Şimdi Ara

Tesla fabrikasının drone ile görüntülenmesi yüzlerce Model 3'ü ortaya çıkardı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Fremont'daki Tesla fabrikasının üstünde uçan bir drone, üretim tesisinin bugüne kadarki en iyi görüntülerinden birini önümüze koymuş durumda. Kuşbakışı çekim aynı zamanda Model 3 envanterinin de ne durumda olduğunu görmemizi sağladı.

Geçtiğimiz iki hafta boyunca, Model 3 üretiminin arttığına dair çok sayıda haber gelmişti. Ancak bu söylentiler fabrikadan çıkmış yüzlerce otomobili görmenin yerini tutmuyor. Reddit kullanıcısı darksoldier360 tarafından çekilen videonun DJI Mavic Pro kullanılarak kayıt altına alındığını belirtelim.

Ayrıca Bkz.Dört tekerden çekiş artık tüm Tesla Model S ve X'lerde standart olarak sunulacak
    Videoyu izleyen kişilerin en çok dikkatini çeken şey ise Model 3'lerle dolu park yerleri oldu. Model 3'ün toplam sayısını tahmin etmek zor, zira sadece bir park alanının Tesla'nın en yeni aracıyla dolu (yaklaşık 300 adet) olduğunu görüyoruz.

Fabrika otoparkında 500 civarında Model 3 var

Diğer park alanlarında Model 3, Model S ve Model X karışık şekilde duruyor gibi. Ancak yine de fabrikanın etrafında aşağı yukarı 500 adet Model 3 olduğunu söyleyebiliriz.

Öte yandan fabrika alanına yeni binaların dahil edildiğini de görüyoruz. Genişletme planı kapsamında inşa edilen ve edilecek bu yeni binalar, tesisin üretim kapasitesinin 2018 yılının sonuna kadar haftada 10.000 adedin üzerine çıkmasına yardımcı olacak.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Tesla fabrikasının drone ile görüntülenmesi teslimata hazır yüzlerce Model 3'ü ortaya çıkardı
    Tesla fabrikasının drone ile görüntülenmesi teslimata hazır yüzlerce Model 3'ü ortaya çıkardı

• Vay be adamlar sünyayı değiştiriyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haftada 10.000 elektrikli araba tek kelime ile muazzam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Havadan cekilmese kimse goremezmis o arabalari

• Şu anda teslanın en büyük sıkıntısı üretim
  • Edit: Dünya'yı...

• El oğlu yaparız dedi mi yapıyor. Haftada 10.000 adet üreteceğiz dedilerse üretirler.

• Sonunda buyuk resmi gorduk

• quote:

Orijinalden alıntı: bulentcandan

El oğlu yaparız dedi mi yapıyor. Haftada 10.000 adet üreteceğiz dedilerse üretirler.

Bursa TOFAŞ'ta da haftada 9000 adet binek ve ticari araç üretiliyor.
  • Bir dolu yağsa hepsi pert.

• quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

quote:

El oğlu yaparız dedi mi yapıyor. Haftada 10.000 adet üreteceğiz dedilerse üretirler.

Örneğin Renault Fluence dakikada 1 adet üretilebiliyor Türkiye'de. Ama ben elektrikli otomobil için demiştim. Türkiye üretmeliydi kendi markasıyla elektrikli otomobil. 2021 yılında üretime geçileceği belirtildi. Umarım o yıla kadar atı alan Üsküdar'ı geçmiş olmaz.

• Haftada 10 bin hayali rakam. 5 Bin tane uretebilsinlerde...

• iyiki havadan çekmişler yoksa aşırı gizli tesisteki, aşırı gizli arabaları nasıl görürdük... Videoyu izle sonra haberde geçen '' ORTAYA ÇIKARDI'' kelimesi yüzünden not ver bu habere okuyucu, haberse tabi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artenis -- 22 Aralık 2017; 22:2:33 >
  • tesla'nın fabrikasının otoparkında egea mı bekliyordunuz...
  • Tesla satışa başladı mı?

• 3'ün üretim sorunlarını da aşmışlar demek ki.

• teslahaber.com oldu çıktı site..

• bir zamanlar bu siteyi sadece bilgisayar donanımlarıyla ilgili haber okumaya girmek için kullanıyordum . şuan sadece tesla bitcoin ayfon tarzı şeylerle doldu taştı üzülüyorum açıkcası .

• quote:

quote:

quote:

Örneğin Renault Fluence dakikada 1 adet üretilebiliyor Türkiye'de. Ama ben elektrikli otomobil için demiştim. Türkiye üretmeliydi kendi markasıyla elektrikli otomobil. 2021 yılında üretime geçileceği belirtildi. Umarım o yıla kadar atı alan Üsküdar'ı geçmiş olmaz.

Uyumayın gençler. Dünyanın ilk seri üretim elektrikli aracı Bursa'da yapılıyordu ama basit 1-2 şarj istasyonu kanunu (belediyecilikle ilgili) kimse şeyine takıp çıkarmadığı için üretimden kaldırıldı. Ayrıntısını araştırır bulursunuz.

https://otomobilgunlugu.com/2014/01/30/rapor-renault-fluence-z-e-nin-uretimini-durdurdu/

Şimdi ancavideo izlerin youtube'dan dronela çekim vs

• quote:

Orijinalden alıntı: ufo

quote:

quote:

quote:

Uyumayın gençler. Dünyanın ilk seri üretim elektrikli aracı Bursa'da yapılıyordu ama basit 1-2 şarj istasyonu kanunu (belediyecilikle ilgili) kimse şeyine takıp çıkarmadığı için üretimden kaldırıldı. Ayrıntısını araştırır bulursunuz.

https://otomobilgunlugu.com/2014/01/30/rapor-renault-fluence-z-e-nin-uretimini-durdurdu/

Şimdi ancavideo izlerin youtube'dan dronela çekim vs

Türkiye'de üretilen Fluence Z.E, belediyelerin ilgisizliğinden falan üretimden kaldırılmadı. Batarya üretecek ve batarya değişim istasyonları kuracak olan İsrail firması iflas etti. Nedeni ise; düşük menzil, uzun şarj süresi ve pil kirası yüzünden dünya çapında insanların araca ilgisizliği olabilir veya otomatik pil değişim istasyonları ve pillerin maliyeti yüzünden bu işin içinden çıkamadılar.

Şu an Türkiye'de Renault Zoe satılıyor. Üstelik pil kirası da yok ve 400km mezil sunuyor. Avrupa'da ise pil kirası seçeneğiyle birlikte her yıl Zoe satışları artıyor.

Asıl soru: Kısa bir süre sonra menziller 1000km, şarj süreleri 15-30dk ve elektrikli otomobil fiyatları daha makul olduğunda dolayısıyla satışlar patladığında üretim açısından Türkiye bu kervana katılabilecek mi veya kervanın hangi noktasında olacak?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.