Şimdi Ara

[ TEST ] 240GB SSD'ler Yarışıyor ! 4 SSD TEK İncelemede Buluştu ! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
13
Favori
23.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam yanlış anlama ama Maximum, Memoright'ın bir markası. Bende var ve yılı dolmadan bozuldu servise vereceğim.
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    Hocam niye yanlış anlayayım, ikisinin markasıda performansıda sınıfıda farklı ana firma aynı olsada konuda gördüğünüz üzere. Yoksa karışıklık olurdu
  • Haklısınız Ben satın alma açısından şeyettiydim :D
  • Beyler 240 gb ssd alacağım hangi markanın hangi modelini alayım. Fiyat çokta önemli değil sorunsuz olsun kafam ağrımasın.
  • Samsung 840 pro tek anlamiyla mukemmel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

Samsung 840 pro tek anlamiyla mukemmel

850 Pro yu beklemeye gerek var mı? Veya ne zaman gelir 850 bir bilgin var mı
  • Elbette bekleyin bomba gibi geliyor kendileri.Hatta forumda bu konuda yetkin biri var ona sorabilirsiniz. @Solid State Disk

• Merhabâ arkadaşlar,

Aldığım duyumlara göre Samsung 850 Pro Türkiye'ye giriş yapmış durumda. Şu müvezzî ve perâkendecilere dağıtılıyor olmalı.
    Herşey yolunda giderse takrîben 1 - 2 hafta içerisinde satışa sunulmuş olacaktır.

850 Pro, SATA III arayüzünün sınırlarını rahatlıkla zorlayabilen bir SSD. Fakat 840 Pro ile arasında biz son kullanıcıların işine yarayacak bir performans farkı yok. Tabii, tasarım gibi daha ağır işler ile uğraşanlar müstesnâ.
    Fakat sunduğu 10 senelik garanti ve yepyeni bir teknoloji olan V-NAND ile yine tüketicilerin beğenisini kazanacak görünüyor.

Biz de birkaç hafta içerisinde incelemesini yayımlayacağız kısmetse
  • Şuanda 280TL lik fiyatı ile Memoright 240GB V3M , Fiyat / Performans olarak zirveye oynuyor. SSD almayı düşünenler onuda sıraya alsınlar.

http://forum.donanimhaber.com/m_97265059/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Şuanda 280TL lik fiyatı ile Memoright 240GB V3M , Fiyat / Performans olarak zirveye oynuyor. SSD almayı düşünenler onuda sıraya alsınlar.

Daha öncede belirttiğim gibi fiyatına göre gerçekten iyi bir SSD.Neredeyse GB başına 1 TL'nin bile altına inecek yakında.

• quote:

Şuanda 280TL lik fiyatı ile Memoright 240GB V3M , Fiyat / Performans olarak zirveye oynuyor. SSD almayı düşünenler onuda sıraya alsınlar.

Merhaba öncelikle inceleme için teşekkürler benim sormak istediğim v3m ile sgt turuncu ile yeşil arasında fark varmı varsa hangisi daha. İyidir baktım incelemelere. Yanlız tatmin. Edici. Bir bigiye ulaşamadım sizmikisinşde test etmiş biri olarak hangisini önerirsiniz teşekkürler

• Şuanda V3M alabilirsiniz, diğerinin stok durumu sıkıntılı sanıyorum.
  • quote:

Şuanda V3M alabilirsiniz, diğerinin stok durumu sıkıntılı sanıyorum.

Peki hız açısından bir fark varmı

• Benzer ürünler, hız açısından da çok fark yok. Günlük kullanım için F/P olarak çok başarılı.
  • Peki bilgi için teşekkürler ömür olarakta diğerlerinden farklı değildir demi?

• İyiymiş valla..
  • öncelikle test ve incelemeniz gayet güzel olmuş elinize sağlık. benim sorum biraz farklı olacak lenovo y500 sahibiyim ssd taktırmak istiyorum forumda araştırma yaptığımda laptopa mSata ssd takılabilir olduğu sata3.0 ssd takılabilmesi için hddnin sökülüp yerine takılması gerektiğini söylediler
    1.sorum mSATA sdd ile sata3.0 ssd arasında performans farkı var mı?
    2.sorum eğer sata 3.0 ssd alırsam söktüğüm hddyi harici hdd olarak kullanabilirmiyim?
  • snake_520 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

1-Marka modele göre değişir performans ama M-sata takabilirsiniz tabiki sıkıntı olmaz, istediğiniz performansı alırsınız.
    2-Bir hdd kutusu ile taşınabilir HDD ye dönüşür.

3- Alternatif ürün sizin gibi kullanıcılara yine incelemesini yaptığım WD Black 2 var. 120GB SSD+1TB HDD tek 2.5'' diskte. Bütçe varsa düşünebilirsiniz.
  • ilgilendiğiniz için teşekkür ederim son bir sorum olacak laptopun sata 2 veya sata 3 olduğunu nasıl anlayabilirim
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.