Şimdi Ara

test

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Akıllı insanlar bazı şeyleri çok fazla düşünür. Sorgulayan insan düşünür, düşünen insan ise tıpkı Nietzsche gibi akıl hastalığından ölür.
    Yorumlarından akıllı bir insana benzettim. Yinede hayatın bir köşesinden tutulmaya çalış. Ne diyim, paran varsa karıya git (ciddiyim), olmadı evsizlere yardım et. Çocuklara şeker dağıt. Bu küçük şeyler bile emin ol insanı mutlu eder.
    Yinede yaşıyorsun, elin, ayağın var. Ve en azından düşünecek bir beyine sahipsin, bunları değerlendir. Zamanını geri alamazsın, ve asla dün ki kadar genç olamayacaksın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akıllı insanlar bazı şeyleri çok fazla düşünür, sorgulayan insan düşünür, düşünen insan da tıpkı nietzche gibi akıl hastalığından ölür

• Akıllı insanlar bazı ÅŸeyleri çok fazla düşünür. Sorgulayan insan düşünür, düşünen insan ise tıpkı Nietzsche gibi akıl hastalığından ölür.
    Yorumlarından akıllı bir insana benzettim. Yinede hayatın bir köşesinden tutulmaya çalış. Ne diyim, paran varsa karıya git (ciddiyim), olmadı evsizlere yardım et. Çocuklara şeker dağıt. Bu küçük şeyler bile emin ol insanı mutlu eder.
    Yinede yaşıyorsun, elin, ayağın var. Ve en azından düşünecek bir beyine sahipsin, bunları değerlendir. Zamanını geri alamazsın, ve asla dün ki kadar genç olamayacaksın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.