Şimdi Ara

Tesla Model 3 geleneksel arabaların çok dışında bir iç mekana sahip (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peugeot bütün düğmeleri ekrana koyunca tepki çekti bakalım Tesla için şimdi otomotiv yazarları '' vouuvvvv süper olmuş '' yorumlarını duyacak mıyız??
  • Hız ve devir göstergesi olmalıydı sanki. Tamam çok sade ve güzel ama eksik kalmış gibi duruyor. zevk meselesi tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightbringer

Peugeot bütün düğmeleri ekrana koyunca tepki çekti bakalım Tesla için şimdi otomotiv yazarları '' vouuvvvv süper olmuş '' yorumlarını duyacak mıyız??

peugeotunki bence çok güzel. herşey ekranda. sade ve şık. hız ve devir göstergesi de var. tam olması gerektiği gibi. bir tek direksiyon ile gösterge paneli uyumlu değil. direksiyon paneli kapatıyor. aşağı alınca üstten bakıyorsun bu seferde direksiyon aşağıda kalıyor. biraz garip.
  • A sütunu olmasaydı çok daha yenilikçi olurdu.

• sadelik her zaman kazandırıyor , bkz : Apple
  • Fazla sade.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyenmedim, koca monitor kokpit ile bütünleşememiş.yemek masası gibi ortada duruyor.
    tasarımı daha farklı olabilir di.

• Cam tavanlı Tablet ekranlı TOROS
  • Benimde iç kısmı hiç hoşuma gitmedi bir aracın içine bindiğin zaman arabaya biniyorum diyeceksin araba dediğin ruhu olacak bu ucubeye şimdi yüzbinlerce dolar para isterler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iakbay06 -- 1 Ağustos 2017; 22:15:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O ekranda ne güzel candy crush saga oynanır ...

• verilen menzili yarıya bölerek kabul etmekte fayda var.klima,teyp,cam/sensor ısıtıcılar,farlar,silecekler,ek ağırlık,soğuk havanın batarya etkisi...derken enerji tüketimi ciddi farkeder.

bence araçlar 350-400km gitse yeter.zaten 3 saatten fazla araç kullanılmaz.her sürücü mola vermek zorunda.yakıt ikmali için zorunlu mola vermiş olur işte.merak ettiğim full şarj ne kadar süre alıyor.mesela bir WC molası kurtarır mı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 1 Ağustos 2017; 23:22:51 >
  • Tesla Model 3 geleneksel arabaların çok dışında bir iç mekana sahip
  • Aynı iç mekana mı bakiyoruz acaba bazılarıyla?Bunu neresi sade ic mekân kardeşim?O koskocaman televizyonu kimse görmüyor sanırım.Tam bir iç tasarım faciası.Rezalet derecede estetikten uzak bir ekran tasarımı yapılmış.

• Minimal bir tasarım olmuş gayet hoş.

• hanox kullanıcısına yanıt
    Sen beyenme zaten.

İşin şakası, ben de pek beğenmedim en azından direksiyonun önüne de küçük bir ekran konabilirmiş.

• aycibin A kullanıcısına yanıt
    yüksek amperli bir prizle bile birkaç saat alır herhalde

• minimalist tasarım hoş tamam da koltuklar deri gayet modern bir tasarım ama ön panel gögüs klasik ahşap sade. uyumsuz yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: dunerunner

yüksek amperli bir prizle bile birkaç saat alır herhalde

tesla sitesine baktım.evdeki prizle şarj edince saatte 80km menzil, yollardaki superşarj istasyonlarında da 30dk'da 270km menzil dolduruyormuş.

1000km yol almak için 700km'si yolda şarj ederek gidilir.tüm yol toplamda 1:15 saat falan şarj süresi gerekiyor.insan 1000km'de toplam zaten en az 1buçuk saat mola verir.tabi süperşarj istasyonunun bol bulunacağı varsayılırsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 2 Ağustos 2017; 13:21:39 >
  • Bkz. Minimalistliğin kolunu çıkarmak

Yav arkadaş kadransız araba olmaz bu neyin kafası başlarım inovasyonanıza da minimalizminize de

Model s ile aynı şablonu kullanmalılardı . Fiziksel buton yok neredeyse

• Bıktım şu sürekli tesla haberlerinden.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.