Şimdi Ara

TEST NO:2 VOLKSWAGEN PASSAT 1.6 FSI COMFORTLINE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
3.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayret nasıl olmuşta anahtarı değiştirmişler piton da bile eski standart anahtar vardı
  • fakir fukara alsın diye 1.6 motor koyuyolar passat'a yazık... halbuki onceden en dusuk 1.8di, gerçi adamlarda haklı 25 milyara ulkeye gelen araba 45 milyara falan son kullanıcıya geliyor,sonra bide yuksek motorun vergisi falan oooooo... ben 1,4 europa'yla cogunun eline vermiştim,altınızda45 milyarlık arabayla 9milyarlık europa tozu yutmak istiyosanız buyrun Vw bayilerine :)
  • laguna yaramaz , passat ile karşılaştırmayın yav
  • güzel test tebrikler bu arada aracın içi baya gösterişli imiş ama diyosunki fıss yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lord

güzel test tebrikler bu arada aracın içi baya gösterişli imiş ama diyosunki fıss yani

valla hiç gösterişli değil bence
  • tipin çok komik ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: spotcu

tipin çok komik ya

• ben skoda octavia 1,6 elegance aldım daha arabayı teslim almadım ama içine oturunca en azından bi ağırlık hissettırıyor ve bence passat 1,6 dan iyidir konforu tabiii motor ve konfor yuksedıkkçe passata tabii o daha ğüzelde benim araba 39 milyar pasaat 42 den baslıyor endüşüğü
  • quote:

Orjinalden alıntı: spotcu

tipin çok komik ya

ulen acaba seninki nasıldır??

sıcaktan gebermişim ve biriyle yyattıktan sonra otomobil testi yapınca böyle oluyor insan
  • yemin ederim bizim yeni octavia dan bi fark ı yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: blacksea533

yemin ederim bizim yeni octavia dan bi fark ı yok

olm pek bi fark yok harbiden - kompakt sınıf otomobil gibi olmuş ; ama octavia C segmentidir yani rakipleri megane falandır
  • quote:

Orjinalden alıntı: m.C.k

quote:

olm pek bi fark yok harbiden - kompakt sınıf otomobil gibi olmuş ; ama octavia C segmentidir yani rakipleri megane falandır

ama passat tan tek fark ı işte kısa kasa olması arabada yok yok sanki mercedes wallaha

• quote:

quote:

quote:

ama passat tan tek fark ı işte kısa kasa olması arabada yok yok sanki mercedes wallaha

olm o kadar da büyütme - güzel otomobil octavia - ama o kadar da anlı şanlı değil
  • mck@ araba sizinmi nasıl girdin bu test işine?

Bide artık bütün arabların tasarımların çok yüksek ve kaslı ypıyolar dışarda çok heybetli duruyo ama içine bi giriyosun "bumu lan yani" diyosun...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

olm o kadar da büyütme - güzel otomobil octavia - ama o kadar da anlı şanlı değil

da iyi ğüzel de bi fark görmedim ben passat 1,6 yla aralarında ....bitek anahtar fark i var passat ınkı içeri giriyor yani vw e de ğittik kardeş ... gördük ki konuşyoruz
  • haa bide el freni sen eyer bizim arabayla bu arabayı görseydın anlardın herşey aynıı kapı kolundakı cam açma tuşlerın dan tut teyp teyipten tut esp kontrol dugmesi her bişi aynı kardeş
  • arkadaşım 1.4 arabayla sen ancak bayanları geçersin saatte 210 km hıza çıkan bir arabayı sen nasıl yiyecen hayret senin araban 160 - 170 in üstüne çıkmaz o hızda da yanından münibüs geçse uçar zaten :)
  • güzel bilgiler,teşekkür ederim....
  • ya şu malzeme kalitesini bakarak nasıl anlıyorsunuz ona şaşıyorum. Abi olayı aşmışsınız ne diyeyim
    Arabanın içi güzel işte daha ne sade bir kokpit olmuş... Vectranın ki daha uçuk duruypr
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrcanadian

arkadaşım 1.4 arabayla sen ancak bayanları geçersin saatte 210 km hıza çıkan bir arabayı sen nasıl yiyecen hayret senin araban 160 - 170 in üstüne çıkmaz o hızda da yanından münibüs geçse uçar zaten :)

Mrifet Boyacıda Dostum

Her yarısta araclar son Hıza ulasmaz 120 130 MAX imum Hıza cıkarak bitiriln yarıslarda vardır....

Ayrıca Yarısan Bayanlar Genelde Modifiyeli 206 Kullandıgından Byanları kücümserken daha dikkatli Olmanı tavsiye ederim Caddede e... Verirlerse Gorursun....

Gerci simdi Bagdat caddesine modifiye arac almıyorlarmıs Diye duydym DFuymayanlara duyrulur
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.