Şimdi Ara

Test Drive: Unlimited (ÇIKTI) (458. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.792
Cevap
14
Favori
914.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: dikmenibo

orjinal değilse??

orjinal oyun veya key almak lazım...
  • ok, teşekkürler herkese maalesef oynayamicam
  • arkadaşlar ilk yarışı yapamamamın çözümünü söyler misiniz...
    tpic in maşallahı var 40 a kadar okudum gına geldi....
    lütfen bi çözün ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: brEath23

arkadaşlar ilk yarışı yapamamamın çözümünü söyler misiniz...
    tpic in maşallahı var 40 a kadar okudum gına geldi....
    lütfen bi çözün ya

TDU ile ilgili hemen hemen her türlü sorunun çözümü imzamdaki sitede mevcut Sizin yaşadığınız sorunun linkini de vereyimhttp://forum.testdrivetr.com/index.php?topic=74.0

• arkadaşlar oyuna yeni başladım.

hatırladığım kadarıyla araba seçiyom, hatun anahtarları veriyor.
    daha sonra bi adam kappıda sözleşme imzalatıyor kağıda.
    daha sonra arabaya binip haritadaki yere gidiyorum, oraya varınca ekran dönmeye başlıyor ama hiç bişey olduğu yok. ne yapmam lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: dgnzcn

arkadaşlar oyuna yeni başladım.

hatırladığım kadarıyla araba seçiyom, hatun anahtarları veriyor.
    daha sonra bi adam kappıda sözleşme imzalatıyor kağıda.
    daha sonra arabaya binip haritadaki yere gidiyorum, oraya varınca ekran dönmeye başlıyor ama hiç bişey olduğu yok. ne yapmam lazım

@dgnzcn bakın üst mesajda sorduğunuz sorunun cevabını vermişim hatta hemen her sayfada bu sorunun cevabını yaklaşık 5 kere veriyorum biraz daha dikkat lütfen
  • @venom800
    gördüm fakat sayfa açılmadı nedense.
    birkez daha deniyorum şimdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dgnzcn

@venom800
    gördüm fakat sayfa açılmadı nedense.
    birkez daha deniyorum şimdi.

Sayfada sorun yok lütfen bir kez daha deneyiniz @dgnzcn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom800 -- 3 Mart 2008; 14:15:54 >
  • Venom hocam biz hiç buluşmıcaz mı gez gez sıkıldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: CooperCrew

Venom hocam biz hiç buluşmıcaz mı gez gez sıkıldım

Ya sorma valla kardeş Dün akşam oyuna girdim ama bizden kimsecikler yoktu seni de bulamadım bu akşam 9-10 gibi tekrar girerim inşallah Bu arada Pro oldun mu?
  • Evet oldum ve şimdi simsiyah gallardo spider la geziyorum
  • benim takılmalar artık donmalara başladı ne yapmalıyım silip tekrarmı yüklesem
  • arkadaşlar merhaba.ben 1.66a patchi yaptım ve sistemimde vista ultimate 64 bit kurulu.ilk video kısmında ses var fakat oyunun menü ve yarış kısımlarında ses çıkmıyor.yardımlarınızı bekliyorum.daha önceden xp de bu sorun yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _prozac_ -- 4 Mart 2008; 22:45:29 >
  • 1.66a patch den öncede sonrada ,donmalara bir çare bulamadım,yeniden yuklemekte çare olmuyor.en düşük ayarlarda bile donma oluyor,napılabilir acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tyll

1.66a patch den öncede sonrada ,donmalara bir çare bulamadım,yeniden yuklemekte çare olmuyor.en düşük ayarlarda bile donma oluyor,napılabilir acaba?

onun sebebi sistem değil hocam var oyunun öle bir sorunu bendede oluyor atmalaranlamış değilim daha
  • quote:

Orjinalden alıntı: tyll

1.66a patch den öncede sonrada ,donmalara bir çare bulamadım,yeniden yuklemekte çare olmuyor.en düşük ayarlarda bile donma oluyor,napılabilir acaba?

Benimki yine rahat ama bazen atmalar yapabiliyor flywer ın da dediği gibi bu oyunun bir problemi
  • Beklenen Haber Geldi
    TDU Mega Car Pack Çıkıyor;
    Bildiğiniz gibi xbox 360 a çıkan araba yamaları artık toplu olarak PC ye çıkacak...
    40 küsür araba şu an xbox 360 a çıktı...
    Haberi Tdu europa forum admin i yayınlamış.
    http://forums.eu.atari.com/showthread.php?t=80081&page=1&pp=30
    Söylediğine göre 200 mb boyutunda olucak pack ile 40 küsür araba oyuna eklenecek ve 10 euro fiyatından satılıcak mış
    Son olrak 1 nisan şakası olabilir gibi(admin şaka değil diyor) bakalım görücez
  • HRNclk777 hocam bende şimdi gördüm tam yazacaktım sen yazmışsın

46 araç olacak diyorlar. Paralı olması çok kötü ama ya adamlar bu kadar bekletti bizi bari beleş yapsınlar Orjinal TDU almak üzereyken hep vazgeçiyorum bu adamlar parayı haketmiyor diye. Ürünü güler yüzle satıp, sonrasına karışmayan bilgisayarcılar gibiler

Neyse bakalım en yakın zamanda orjinali almak umuduyla. Biri beni gaza getirsin, ATARI nefretimi silsin

• birde araba modellemesindeki grafik sorunlarını düzeltseler çok iyi olacak
  • 
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.