Şimdi Ara

...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 18 Nisan 2021; 18:40:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• teslada sahibide model 3 de hepsi tam bir balon. sadece bizim ülkemizde tapılıyor. başka ülkedeki insanlar eve ikinci araba olarak alıyor. farklılık olması açısından. nasıl amerikada üniversite öğrencisine mustang camaro alınyorsa bu arabanında alınma amacı bu. bizim ülkemizde ise bu arabaya tapılır o araba herşeydir. bütün dünya üzerindeki arabaları bitirmiştir yok etmiştir. star warsta bile olmayan senaryoları biz burada konu başlıkları altında izliyoruz ki bu arada bugün neden tesla konusu görmedim derken teşekkür boş geçirmedin günü.
  • Zarar ediyor zaten sürekli. Orijinal bir şey değildi yaptıkları, batacaklar korunmazlarsa.

• O dandik dediginiz tesla araclarina 100 bin dolara yakin para bayiliyo adamlar, mercedesin amglerinden, bmw nin Mlerinden fazla performans aliyolar farkinda misiniz?
  • kolay kolay batmaz. twitter geçen yıla kadar hep zarar yapıyordu hiç +'ya geçememişti. kapandı mı? hayır. adamlar teknoloji üretiyor ve böyle yerlerin kapanması mümkün değil. adamların tek gelir kaynağı sattıkları arabalar değil ama ülkemizde değer görmemesi normal.
  • Adam Merhaba demiş 1 tane de saçma bir cümle kurmuş onu bile bitirmemiş ama izleyin şimdi millet nasıl birbirini yiyecek.

Konu sahibi de elinde çekirdek.
  • hiçbir zaman alamayacağımız için sıkıntı yok
  • tesla nın içi dandik olsa ne olur kadife kaplı olsa ne olur,almıyacağınız veya alamayacağınız araçlar hakkında neden kafa yoruyosunuz bende bunu hiç anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krandei

O dandik dediginiz tesla araclarina 100 bin dolara yakin para bayiliyo adamlar, mercedesin amglerinden, bmw nin Mlerinden fazla performans aliyolar farkinda misiniz?
    Öyle performanslı ki, slalomda clio kadar bile tutunamıyor. Piste çıkıp 3-4 dakika gidince bataryalar aşırı ısınıp koruma moduna geçiyor. Sadece ivmelenme var, o da dişli oranından. Maksimum hızda hiçbir olayı yok.
  • msansertekin kullanıcısına yanıt
    dişli oranı derken? tesla'da vites yok ki dişli oranı olsun :)

ayrıca, bir şirketin zarar etmesiyle şirket içindeki nakit akışı çok farklı şeylerdir. büyük şirketler, şirket içindeki nakit akışıyla ayakta kalabilir. yüzlerce-binlerce yatırımcısı olan tesla'dan bahsediyoruz. yenilik getirmiyor dediğiniz şirket dünya'da otomobil sektörünün akışını değiştirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darthskywalker

dişli oranı derken? tesla'da vites yok ki dişli oranı olsun :)

ayrıca, bir şirketin zarar etmesiyle şirket içindeki nakit akışı çok farklı şeylerdir. büyük şirketler, şirket içindeki nakit akışıyla ayakta kalabilir. yüzlerce-binlerce yatırımcısı olan tesla'dan bahsediyoruz. yenilik getirmiyor dediğiniz şirket dünya'da otomobil sektörünün akışını değiştirdi.
    Harbi mi ?

Elektrik motorundan gelen hareketi iki tekere iletirken arada ne var , onun oranına ne deniyor ? Vites değiştirme olmayınca dişli olmuyor mu ? Sabit ve tek oran oluyor olmasın sakın , o oran da kısa oran ayarlı olmasın ?

Ben zarardan kardan bahsettim mi ? Misyonu zaten sektör akışını değiştirmek. İşi tamamlanınca kenara atılacak tesla. Yazın bunu bir kenara, olmazsa bana hatırlatırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msansertekin -- 12 Nisan 2018; 18:20:19 >

• lütfen trol konuları beslemeyelim (ben dahil)..

cevap vermemek tek çare gibi çünkü malesef eksi butonu yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde satıldığı paralara ne arabalar alınıyor. Neymiş yakıt yakmıyomuş pfffff adam akıllı şarjı bile yok. Şu an için şov biraz

• Olsada binsek,içi dandik olsada olur

• msansertekin kullanıcısına yanıt
    vites'i senin için demiştim dostum mesajın geri kalanı başlığı okuyanlar için.

ayrıca elektrikli motorda dişli yok ki. zaten elektrikli araçların bu kadar yüksek performans sahibi olmasının sebebi arada bağlantı ünitelerinin olmaması. bunun internette bir açıklaması vardı şimdi bulabileceğimi pek sanmıyorum ama tesla roadster 2'nin verileri açıklandıktan sonra elektrikli araçların motorunda ara bağlantı üniteleri olmadığı için 0 beygir ve 0 tork kaybına sahip olduğunu ve bu yüzden hızlanmalarının bu kadar iyi olduğundan bahsediyordu. maalesef teknik olarak çok fazla bilgi sahibi değilim ancak yüzeysel olarak böyle tanımlayabiliriz diye düşünüyorum...
  • Elon Musk geçenlerde gelince bizim reise müşteri etkileme taktik tiyoları için teşekkür etmiş.

Sonrasında uzaya kendi roketi ile sanırım bir tane Model X atmıştı.
  • noxwagen sevici lütfen!
  • Evet iç yaşam alanı çok kaliteli değil ama bunuda maliyetten kısmak için yapmışlar sanırım zira araba amerikaya göre bile pahalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • darthskywalker kullanıcısına yanıt
    Yanlış kişiye çattın

• https://m.youtube.com/watch?v=lXziDMprSDs

arkadas bu video dan gaza gelmis.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.