Şimdi Ara

Tesla, Volvo'nun kıdemli tasarımcısı Ian Kettle ile anlaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ABD merkezli elektrikli otomobil üreticisi Tesla, ürün gamındaki otomobilleri geliştirmek ve portföyüne yeni araçlar eklemek için çalışmalarını hızlandırmış durumda. Sahip olduğu/olacağı araçların tasarımı konusunda yeni bir bakış açısına ihtiyaç duyan şirketin Volvo’da görev yapan kıdemli bir tasarımcı ile el sıkıştığı öğrenildi.

Volvo XC40'ı tasarlayan ekibin başındaydı 

Tesla’nın Franz von Holzhausen önderliğindeki tasarım ekibine katıldığı belirtilen tasarımcının adı Ian Kettle. Daha önce Volvo’da çalışan Kettle, Avrupa’da Yılın Otomobili olarak seçilen XC40’ı tasarlayan ekibin başında bulunuyordu. Kıdemli tasarımcı şimdi de Tesla’nın üreteceği yeni araçlara kendi yorumunu katmaya hazırlanıyor. Ian Kettle, Anders Bell’den sonra Tesla’nın Volvo’dan transfer ettiği ikinci isim oldu.

Tesla, crossover olarak karşımıza çıkması beklenen Model Y’nin yanı sıra yeni nesil Roadster ve bir kamyonet üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor. Şirketin ayrıca 2021 yılında Model S ve Model X’in tasarımını yenileyeceği açıklanmıştı.

• Yakında teslanin temizlikcisi isten ciksa habenri yapılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: gbzlim

Yakında teslanin temizlikcisi isten ciksa habenri yapılacak.
    ee yapılsın okurum ben ilgimi çekiyor. seni ne yordu burda anlamadım? haber hakkında değilse niye yorum yapıyosun? seni alakadar etmeyen haberleri okumazsın. zilyon tane android veya samsung haberleri var girmiyorum ben, girip de "yakında şu olsa haberini yapacaksınız" gibi gereksiz yorum atmıyorum. sitenin kalitesini düşürmekten başka bişey yapmıyosun.
  • Vasto Lorde kullanıcısına yanıt
    Benim bu mesaji yazmam seni neden ilgilendiriyor ? Beğenmiyorsan okumazsin olur seni neden bu kadar alakadar ediyor? Biz zaten sitenin seviyesinin gereksiz Elon musk haberleri ile düştüğünü söylüyoruz. Bak şimdi seninle gereksiz diyolaga girip sitenin seviyesini düşürdüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbzlim

Benim bu mesaji yazmam seni neden ilgilendiriyor ? Beğenmiyorsan okumazsin olur seni neden bu kadar alakadar ediyor? Biz zaten sitenin seviyesinin gereksiz Elon musk haberleri ile düştüğünü söylüyoruz. Bak şimdi seninle gereksiz diyolaga girip sitenin seviyesini düşürdüm.
    haber hakkında, belki kişi hakkında belki araba hakkında bi yorum atılmış diye bakıyorum bişeyler öğrenirim diye, alakasız saçma sapan yorum atan senin yorumunu görüyorum, o yüzden ilgilendiriyor. note 9 ile 250 tane konu açıldı hiçbirine girmedim, yorum atmadım. ilgilenen insanlar var, tıklanma sayısı var ki haber yapılıyor. gereksiz gördüğün tesla haberine niye girdin sen onu söyle? bura forumun haber kısmı, öneriler kısmı değil. git yorumunu oraya yaz, kirlilik yaratma burda

• Vasto Lorde kullanıcısına yanıt
    Sana mi sorucam aslanim ? Nerede ne yazacağımı neyi elestirip, şikayet edeceğimi oldu olacak bir dahaki sefere senden icazet alayım. Bak sana anlayabileceğin şekilde yaziyorum senin mantiginla. Begenmediysen mesajimi OKUMA. Forumun seviyesini düşürüyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vasto Lorde

ee yapılsın okurum ben ilgimi çekiyor. seni ne yordu burda anlamadım? haber hakkında değilse niye yorum yapıyosun? seni alakadar etmeyen haberleri okumazsın. zilyon tane android veya samsung haberleri var girmiyorum ben, girip de "yakında şu olsa haberini yapacaksınız" gibi gereksiz yorum atmıyorum. sitenin kalitesini düşürmekten başka bişey yapmıyosun.

Alıntıları Göster
    +111

Velet doldu burası. Otomobil özellikle de elektrikli otomobil konularını muhakkak okurum. Ama senin gibi boş beleş heriflerin yorumları yüzünden teknoloji sitesi oldu çöplük. Ya siyasete çekilip öööö bizde yok diye zırlayan mesajlar ya da senin mesajın gibi hiçbir insanoğluna faydası olmayan saçmalıklardan bıktım usandım. Senin için tasarımcının işe alınması ile çöpçünün alınması aynı şey. Çünkü cahilsin. Yukarıdaki arkadaş ile benim için ise haber değeri var.

• Tam da Volvo tasarımları rayına oturtmuştu..
  • tesla'yı biraz piyasa dada görsek fena olmaz hani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.