Şimdi Ara

TESLİM ALINMAMIŞ BANKA KARTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
21.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler bundan yaklaşık 2 hafta önce olması lazım burs ve genç kart başvurusu yapmıştım e devletteki adres kaydım şuanda yaşadığım yerde değildi başvuru yaptığımda nüfus müdürlüğü bulunduğum yere çok uzak olduğu için düzeltmedim bende KYK yurdunda kalıyorum kart farklı bir şehire gidecek eğer e devletteki adrese gidecekse orda kimse almazsa bu karta ne olacak ve ben nasıl alabilirim bu kartı bilgisi olan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yukarı

• Banka müşteri hizmetlerini ara, kartı bulunduğun şehirdeki sana en yakın şubeden almak istediğini ilet.

• Bankanın müşteri hizmetlerini ara kartını şu adrese veya şu şubeye teslim edilmesini istiyorum de yardımcı olurlar.
  • Sana en yakın şubeye git kartımi buradan almak istiyorum de. 1 hafta içinde gelir zaten ama acele et kart ilk başta şifresiz geliyor alan ocağına incir ağacı diker ruhun duymaz

• Bankanın müşteri hizmetlerini ara kartını şu adrese veya şu şubeye teslim edilmesini istiyorum de yardımcı olurlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pijamalı Ninja

Sana en yakın şubeye git kartımi buradan almak istiyorum de. 1 hafta içinde gelir zaten ama acele et kart ilk başta şifresiz geliyor alan ocağına incir ağacı diker ruhun duymaz
    hiçbirşey olmaz şifresiz gelsin kart sahibine teslim edilmeden işleme kapalı oluyor

sen yerine başka birine teslim ederlerse o iş mahkemeye gider uzun vadede hayatını kurtaracak bir maddi-manevi tazminat davası açabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: sunbird

hiçbirşey olmaz şifresiz gelsin kart sahibine teslim edilmeden işleme kapalı oluyor

sen yerine başka birine teslim ederlerse o iş mahkemeye gider uzun vadede hayatını kurtaracak bir maddi-manevi tazminat davası açabilirsin

Alıntıları Göster
    iyimiş o zaman ben ilk aldığımda kartin şifresi yoktu korkmuştum ya başkasına gitseydi diye

• kurye cepten arar sende adresini verirsin oraya yönlendirilir.
  • Normalde kredi kartlari teslim edildikten sonra banka tarafindan sms ya da mobil bankacilik uzerinden bilsirim mesajo verilir. Oradan onay alindiktan sonra da diger kart iptal edilir eger varsa. Eger yeni kart cikarsiysaniz kart onay alinana kadar kapali kalir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.