Şimdi Ara

Tesla Model S kazasında kızını kaybeden baba, Tesla'ya dava açacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Moueson

quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YoungScientist

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YoungScientist

Ayni aractan var bir kere insane moda almadan o kadar hizlanamiyorsunuz ikincisi cok sukur kazasiz belasiz 40k km yapti arac bir kere patlamadi sacmaliga bakarmisin tekerlegi bulan adama dava acsaymis keske

Hocam sizde teslamı var?

Evet

Hocam ayıptır sorması kaça aldınız acaba merak ettimde.

ayıp tabii, sizde sormayıverin.

Merak işte.Zaten insanın başına ne gelirse meraktan gelirmiş

bir de kedinin !

• quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

yanlışlanma ne demek açıklayabilir misiniz?

...... okumanın bir türlü benimsenemediği, kulaktan dolma pomak türkçesinde olan benzer ifadelerden

kavgalandık, (soru) olmasın sizde bir keskin balta ?, (meslek) berberci, kasapçı, (esnaf) dükkancı, (kuyumcu) altıncı gibi gibi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arel.gr -- 20 Şubat 2017; 15:52:1 >
  • dikkat ederseniz her tesla kazasinda dava acmaya calisiyor insanlar..sanki kaza yapan kendileri degil de arabaymis gibi bir algi var..bu da bence teslanin nerdeyse kendini kaza yapmayacak kadar guvenli gostermesinden ve insanlarin acik gozlulugunden kaynaklaniyor.. para koparmaya calisiyorlar.. alirken araba nasil hizlaniyor diye hava yapip kaza olunca da niye bu kadar cabuk hizlaniyor diyorlar..tabi ki zor bir durum adam kizini kaybetmis ama hem alkollu ...hem ters seritte ..kusura bakmayinda araba ne yapsin ...

• iyi o zaman ben de derim ki o süratle ters şeritteyken ben orada olabilir bana çarpıp beni öldürebilirdin diye bende bu adama tazminat tavası açayım bari :P

• arkadaslarinda dedigi gibi yanlislanmak diye bir kelime yok bildigim kadariyla
    .... Speckman’ın iddialarının doğrulanması veya reddedilmesi için .... diye yazmaniz lazim ..
    ayrica tur dil kurumu sozlugune de baktim ))) yok oyle bir kelime

• Adamın şikayet gerekçisine bakınca aklıma viralden başka bir şey gelmiyor. Sonuçta milyar dolarlık bir şirket için böyle şeyler zor değil.

• Tesla'yi sikayet edecegine gidip agaci dikeni sikayet etseymis ya bu tip haberlerde insanin aklina kesinlikle acaba sorusunu getiriyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tesla haklı çıkar , alkol var kusura bakmasın adam.

• Haberi tercume mi ettiniz ya da bir yerden mi alinti yaptiniz bilmiyorum ancak bir cok yanlis var.
    Ters yonde giden baska bir arabadan kacindiktan hemen sonra kontrolunu kaybetmis. baba onun da videosunu bulmus .
    Baba kazanin sorumlusu olarak teslayi isaret etmemis.
    Baba avukat tutmasina ragmen dava acmaya daha karar vermemis.
    surus modu bolumu haberin hicbir yerinde yok.
    araba kadinin patronunmus ve kazada o da hayatini kaybetmis.
    Bahsettiginiz konu ile ilgili haberin linki:http://www.indystar.com/story/news/2017/02/12/father-tesla-driver-had-she-been-another-vehicle-she-would-have-been-alive/97752674/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolbay -- 15 Şubat 2017; 8:18:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozmenakif

Hırsızın hiç mi suçu yok?

artık bundan sonra öyle, hırsızın hiç suçu yok.
    yeni hukuk, sosyalist sol felsefede edinilen kişisel servet halktan, çalışandan gasp edilen emeğin iadesi çalmak oluyormuş.
    AB 'nin akdeniz sahil ülkelerinde kapitalist maaşlı ideolog savcılar, politikacılar, avukatlar çok yaygın.
    haliyle son yıllarda AB 'de aşırı sağın artması bu simyaların isyanı.
  • "Bir avukat tuttuğunu ve Tesla’ya dava açacağını da açıklayan Speckman, aracın aniden hızlanıyor olması için ‘’Neden böyle bir araba yapma ihtiyacı duydular bilmiyorum.’’ dedi."

Peki neden böyle roket gibi bir araç alma ihtiyacı duymuşlar diye sormak lazım??
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.