Şimdi Ara

Tesla Model 3 geleneksel arabaların çok dışında bir iç mekana sahip (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu kadar sadelik ters teper. Onlar da bunun farkında gelişimlerini sürece yaymış vaziyetteler hepsi bu.

Şu atacın torostan farkı yok. İç mekan olarak estetik de değil sadelik bilmesek neyse..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direksiyon önüne bir telefon tutacak aparat koysalar bütün eleştiriler biterdi sanki. İsteyen telefonunu (ya da çok ısrarcı olan sırf bu iş için ucuz bir tablet) oraya koyar Bluetooth üzerinden araca bağlar, şık bir arayüz ile hız, şarj vs görülebilir hale gelirdi.

Sanıyorum yakında eBay da böyle aparatlar çıkar. Çinli yan sanayi amcalara buradan bu fikri de ben vermiş olayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fezalii

Direksiyon önüne bir telefon tutacak aparat koysalar bütün eleştiriler biterdi sanki. İsteyen telefonunu (ya da çok ısrarcı olan sırf bu iş için ucuz bir tablet) oraya koyar Bluetooth üzerinden araca bağlar, şık bir arayüz ile hız, şarj vs görülebilir hale gelirdi.

Sanıyorum yakında eBay da böyle aparatlar çıkar. Çinli yan sanayi amcalara buradan bu fikri de ben vermiş olayım

Bence fikir çok iyi. Ama belki alışır herkes.
  • iç mekan inanılmaz kötü dış tasarımıda kötü
    ben tesla balonunu pr çalışması olarak görüyorum.
    adamların hiçbir geçmişi yok ürettiği doğru dürüst bir araba yok heryerde tesla haberleri, heryerde teslaya hayran trol insanlar. arka planda inanılmaz bir desteği var belkide abd hükümetinin desteği yada reklama inanılmaz para döküyorlar.
  • Geri kafalı değilim yenilikleri severim ama ben beğenmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesla 3 yanılmıyorsam ilk tam otonom otomobil. Yani zaten yapılış amacı kendi başına otomobilin insanları istedikleri adrese götürmesi. Hal böyleyken siz direksiyonu arabanın kendisine bıraktığınızda ne yapacaksınız, tabii ki 15" ekrandan internete girmek, film izlemek, müzik dinlemek gibi faaliyetler öne çıkıyor. Kısacası araba o anda kaç yapıyor, devir kaçta, pil durumu nedir gibi bilgiler bu araçlarda daha az önemli hale geliyor. Ha yine de böylesi teknolojik bir araçta bir HUD olmasını isterdim, sanırım onları da sonraki modellere saklıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.