Şimdi Ara

Tesla marka otomobiller bir hamburgerle nasıl çalınır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: PeYLeR.

Tesla s modeli aracım olacak ve bedava hamburgere tenezzül edeceğim.

Ya arkadaş ne kadar sığ düşüncelisiniz... İlla bedava hamburger mi olmak zorunda sanki? Adı başka bir şeyde olabilirdi. Meselele bilinmeyen bir uygulamanın yüklenip kişinin aracına yada kart bilgilerine erişilebileceği, bu sebeple her önüne gelen uygulamanın yüklenmemesi... Adamlara helal olsun nerelerden ne yollar çıkarıp arabayı hacklesinler bizimkiler hala bedava hamburgerde...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomobili değil , Adamın telefonunu hackliyor. Ve buna telefonun sahibi izin veriyor. Haber niteliği taşımıyor bile. Yakında haber başlıkları şöyle olacak, '' Şok Şok Şok '' Naçizane fikrim daha doyurucu haberler görmek..
  • Arkadaşlar ABD de tesla 500 bine satılmıyor TR ile karıştırmayın, belli ki çok varlıklı biri değil yada beleşçi biri, ama bir problemi ortaya koymuş istemeden bu da önemli
  • Bi adam telefonuna free burger app diye abuk subuk ne bulursa yüklüyorsa zaten banka hesaplarını da düdüklerler... Bırak akıllı araç, akıllı telefon bile kullanmasın böyle saftirikler.

• Amsterdamda ve bir cok ab ulkesinde teslalar taksi olarak kullaniliyor.Yani bizim buranin mercedesi oranin sahini
  • Adamlar böyle almış demek ki Tesla'yı :D

• şimdi bu araba yeni vergi sistemiyle hangi dilime giriyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: profecco

Tesla sahibinin de bedava hamburgere çok ihtiyacı vardı. Bizde oy için makarna-kömür dağıtan aşağılık siyasetçiler gibi...

İnsanlar fakir, aç, diye goy goy yaptıktan sonra muhtaç insanlara sosyal devlet olmanın gereklerinden biri olan ihtiyaç malzemesi dağıtımından dolayı şikayet etmek... Fakir ve muhtaç kimseleri oy için yardım kabul eden kimseler olarak göstermeye çalışmak... Kim daha aşşağılık bilemedim???

Bunun başka bir versiyonuda "savaşlarda çocuklar ölüyor :((" dedikten sonra, "suriyelilerin ülkemizde ne işi var? Hepsi ülkesine geri gönderilsin" diyen aşşağılıklardır.
  • Telefonuna karsi tarafi ciplak gosteren kamera uygulamasi gibi abuk sabuk seyleri yukleyip sonra telefonuma virus girdi diye aglayanlarin dusebilecegi turden bir tuzak olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

şimdi bu araba yeni vergi sistemiyle hangi dilime giriyor :)

Tamamen elektrikli olduğu için %15 falan alınıyordu sanırsam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesla araçları ucuzlatmak zorunda yeni pazarlara entegre olamıyor ya satılır yada musku batırır bu şirket
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuago

quote:

Tesla sahibinin de bedava hamburgere çok ihtiyacı vardı. Bizde oy için makarna-kömür dağıtan aşağılık siyasetçiler gibi...

İnsanlar fakir, aç, diye goy goy yaptıktan sonra muhtaç insanlara sosyal devlet olmanın gereklerinden biri olan ihtiyaç malzemesi dağıtımından dolayı şikayet etmek... Fakir ve muhtaç kimseleri oy için yardım kabul eden kimseler olarak göstermeye çalışmak... Kim daha aşşağılık bilemedim???

Bunun başka bir versiyonuda "savaşlarda çocuklar ölüyor :((" dedikten sonra, "suriyelilerin ülkemizde ne işi var? Hepsi ülkesine geri gönderilsin" diyen aşşağılıklardır.

Devletin parasıyla yapılan yardım yapıldıktan sonra gördünüz mü bizim parti yaptı diyen şerefsizi neden savunuyorsun acaba? Sen de kömür yardımı falan alıyorsundur belki doğrudur. Ama bunlar siyasi partinin cebinden çıkmıyor tam aksine milletin cebinden çıkıyor. Aynı şey bakın köprü yaptık diyen şerefsiz siyasetçiler için de geçerli. Milletin parasıyla yapılan köprüye bir de halk para vererek geçiyor. 3 kuruşluk aklın varsa akıllı ol biraz bazı şeyleri öğren kaç yaşına gelmişsin kim bilir.
    Gerçekten geri zekalı değilsen 4 yılda emekli olan milletvekilini falan niye savunuyorsun bana. sen para kazanmak için eşek gibi çalışacaksın ama onlar 4 yılda emekli olacak hem de senin kazanacağından daha fazla para kazanacak. Milleti aç fakir yapan bunlar değil mi zaten. Türk lirası tüm para birimlerine göre değer kaybediyor şu an fakir daha da fakirleşiyor. Hırsızlık yapacaklarına, teröristlerle anlaşacaklarına fabrika yapıp dış ülkelere bir şey satıp ülkenin para kazanması lazım haksız mıyım yoksa?
    Ben gidersem ülke bölünür diyen adamın arkasından git sen her mitingde ücretsiz döner ayran dağıtılıyormuş aç kalmazsın!

• quote:

Orijinalden alıntı: tuago

quote:

Sus cahil!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: StG 44

Hamburgerle nasıl çalışır diye okudum ya.

YALNIZ DEĞİLSİN:d
  • Türkiye'deki analitik zeka'nın dip olduğu, yapılan yorumlarda ve ona + veren insanlarla kanıtlandığı bir gerçek bir nevi aynı yapının sürekli kendisi gibi olanlar ile bir daire gibi kendi ağında tuttuğu ve o çemberin içinden çıkamadığı bir döngü oluşmuş.

• Bizim yan sitede bir Model S var ona yapsan mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ışte bir akıllılık diye buna derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bersgurs

Bu nasıl vbaşlık atmaktır.

Aynen

başligi goren;Allah Allah!hamburgeri ne yapacazda arabayi çalacaz demekten kendini alamiyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.