Şimdi Ara

TEST PROGRAMLARININ HEPSİ BURADA (Güncellendi) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
14
Favori
313.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Everest,msn,yahoo widgets kapattıktan sonra 26s.

TEST PROGRAMLARININ HEPSİ BURADA (Güncellendi)
  •  TEST PROGRAMLARININ HEPSİ BURADA (Güncellendi)

acer 5101 1,5 gb ram (47 s.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolfire -- 21 Nisan 2007; 17:46:12 >
  • Toshiba Satellite A100-003 Super PI/mod1.5 1M 24.514s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarppy -- 22 Nisan 2007; 16:44:47 >
  • super pi 32 sn
  • güzel çalışma
  • Vaio Super Pi 1M : 24 saniye
  • hp pavilion 6390 la 3d mark 'da 3500 puan aldı. normal midir bu skor?
  • Teşekkürler faydalı programlar var
  • Arkadaşlar bana SiSoftware Sandra Enterprise XI.SP4a (11.80) programı lazım süre kısıtlamalı yada tam sürüm farketmez yeterki bulun kütfen
  •  TEST PROGRAMLARININ HEPSİ BURADA (Güncellendi)

MSI S420

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bey@zıt -- 30 Temmuz 2007; 0:07:41 >
  • ben bu skorlardan pek anlamam ama mesela oyunu seçiyoz.benim pc özellikleriyle kaç fps alabildiğini sölüyebilen program varmı.
  • Super Pi 1M 26sn.

3D Mark 2001 de yaptım ama 3030 küsür bişi çıktı.Böyle olmaması lazımdı.Benim masaüstü bile 8000 küsür puan alıyordu.Siz bütün testi yoksa ilk 4 oyunu mu yaptırıyorsunuz???
  • eline saalık
  • 3DMARK06 ----------> 4756

SUPER PI 1M 26SN ....

Bu Skorlar iyi mi arkadaşlar?
  • arkadaslar bende burdan gordum ve süoer pi testi yaptım kendime ama bilmiyorum nasıl sonuç..........

bu testi yaparken download,müzik ve altı internet sayfası açıktı testi etkilermi bilmiyorum ama iyi çıktı gibi yorumlarınmızı bekliyorum teşekkürler...

resmi yükleyemedim ama
    1M 27sn

şimdi Dmark06 indiriyorum test edecem bakalım nasıl çıkacak......

bu arada resin nsıl yükleniyor acıklarmısınız....?

• kardeş bunları mb 85 kullanan lar platfomunada yazsan da orda paylaşsak.millet orda test bekliyo sen nerede yayınlıyon yaw
    süper pi testini bide tek başına yap.o bilgisayar için 1.27 çok.a100-599 bile 1.26 alıyodu galiba.sen bidaha yap onu.ok?
  • Calısma cok gusel fakat biraz eskimis..
    linklerin bir cogu kırık ve yeni programlar ile bu baslik desteklense boylece kargasa kalkar herkes kafasina gore biseyler yazmis ve sorulup duruyor puanim nasil diye.. arkadas saolsun bilgiyi paylasiyor sonuclari degerlendirmiyor burda, cok merak ediliyorsa bir kisi acsin basligi herkes orada karsilastirsin...

Baslık guncellenirse veya guncel programlari bulabilecegimiz pc'mizi verdigimiz paralarin karsiligini test. edebilecegimiz bir calisma surulurse cok guzel olur...
    Neden sen yapmiyorsun diyenler olabilir benim konu ile alakam pek yok ama mecburen olacak arastirma yaparak bir calisma yapabilirim ama yeni birisinin yonlendirmesi pekde ii olmaz bence, bilgili olanlar yardimci olabilirse daha gusel olur
    Simdiden tesekkur ederim..

• Arkadaşlar yeni aldığım PSU yu test etmek istiyorum, voltaj değerlerini görmek açısından. Acaba bu amaca yönelik bildiğiniz bir yazılım varmı?
  • daha iyisini yapacak varsa buyursun..
    tebrikler kardeş..
    işin rast gelsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sam_6

3DMARK06 ----------> 4756

SUPER PI 1M 26SN ....

Bu Skorlar iyi mi arkadaşlar?

arkadaşım bu skor tek kelimeyle çok iyi de senin ekran kartını ben yanlış gördüm galiba. 7950GTX biraz daha iyi olması gerekmez mi? buraya bakabilirsin:
    http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.