Şimdi Ara

[TEST: %90] Mass Effect: Andromeda Türkçe Yama Çalışması (Animus Projesi) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
5
Favori
20.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz cevirmeyin kardes. B*kunu cikariyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kkursat43 -- 20 Kasım 2020; 20:44:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hazır indirim varken alayım diyorum ama test hala yüzde 10 mu ?

• yamayı uygulayınca mouse ekrana kilitleniyor hiç gitmiyor yamayı kaldırınca düzeliyor

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt

Yamanın beta sürümü yayınlandı. İndirip oyunu Türkçe oynayabilirsiniz. Test bittikten sonra tam sürümü yayınlanacak.

• Oyun illaki ingilizce mi olmalı?Polanya keyleri var fiyatları uygun.Onun üzerine kursak olur mu acab?

• quote:

Orijinalden alıntı: andelip

Oyun illaki ingilizce mi olmalı?Polanya keyleri var fiyatları uygun.Onun üzerine kursak olur mu acab?

Dil dosyasını lehçe ye de eklemeleri gerekir. Aksi taktirde lehçe olarak kalır.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigitmeister

kürekli sürümünde çalıştırabilen var mı,15dkdır yama hazılanıyor diyor.

edit: çalıştı arkadaşlar kurulum biraz uzun sürdü ama türkçe oldu şimdilik sıkıntı yok

hocam bende yama kurulum penceresini kapatıyor direk sen nasıl kurdun

• Seriyi keyif alarak bitirmiş biri olarak, üzülerek söylüyorum bu oyun sarmıyor, karakterler, hikaye, diyalogların anlamsız zayıflığı vs.
    Tek iyi yanı OYNANIŞ müthiş.
    Umarım sizin için aynısı geçerli olmaz, keyifli bir zaman geçirmeniz dileğiyle.
  • BETA sürümü deneyenler şuanda oyuna hakim olacak şekilde oynayabiliyor mu? Çok fazla sıkıntı yoksa çevrilmemiş yer yoksa almayı düşünüyorumda tam sürümü beklemeden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 30 Kasım 2020; 19:6:58 >
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt

Oynayıp bitirdim rahat anladım sıkıntı yok. Yalnız Steam sürümünde bazen diyaloglar gözükmüyor ama hikayeye etki edecek olanlar çok nadir, hiç sıkıntı yaratmıyor. Bir kaç tanede çeviri hatasına denk geldim ama cümleyi anlıyorsun yine. Çevrilmemiş kısımlarda genelde ekiple nomedde gezegeni keşfederken yaptıkları muhabbet de denk geliyor oda fazla değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ernpatrik

Oynayıp bitirdim rahat anladım sıkıntı yok. Yalnız Steam sürümünde bazen diyaloglar gözükmüyor ama hikayeye etki edecek olanlar çok nadir, hiç sıkıntı yaratmıyor. Bir kaç tanede çeviri hatasına denk geldim ama cümleyi anlıyorsun yine. Çevrilmemiş kısımlarda genelde ekiple nomedde gezegeni keşfederken yaptıkları muhabbet de denk geliyor oda fazla değil.

teşekkürler

• Bay Virgül kullanıcısına yanıt

Hocam ana görevler sarmıyor pek son birkaç görev hariç. Fakat 4 tip görevden ikinci olanı karakterler vs görevleri gerçekten güzel. Ana seriye yakışır durumdalar.

• oyun cok eskıdı grafıklerı vasat

• sezgin87 S kullanıcısına yanıt

Yaw saçma sapan konuşma. Bir de gözlük tak.

• quote:

Orijinalden alıntı: retr0_

Yaw saçma sapan konuşma. Bir de gözlük tak.

ne ?

• Kafayı yedim sizin gibiler yüzünden vermiyorum la para falan alın çevirinizi müsait yerlerinize yerleştirin ben İngilizce oynayacağım kendim anlıycam

• Keşke ücretli olsaydı

• daha yüzde 20 mi :(

• Ea play aldım 1 aylık, keşke tr yaması olsaydı

• O kadar uzun zaman oldu ki çıktı sanıyordum ben bunu

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.