Şimdi Ara

Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] (210. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.703
Cevap
32
Favori
243.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • universal launcher da işe yaramadı yine aynı hata
  • Oyunda olan varmı arkadaşlar
  • gireriz
  • bi kaç kişi girip gezelim
  • Oyundayım şuan , oyunda olan varsa eklesin

Invictusx
  • Beyler bu oyunu mouse ile oynayabiliyor muyuz ? Ayrıca araba yaması falan atılabiliyor mu ? Araba kontrolleri falan nasıl ?
  • Kısa bir süre için Hawaii Forza (Ferrari Enzo)
  • server hatası almaktan bıktım bu gidişle para verdiğime pişman olucam gibime geliyo. Sorun olabilecek bişey aklıma geldi biraz alakasız ama bilgisayarı yeni aldım 64 bit windows 8 yüklü acaba onunla alakalı bi problem mi yaratıyo. internet var server açık kasperden ve güvenlik duvarından tüm izinler açık. lütfen bilen birisi varsa yardım etsin. Universal launcherı da denedim. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
  • Kardeş; sana şöyle bir tavsiyem olacak ne kadar alakalı bilmiyorum ama denemeni tavsiye ederim,Ne marka MODEM kullanıyorsun onuda bilmem ancak MODEM ayarlarına girerek eğer varsa Bizim modemdeki ayar böyle sizinkinde böyle değilse tek tek bakarak bul mutlaka vardır; UPNP bölümü,UPNP ayarlarından Port Yönlendirme devredeyse o ayarı Port Yönlendirme Devre Dışı,nı seç ve kaydet.Tekrar kontrol et ve yeniden dene bununla alakalı olabilir başka aklıma gelmiyor, Birde Serverin durumunu arada kontrol etmekte fayda var çünkü 24 saat açık değil belirli aralıklarla açıyorlar bu Orjinal siteden http://www.testdriveunlimited2.com/serverstatus takip edebilirsin.Güncellendiğini gördüğün an girebilirsin kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mEmTR -- 31 Aralık 2013; 0:17:42 >

• Update 1 , update 2 3 4 ve 5. Bütün güncellemeleri internetten indirip manuel olarak kurun. Port yönlendirmeyide halledin. Ben sunucular kapalı hatasını bu şekilde çözüyorum. Tabi her baştan kurduğumda. Daha sonra launcherde her cacık kırmızı yanıp uyarı versede oyuna giriyor ve sorunsuz. Universal launcher sizin sunucular kapalı hatanıza çözüm olamaz. En fazla çevrimdışı girer takılırsın.
    Bu arada herkesin yeni yılını kutlarım. "Yılbaşında evdeyim, tv'de programlarda çok sıkıcı be abi" der ve tdu2'ye girerseniz, eşlik edebilirim.
  • abilerim yılbaşında TDU mu Çiftçilikmi ne dersiniz:D
    @bozcaadalı @.:Romeo_Redline:.
  • Hepinize şimdiden hayırlı seneler.. Yılbaşı gecesi baya kalabalık olucak PC 'ye bakmam çok zor.
  • bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    Mutlu yıllar abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: JindaR

abilerim yılbaşında TDU mu Çiftçilikmi ne dersiniz:D
    @bozcaadalı @.:Romeo_Redline:.

2 side değil herkes kılıcını çeksin left 4 dead 2 oynayacağız
  • Bizim evde çok kalabalık olcak; cips kola püskevit ben pc pijama ... oho ooo saymakla bitmez. Ama biz "ev kalaba" diye "olmaz" demiyoruz. hıhh
  • quote:

Orijinalden alıntı: oKsyqeN

Bizim evde çok kalabalık olcak; cips kola püskevit ben pc pijama ... oho ooo saymakla bitmez. Ama biz "ev kalaba" diye "olmaz" demiyoruz. hıhh

Ama ben mecburen diyorum ailenin reisi olarak. Kanbersiz düğün olmaz demişler

• Ismail anlamaz o islerden abi sen en iyisini yapiyorsun:)

Sen git dota oyna event varmis @oKsyqeN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agni_tr

server durumuna baktıñmı tdu. sitesinden çünkü server kapalı hatası alıyorsun...

Dostum universal launcher dahil herşeyi denedim yinede olmuyor ayrıca sunucu kapalıda değil siteden kontrol ediyorum açık ancak modemim airties 6271 bir çok kişi modemdendir agaa diyip geçiyor ki modem değiştirecek gücüm yok şu sıralar ki masaüstü bilgisayardayım wirelesste çekemiyorum bana bi çözüm bulun
  • RetireDriveR; Kardeş sizin sorununuz modemin ayarlarında büyük ihtimalle, birde anladığım kadarıyla modeminiz yüksek model neyse sadede gelelim.Modeminizin ayarlarına girin UPNP Kısmına tıklayın,UPNP Ayarları,na girin bizim modemde AİRTİES MARKA VE AYARları bu şekilde sizin modemin ayarlarıda aynısı olmalı aynı marka çünkü UPNP Ayarları,na girince eğer ( Port Yönlendirme Etkin ) olarak işaretliyse onu Port Yönlendirme Devre Dışı olarak işaretle yani Port Yönlendirme Devre Dışı seçeneği etkin olması lazım ve kaydet sonra çıkış yaparak tekrar oyuna girip dene olması lazım.Tabii Server açık olduğu zaman denemeyi unutma kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mEmTR -- 31 Aralık 2013; 21:32:42 >
  • Bu akşam oKsyqeN ile karşılaştık ve yağmurlu havada turladık :)  Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU]

Yeri gelmişken şu sol üstteki şeyi nasıl kapatıyoruz yanlışlıkla yarış teklif ediyorum millete :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devilland -- 1 Ocak 2014; 22:25:49 >
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.