Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla Türkçe Yama (Animus Projesi) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
10
Favori
151.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlar leş DH kitlesi yüzünden çekmiş gitmiş ama hala yakalarını kurtaramamışlar ya la? Burada sallayan arkadaşların da ne ardları yanmış be. Neyse translate yamaları ile kumlarında oynar beğenmeyenler. Birde ücretli diye laf ediyor leş beleşçiler. Benim anlamadığım adamlar Türkçe yama bölümünün pespaye kitlesinden bir şey duymak isteseler zaten gitmezlerdi ama neden hala konuları açılıp, sürekli yazılarak üstlere çıkarılıyor ki? Çünkü buradan sallamak daha kolay  2 yılda çıkardılar dedikleri Odyssey'in sadece DLC'leri 1.5 sene sürmüş, zibil tane güncelleme almış ana oyun üstüne de geç çıkarıyorlar demişler. Neyse Allahtan sağlam kitleleri varda bu leş tayfaya kalmadılar yoksa helvalarını yerdik bu akbabalar yüzünden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Hayret normalde 6 ay sonra oynayış videosu geliyordu işte bu abicim rakabet olacak rakabet tekel olunca hoppala paşam malkara keşan kafası oluyor bu tür işler de bak translate nelere kadir hey yavrum hey

tekel piyasa müşteriyi süründürüyor. gözünü seveyim rekabetin  

• blackleads007 B kullanıcısına yanıt
    Bu iş bize yarıyor hocam buna seviniyorum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rekabetin sebebi leş ötesi translate yamalar değil, gerçek insanların yaptığı başka bir çeviri projesi.

• s-adebisi kullanıcısına yanıt
    Her ne olursa olsun hocam bu çok güzel bir gelişme

• reisim sen biliyormusun ücretsizmi olucak konuyu açtığın yazıda belirtmemişssin belki dememişlerdir ama sence ücretlimi yaparlar acaba bide korsanda şuanda kırılmadı ancak korsanda uygun yaparlar sence sadece senin kendi düşünceni almak istiyorum

• @AhmetReşat Animus çevirisi ''ücretli'' olacak.

• oyunu ındırdım ,beklıyorum yamayı .translate yama bıle cıksa oynarım aylarca beklemektense onlar ne zaman cıkar bılgısı olan var mı ?

• Gpt 3 translate yama çıktı gayette sorunsuz çalışıyor.Hatta bazı ufak hataları saymaz isek elle çevirilmiş gibi olmuş.
    İsteyen yamayı burdan indirebilir
    https://forum.donanimhaber.com/assassin-s-creed-valhalla-1-0-2-turkce-yama-94-openai-gpt-3-translate--146565573

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Invhnd -- 22 Kasım 2020; 19:8:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %0mı xd

• arman09 kullanıcısına yanıt

İlerlemeyi aylık güncelliyorlar, o yüzden. Ben direkt sitede görüneni yazdığım için 0 yazıyor.

• Şu an %13 teler, günlük %1,1 lik bir ilerleme kaydediyolar, bu hesaplamayla da şubat ortasına test edilmemiş beta sürümü çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3keko1 -- 22 Kasım 2020; 22:5:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merakımdan denedim translate türkçe yamasını, yani hiç yoktan iyidir denilebilir ama kesinlikle baya kötü, anlam kaymaları, anlamsız devrik cümlelerle dolu maalesef yapay zekanın baya gelişmesi gerekiyor. Benim komiğime giden sırf paralı diye çeviri gruplarına bok atılması. Bir an önce çıkar doğru düzgün türkçe yaması 7-8 ay bekletmez inşallah.

• Rekabet hızlandırmış, sevindirici.

• 2 yılda çıkacak yama 2 ayda mı çıkacak yoksa ?

• Rekabet sen ne güzel birşeysin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Odyssey yamalarini 20 liraya üyelikle aldım sonrasında iptal ettim. Gayet güzel ve hatasızdi. Tâbi ben baya uzun zaman sonra oynamaya vakit buldum onun için sorun etmedim. 3-4 ayda ana oyun yaması çıkarsa gerçekten yeterli. Kolay bir iş değil ve test süreci de zor. Bakacaz artık. Şuan zaten 1 yıl filan almam

• %20 olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Merak etme bir sonra ki sene yapmazlar, yapamazlar çünkü yamaları eskisi gibi rağbet görmeyecek.

Oyunun dil dosyalarına erişildiği gibi 1 hafta içinde GPT-3 ile %100 yama çıkar ve bekleyen çok büyük bir kesim de o yama ile oyunu bitirir ve animus un 1-1,5 yıl sonra çıkan yamasına da kimse bakmaz. AC bu zaten dönüp dolaşıp baştan bitirebileceğin bir RPG oyunu değil tek atımlık oynadın bitti.

Potansiyel müşteriler bedava yamaya kaçıyor :) işte bu yüzden tüm çeviri grupları başta anonymous olmak üzere translate yamalara deli gibi saldırıyorlar. Adamların DC grubunda translate ve GPT-3 yazınca sorgusuz sualsiz banlanıyorsunuz inanmayan gidip deneyebilir  

Neyse ben bu yamayı @zartzurt456 dan bekliyorum  

Alıntıları Göster

Gerçekten hakaret edilmeye değmeyecek kadar IQ süz yada çocuk olduğunu düşünüyorum. Vereceğin 15-20 TL para mı koskoca rpg oyunu çevirisi için merak ediyorum aptalca bir hate kusmuşsun. Birde translate yamalarıda alttan alttan övmüşsün sen git lol pubg falan oyna RPG oyunlarının temeli sağlam hikaye ve onları nasıl sunduklarıyla ilgilidir. Baktım çevirisine daha açtığım ilk kısımda işte buradayı neredesin olarak çevrilmiş böyle aptalca bir çeviriyle oyun oynıyacağıma oynamam daha iyi ? Translate yamayı oynayan kısımda muhtemelen 10-15 yaş arası çoluk çocuk torrentten oyunu indirip girip 2 adam kesip çıkıyor oyundan. Kimse sizin ingilizceniz yok diye 3 ay gece gündüz türkçe çevirinizi yapmak zorunda değil isterse 10 yıl sonra çıkartır verisin bir 100 200 tl kişi başı o zaman sorabilirsin bu yamalar nerede diye ? 15 - 20 tl paramı koskoca rpg oyunu için

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.