Şimdi Ara

Test cihazi geldi !!! --- IUNI U3 - Gerçek F/P ürünü - 450$ Türkiye'de (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
4
Favori
3.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İngilizce de de vardı sorun aynı şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @X_Seller Sayın Hasan bey, böyle bir iş yaptığınız için teşekkür ederim.Hasan bey çinde bulunan amerika marka telefon getiriyormusunuz (blu,gibi vs) bu telefonları getirtiyormusunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcbeg

quote:

Orijinalden alıntı: X_Seller

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Skald

bana hazır geldi icinde google play ve türkce dil destegi var ama bazı yerler sadece türkce güncelleme gelmedi bana nedense

enteresan , benim yanlış anladıgım bir nokta varsa düzeltebilirmisiniz ,
    sizin telefonunuzda googleplay ve türkce dil destegi yüklü geldi( morelocale ile türkçeleştirme degil bildigin türkce dil destegi) ve şuan beta rom mu kullanıyorsunuz .
    bende ki rom , U3-V2.0 -20141226(settings > about the phone > built number kısmında oyle yazıyor) ve bu romda sadece English ve Çince var system language içerisinde. ayrıca googleplay ve yüklü degildi içerisinde , dil problem degil ama google play problem oluyordu , eger sizin dediginiz gibiyse beta rom deneyebilirim içerisinde google play varsa beta rom unda.

size zahmet olmazsa kullandıgınız romu ve yukarıda ilk cümlemde ki noktada benim yanlıs anlama ihtimalim olan yerlere cevap yazabilirmisiniz , uygun oldugunuzda.

Son getirdiğimiz iuni lerden birinde de çıktı bu rom, dil seçenekleri ve google play yüklüydü ama türkçe seçince çok fazla sistem hatası veriyordu. Sanırım iuni multi dil rom üzerinde çalışıyor

türkce-ingilizce olması benim için problem degil , hafif düzeyde almanca ya kadar yolu var :)

önemli olan google play in kurulu olması güncelleme ile bende ki gitmişti hatırlıyorsan , sonra yapamadım , işin uzmanına yaptırdım ama her seferinde de başkasına yaptırılmaz ki :) googleplay yüklü olan bir rom verdilerse problem degil elimizin altında olsun başımız sıkışırsa kurarız içimiz rahat olsun :D

Hocam google playin apk si ile yüklenmez mi

• sanırım bu :
    etotalk mod room
    http://www.etotalk.com/faq_info.html?faqs_id=866

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozan3579 -- 8 Şubat 2015; 8:17:36 >
  • quote:

sanırım bu :
    etotalk mod room
    http://www.etotalk.com/faq_info.html?faqs_id=866

teşekkürler. bir ara uygun oldugunuzda telefonun ayarlar (settings)> telefon hakkında(about phone) kısmında ki > build number kısmına da bakabilirmisiniz , acaba bizdekinden farklı bir rom mu var sizde orjinal olarak onu merak ettim. yardımlarınız icin tesekkürler.
  • tcbeg T kullanıcısına yanıt
    u3-v2.0-20141024 bu kurulu
  • quote:

u3-v2.0-20141024 bu kurulu

Sagol. Demekki etotalk room dan dolayı google play varmış

• quote:

quote:

quote:

bana hazır geldi icinde google play ve türkce dil destegi var ama bazı yerler sadece türkce güncelleme gelmedi bana nedense

enteresan , benim yanlış anladıgım bir nokta varsa düzeltebilirmisiniz ,
    sizin telefonunuzda googleplay ve türkce dil destegi yüklü geldi( morelocale ile türkçeleştirme degil bildigin türkce dil destegi) ve şuan beta rom mu kullanıyorsunuz .
    bende ki rom , U3-V2.0 -20141226(settings > about the phone > built number kısmında oyle yazıyor) ve bu romda sadece English ve Çince var system language içerisinde. ayrıca googleplay ve yüklü degildi içerisinde , dil problem degil ama google play problem oluyordu , eger sizin dediginiz gibiyse beta rom deneyebilirim içerisinde google play varsa beta rom unda.

size zahmet olmazsa kullandıgınız romu ve yukarıda ilk cümlemde ki noktada benim yanlıs anlama ihtimalim olan yerlere cevap yazabilirmisiniz , uygun oldugunuzda.

Son getirdiğimiz iuni lerden birinde de çıktı bu rom, dil seçenekleri ve google play yüklüydü ama türkçe seçince çok fazla sistem hatası veriyordu. Sanırım iuni multi dil rom üzerinde çalışıyor

Hocam sahibinden de iuni u3 ilanı gördüm üründe türkçeydi ikinci el

• Hocam aliexpress temiuni u3 ün multilanguage versionu var türkçede var

• quote:

quote:

Rom ismi numarası veremiyorum, istanbulsa ki bir arkadaştan gelmişti bu geri dönüş, 1 gün durdurmadı romu çok fazla bug var diye

hmmm , demek ki bir çalışma var , bu da güzel :) beta rom sonuçta bug olacak ama o arkadasa ulasabilsek iyi olacaktı ya , acaba hatalar sadece türkce secince mi oluyordu yoksa ingilizce de de oluyormuydu.

Benim için google play sorunuda çözüldüğünde 10 numara telefon , 4saat ekran süresi aldım hala %35 batarya var( 3,5 saat wifi - 1gün 5 saattir 3g veri bağlantısı hep açık - 15 civarı fotograf ve 3dk video çekimi yaptım , 25dk civarı brother in arms 3 oynadım :D lg g2 bile bu kadar dayanmamıştı , çoktan batarya çökerdi.)

Hocam çinlilerin kendi özel uygulama marketinde google installer var zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: okokandemir05

quote:

quote:

Rom ismi numarası veremiyorum, istanbulsa ki bir arkadaştan gelmişti bu geri dönüş, 1 gün durdurmadı romu çok fazla bug var diye

hmmm , demek ki bir çalışma var , bu da güzel :) beta rom sonuçta bug olacak ama o arkadasa ulasabilsek iyi olacaktı ya , acaba hatalar sadece türkce secince mi oluyordu yoksa ingilizce de de oluyormuydu.

Benim için google play sorunuda çözüldüğünde 10 numara telefon , 4saat ekran süresi aldım hala %35 batarya var( 3,5 saat wifi - 1gün 5 saattir 3g veri bağlantısı hep açık - 15 civarı fotograf ve 3dk video çekimi yaptım , 25dk civarı brother in arms 3 oynadım :D lg g2 bile bu kadar dayanmamıştı , çoktan batarya çökerdi.)

Google installer fayda sağlamadi 😊

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: okokandemir05

quote:

quote:

Google installer fayda sağlamadi 😊

Açılıp tekrar atarsa sil tekrar yükle

• tcbeg T kullanıcısına yanıt
    öyle tamamen türkçe değil belli seyler türkçe mesela mesajlar bölümü ve ayarlar içinde fazla bir programda yoktu mogango app market vardı google play ve google music emoji klavye file manager bu kadar telefonu pasaporta kayıt yaptırayım rom u değiştircem begenmedim
  • burada birkac rom var iuni os dısında türkçe destegi olan varmı bilmiyorum ama amigo rom güzel duruyor
  • quote:

burada birkac rom var iuni os dısında türkçe destegi olan varmı bilmiyorum ama amigo rom güzel duruyor

Hocam türkçe ve google play romu var mı

• yok sonradan eklemişler etotalk mod rom u indir istersen o oluyor türkçe ama tam değil sadece bir kaç menü diğerlerini arastırcam bakalım belki vardır
  • quote:

yok sonradan eklemişler etotalk mod rom u indir istersen o oluyor türkçe ama tam değil sadece bir kaç menü diğerlerini arastırcam bakalım belki vardır

Hcam bu etotalk da her telefon oluyomu

• okadarını bilmiyorum sayfasında çin malı telefonlara çoklu dil seçenegi verdigini yazıyor bak istersen
  • quote:

okadarını bilmiyorum sayfasında çin malı telefonlara çoklu dil seçenegi verdigini yazıyor bak istersen

Tamam peki play store icn ne yapcaz

• bana hazır geldi ben pek tecrübeli değilim arastırıyorum bakalım v3 e güncelleme yapmayı düşünüyorum beta'ya google play olmadan olmuyor galiba degilmi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.