quote:

@magic 1

kardeş senin gibi her topiğe koyan birinin psjkolağa gitmesi gerekmiyormu sence,ayrıca bu drahte 1905 in fake i olduğunu düşünmeye başladım nedensen.......
  • quote:

@magic 1

ewt ya bende dikkat ettim senin bu drahte 1905 le bir bağlantın var gibi geldi banada garip ama öyle ayrıca seninde bir psikoloğa görünmen gerekiyor kanımcı çünkü bütün topikleri girip smley brakıp gidiyorsun ne şimdi bu bozukluk deilminerde bu modlar yaa böyle saçma sapan bir topiği neden hala silmediler teröristlere yol gösteriyor bunlar özellikede drahte 1905 denen sivri zekalı bu kadar zekisin madem ne işin var burad

çünkü alttaki linkte bile senin reklamını yapmaya çalışmış zeki arkadaşımız derdiniz ne sizin popülermi olmaya çalışıyorsunuz bunun için bunları yapmaya gerek yok soyunun birlikte çıkın sokağa bakın ne kadar popüler oluyorsunuz

http://forum.donanimhaber.com/m_3722756/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamlet7 -- 13 Ağustos 2005, 16:23:35 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.